אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לידיות אינטגרליות אלומיניום -

אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע לידיות אינטגרליות אלומיניום -

האם הן פוצעות.
הייתי במטבחי סמל ובאמת רמה גבוהה אבל אני מעט התאכזבתי. אני מאד רציתי פורמייקה עם ידיות אינטגרליות. הקבלן שלנו נותן את לוגת ולא כל כך אהבתי ואז בסמל אמרו לי בהתחלה שהם כבר לא עושים ידיות אינטגרליות מאלומיניום כי הן פוצעות וכשהתעקשתי הן אמרו שיעשו לי אבל...באחריותי.

יש להן שיטה של 3 מגרות עליונה צרה אבל אחת מהן נפתחת ומקבלים 2 מגרות עליונה נשלפת ותחתונה (כמו במקפיא במקרר 3 דלתות).
מאד לא אהבתי. זה לא פרקטי לדעתי. למה לי לפתוח פרופיל ולקבל 2 מגרות. אני לא רוצה לראות מה ששמתי במגירה התחתונה...

יצאתי מסמל ואז ממול יש את הדקל. הסתכלתי על הידיות האינטגרליות ולא נראה לי שהן יפצעו אותי...

לא אהבתי שהמעצבת ניסתה למכור לי משהו שלא אוהב. רציתי גם קלפות זכוכית והן אמרו שזה כבר לא מודרני...אם אני עושה מטבח מבריק. הם גם הציעו לי צביעת לכה...אני לא יודעת אם זה עמיד לילדים קטנים.

בקיצר התאכזבתי.

האם ידיות אינטגרליות מאלומיניום פוצעות???

zivaf2

New member
טענה מוזרה...

עשיתי עשרות מטבחים עם ידיות אינטגרליות מאלומיניום, ומעולם לא נתקלתי בתלונה על שריטות.
הפרופיל מעובד היטב בקצוות כדי שלא יהיה חד.

תקשיבו זה כאילו להוציא אותי משם

הם הראו לי כאילו פרופיל עם אלומיניום וזה הראה חד בקצה.
אני ניגשתי למנהלת והיא אמרה לי בואי נפתח דף חדש.
הם הציעו לי דוגמא של 3 מגרות שנמצא בקטלוג זכוכית של בלרס. 2 קטנות ואחת יותר עמוקה ובעצם תהיה חציצה לא מאלומיניום בין ה- 2 עליונות והתחתונה. ברור לי הרעיון מבחינה עיצובית. לא רואים פרופילים מאלומיניום. קו נקי. אותי זה לא מעניין אני רוצה פונקציונלי.

כמו כן, הם אמרו לי שעכשיו קלפת זכוכית יצאה מהאופנה ובקושי הביאו לי לראות. לטענתם כשעושים פורמיקה מבריקה לא צריך זכוכית.

אני הלכתי אליהם בגלל שבלוגת ובנובו שהייתי עושים סנדוויץ מסוג טוין ובסמל הסנדויץ יותר איכותי. בירץ.

נשאר לי ללכת לדקל ואביבי. אבל מרוב שהלכתי התבלבלתי יותר. אני יודעת מה אני רוצה והיום הם ממש בלבלו אותי...

אודרי11

New member
מעניין....

אני הזמנתי ממש עכשיו מטבח מסמל, פורמייקה עם ידיות אינטגרליות, שמחה מאד למכור לי את זה, שאלתי אם שורט, כי שמעתי את הטענה הזאת באיזה מקום, היא אמרה לי שבשום אופן לא, והראתה לי את המגירות עם הגימור..

הזמנתי בסניף חיפה.

תצחקי אודרי...ההורים שלי קנו בחיפה גם

עם ידיות אינטגרליות. אני הייתי בסניף במרכז

אודרי11

New member
ואיך הידיות של ההורים?

או שעדיין לא התקינו להם...

האמת היא כזאת, שאנחנו קצת בשבי של הקבלן, או סמל או סמגל, לא בא בחשבון מבחינתנו לעשות במקום אחר, כי זה יסרבל לנו את הכניסה לדירה...ועד כמה שאני יודעת, מטבחי סמל הם ברמה טובה..
בסמל המעצבת הצליחה לנצל כל ס"מ, והבינה את הראש שלי ומה אני רוצה במסגרת האילוצים כמובן....זה לא אידאלי, אבל זה מה שיש..ואני שלמה עם זה.
בסמגל ישבנו עם מעצבת מתסכלת, לא הבינה אותי, ניסתה לעצב לי משהו שממש לא מתאים לצורת המטבח (אולי היה לה נוח לעשות קופי פייסט ממטבחים קודמים שעיצבה), יצאתי ממנה ממש מתוסכלת, חזרתי למטבחי סמל, וסגרתי שם.
עכשיו אני קצת חוששת שוב בעניין הידיות, מחר אגש לראות אותן שוב.

