ריצוף במטבח

ebfar

New member
ריצוף במטבח

שלום לכולם!
אנו משפצים חלל ציבורי בבית, חלל אופן ספייס של כ-80מ"ר מלבני בו סלון, מטבח וביניהם פינת אוכל.
יש לנו תינוקת, ומקווים שיהיו עוד בשנים הקרובות, ובבית הנוכחי שלנו אנו מאוד נהנים מרצפת למינציה פרקט בסלון כי גם בלי מזרנים וכל מיני תוספות מיוחדות אנחנו יכולים לשחק על הרצפה בנעימות ובכיף, בידיעה שגם אם נופלים זה לא ממש נורא...
הייתי שמחה להמשיך עם פרקט למיניציה לבית הבא אך מכיוון שמדובר בחלל אחד עם המטבח וכן יציאה לחצר אני חוששת. אשמח לשמוע מה דעתכם או המלצות לריצוף אחר מומלץ לדעתכם.
תודה רבה!

Iris Design

New member
אני מאד אוהבת פרקט למינציה

פרקטי ויעיל, גם במטבח.

שומרים עוד חבילה ספייר, בדיוק כפי ששומרים אריחים, ואז אם יש חלק שקצת נהרס פשוט מחליפים מהמחסן.

פרקט במטבח מתקינים אחרי המטבח אבל מבקשים מחברת המטבחים לבוא ולהתקין את הצוקל לאחר התקנת הפרקט.

דבר נוסף - כן מומלץ להשאיר את מכונת הכביסה באחד החדרים הרטובים.

אני ממש ממש בעד

מהמון סיבות
הפרקט קל לניקוי כמו רצפה רגילה
לטעמי הוא אף פרקטי יותר מבחינת זה שלא רואים עליו ככ לכלוך בגלל שיש לו "דוגמא"
הוא זול
אין לך בכלל מה לחשוש
מזמינה אותך לקרוא מאמר על פרקטים שיכול לעזור לך
כנסי לבלוג שלי, הלינק בחתימה
יש בימין קטגוריות, תגללי לפרקט , יש שם דוגמאות והסברים

מרי פופ

New member
הילה! מנסיון מה דעתך על פרקט עץ לכל הבית?

אני מתלבטת עבורי, מתה על המראה אבל ממש מתלבטת... זה לא זול ויש לי שלושה חוליגנים מגודלים (9 עד 16, ככל שגדלים כך גדלה המהומה בבית), הם משחקים כדורעף בבית, מחרבים את סביבתם, ספה בת 3 כבר נראית זוועה... ופשוט מטנפים (למרות שאסור לאכול בסלון... כשאני לא בבית שמים קצוץ...) אין לי כוח להיות שוטרת. מה את אומרת?

אני חולה על זה, והרמתי ידיים מלנסות שלא ישרט

אני בעד ! מקסימום אחרי כמה שנים מחדשים משייפים וכו

ימימימה

New member
איך ביומיום?

ילדים לא מחליקים בגרביים?
מה קורה אם נופל כלי/ נשברת כוס?
איך מזיזים ריהוט?

הבן שלי לא החליק אבל הפרקט שלי כבר משופשף בן 8

ורהיטים אני גוררת ולא אכפת לי על השריטות , אין מה לעשות בית זה לא מוזיאון אבל זה לא נראה שהפרקט שלי שרוט והרוס הוא בכל זאת נראה סבבה, זה עץ חייבים להבין את זה

ימימימה

New member

למעלה