בהמשך להודעה קודמת שלנו...

רוני ד

New member
בהמשך להודעה קודמת שלנו...

(קישור: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=720&messageid=178760937)
בנוגע לתאורה ומיזוג בתקרה אנחנו מצרפים תוכנית ריהוט, איפה ואיך ישב כל דבר
היינו רוצים לקבל ייעוץ בסיסי ותיקונים (גם על הסקיצה אם אפשר) איך הייתם מסדרים את התאורה הביתית

חשוב לנו לציין שאנחנו אוהבים עיצוב ומראה אירופאי וקווים ישרים
אנחנו כמובן מתייעצים עם מעצבת פנים ואנשי תאורה, אבל בפורום יכולים לקבל עוד רעיונות ודעות

מרי פופ

New member
אני לא אוהבת את סידור המנורות השקועות בחלל

מעדיפה לסדר אותן בקבוצות, בצטורה קצת יותר מתוחכמת, מעל פונקציות כמו ספה, שיש וכו'..
מעל פינת האוכל אין מספיק תאורה ולפי השרטוט (יש שם מנורה שקועה אחת בלבד), אלא אם כן היא תהיה גדולה, מה שפחות מתאים לפינת אוכל לטעמי.
את הפסים השקועים הייתי מסדרת במטבח ולא בסלון.
&nbsp

רוני ד

New member
תודה

מעל פינת האוכל לא יהיה שקוע, תהיה תאורה של 3 או 4 יורדים, כמו מעל האי (באי כנראה 3).
&nbsp
מרי, תוכלי (אם זו לא בעיה
) לנסות להראות על גבי השרטוט שלנו איך היית מסדרת את התאורה לפי הריהוט?
&nbsp
יהיה לנו מעט קשה להסביר למעצבת שלנו את העניין

&nbsp
מקווים שזה בסדר

איזי31

New member
חזרה לשולחן השרטוט ומהר

1) אין גבהים לחלונות אבל אני מקווה שהחלון מאחורי הספה גבוה מספיק ולא יחסם...תחשבו גם על נושא הוילון ואין ישתלב שם...
2) הספה מרגישה קטנה מידי לחלל. הייתי מוספיה עוד 2 כורסאות יפות
3) לגבי תאורה- בפינת אוכל שקוע אחד ממש לא מספיק. או שממקמים שם גוף תאורה גדול מספיק ומשמעותי שייתן מספיק אור או שמוסיפים שקועים נוספים. אם מחליטים על שקועים הייתי ממקמת רביעייה יחסית צפופה ממורכזת למרכז השולחן. הייתי בוחרת בשקועים מתכווננים כך שניתן לכוון לכל צד של השולחן.
התאורה מעל האי לא ממורכזת לגודל האי. להוסיף גוף 3 לכיוון המטבח ולמרכז לפי גודל האי
במטבח- אני מניחה שבקיר ה3 מ' יש ארונות גבוהים ולכן התאורה מעבר לקו הארונות וזה מצויין. בצלע השנייה של החלון, הייתי מזיזה את כל השקועים פנימה יוצר כך שיהיו מעל משטח העבודה . כרגע מה שקורה הוא שאדם שיעמוד יעשה צל על המשטח ויהיה חשוך מידי לעבוד.
בסלון- מצטערת, עדיין לא מבינה את הסידור הסכמטי הזה...
4) לגבי מיזוג-
בפינת אוכל הייתי מזיזה את הפתח לכיוון הקיר כך שיהיה בערך באמצע השולחן (בעצם במרכז הרביעיית שקועים שהצעתי)
בסלון המיקום מעל הספה גרוע בעיני. אחרי חשיבה מחודשת על התאורה, למקם מחדש מיזוג.
לא הבנתי למה הנמכה של 60 ס"מ...זה המון....למזגן רגיל צריך כ50 וכיום יש גם מזגנים נמוכים יותר שדורשים גג 40 ס"מ...
שווה בדיקה
&nbsp
בהצלחה

רוני ד

New member
תודה

לגבי המיזוג, התקרה שלנו גבוה, ולכן אין לנו בעיה לרדת 50-60.
נכון שיש מזגנים קטנים יותר, אבל העלות שלהם גבוהה יותר.
אין היגיון בלשלם למזגן דק כאשר יש לנו תקרה לניצול

&nbsp
תודה על הערות, נחזור לבדיקות!

למעלה