אינטגרליות אלומיניום

הם בפרוייקט בעפולה.
תסתכלי בשרשור למטה תראי מגירה פתוחה ותראי אם זה מתאים לך. אני קצת חוששת פתאום גם.

אודרי11

New member
התצלום של מגירת התבלינים..

אם לזה את מתכוונת, אז מה שראיתי בסמל, לא היה נראה ככה בכלל, או שאני לא זוכרת.

אבל אני בהחלט אבדוק, עוד לא מאוחר מידי, רק עשינו הזמנה, עוד לא בחרנו צבע, עדיין לא נערכו מדידות..אני יכולה לשנות אם אני רוצה, מקסימום אצטרך להוסיף כסף...

נושיקי

New member
ממש לא!

מניסיון שימוש של שנה וחצי במטבח פעיל מאוד עם ידיות אלומיניום אינטגרליות שנקנה בסמל - מעולם לא נפצע אצלנו אף אחד מהידיות (כולל שלושת ילדי שפותחים וסוגרים מגירות וארונות במטבח בלי סוף...).
אם זו ההתלבטות היחידה שלך לגבי מטבח עם ידיות אינטגרליות, אז את יכולה להסיר דאגה מליבך.

יקרה - ממש אהבתי. 3 מגרות צרות כמו שרציתי ו- 2 רחבות...

לא יודעת מה קרה להם. דוקא המנהלת היתה בסדר. יכול להיות שרצו לדחוף לי משהו. אגב הגעתי למחיר של 32000 עם 6 קלפות. ששתיים מהן זכוכית. שזה בסדר למרות שביקשתי מחיר זול יותר.
בתכנון שלי רציתי עגלת בקבוקים וארון עם 3 מגרות נשלפות (חצי מזוה) ברוחב 45 ס"מ כל אחד והם אמרו לי שלא ניתן לעשות...למה?

מה דעתכן על דקל ואביבי וזיו? וזהו :)

אגב, הם עושים מגרה מתחת לכיור. כאילו שהרגשתי שמחייבים אותי...

אגב הם הציעו לי אבל לא רציתי ,את הקולט לשים בתוך קלפה כדי

שיהיה רצף ארונות

batno1402

New member
אני הייתי אצל אביבי,הלכתי לסמל וחזרתי לאביבי

כי בסמל-גם אמרו לי =זה אין וזה אי אפשר ,ובאביבי -עשו מה שביקשתי.
ובסמל לא יכולתי להוריד הרבה במחיר ובאביבי-כן.
עוד אין לי מטבח וחברה הזהירה אותי מאביבי ,וגם קראתי תגובות שליליות אבל גם חיוביות.
אין לזה סוף. כל אחד צריך להחליט-מה טוב בשבילו. כמובן גם להתחשב בהמלצות אבל לפעמים-יש גם תחושות בטן והרגשה שמנסים למכור לך מה שאת לא מעוניינת.

שירוק

New member
המטבח שלי מאביבי

קיבלתי שירות מדהים, מאוד סבלנים בעת העיצוב, סיפקו בזמן,
המחיר היה הוגן והמתקין היה המקצועי ביותר שראיתי אי פעם .

ומעולם לא היתה לי פציעה מהידיות האינטגרליות, הן לא בולטות ומעולם לא עלה בדעתי שבכלל ניתן להפצע מהן.

batno1402

New member
מטבח יפה.

שמחה לשמוע את התגובה.
באחד הפורומים היו גם תגובות חיוביות על אביבי.
רציתי לשאול- איזה חומר מצפה את הדלפק? שיש?
איזה סוג של שיש? האם קיסר? זוכרת את הצבע?
תודה

שירוק

New member
תודה

השיש הוא קיסר גוון , 2140 או 2141 (לא זוכרת בדיוק ).
הדלפק הוא מפרמייקה.

יש לך ולקודמת אותו המטבח :) באיזה צבע הפורמאיקה?

לבן מבריק? אני מאד אוהבת את 3 המגרות.

אודרי11

New member
כמו שזה נראה בתצלום..

לא שמתם חיפוי קיר, או ששמתם משהו בלתי נראה...

אפשר הסבר?

למעלה