בגדים שזרוקים בחדר

LostLander

New member
בגדים שזרוקים בחדר

אהלן, מחפש רעיונות עיצוביים/פרקטיים/נוחים לבגדים בחדר השינה - מדובר על אותם בגדים שעדיין לא מלוכלכים מספיק בשביל הכביסה אבל גם לא חוזרים לארון, כגון עליוניות ופיג׳מה וחגורות...
הם תמיד מוצאים את עצמם על המיטה או על הקרש גיהוץ ומחכים שם כל השבוע :(
תודה

Iris Design

New member
ישנם המון מתלים מעוצבים

אפשר מתלה על הדלת ואפשר מתלה בגדים של "סבא" כמו פעם, שניתן למצוא בשיק הפשפשים.
ויש המון שמשתמשים פשוט בכסא מעניין.

LostLander

New member
חשבתי גם על כסא

מתלה על הדלת כבר יש אבל הוא מלא
מה הכוונה במתלה של סבא?

Meirav Flum

New member
מתמודדת עם אותה בעיה ויש לי רעיון

אני כבר הרבה זמן מחפשת משהו בסגנון הזה: http://www.diram.co.il/product.asp?item_id=690&category=27
רק במחיר סביר. מצאתי משהו ממתכת בחנות לאביזרי אמבט בסנטר ליד ההום סנטר בסביבות החמש מאות שקלים ובחנות של חותם ברחוב אבולעפיה תל אביב מעץ אבל עולה מעל שש מאות. אם זה התקציב ממליצה ללכת לראות.

מרי פופ

New member
לנו יש כבר שנים קולב מתכת מאוד עסוק.

אצל לקוחות בדירה בשיפוץ אנחנו מתכננים סולם עץ רחב (הלקוח יבנה אותו לבד), דומה לסולם של אולמות ספורט כדי לתלות עליו בגדים, מגבות לייבוש וכו'.

LostLander

New member
האמת היא ששכחתי לציין

שגם לנו יש קולב מתכת גדול כזה, כמו בחנויות בגדים, אבל אני מתעב אותו, הוא תופס חצי חדר.
האמת היא שהקונספט של סולם עץ נשמע חמוד דווקא.

לקח החיים שלי

"פתרונות" לבלגן, הם לחם חוקם של הבלגניסטים. ככל שיש יותר פתרונות, ככה הבלגן גובר, כי אז אין לחץ לסדר.
ככל שיהיו יותר "פתרונות" למעטפות ולניירות, ככה יהיו יותר ניירות מיותרים, ומעטפות ישנות שלא ברור מה יש בהם.
ככל שיהיו יותר "פתרונות" לקופסאות פלסטיק וכלים אחרים, ככה יאגרו יותר בקבוקים ריקים של קולה.
ככל שיהיו יותר "פתרונות" לבגדים שזרוקים, יהיו יותר בגדים מחוץ לארון.
&nbsp
הפתרון הוא לא לתת פתרון.
מי שמפריע לו בלגן, ובגדים זרוקים וחגורות, שיקפל את הבגדים ויכניס לארון ביום המחרת, ויתלה את החגורות במקום. ולא יתן לבלגן להצטבר.
מי שזה לא מפריע לו, לא צריך פתרונות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

רוני ג10

New member

מרי פופ

New member
אוי כמה שאת צודקת!

אפשר לחיות ככה שנים, עד שנאלצים לעבור דירה אן לעשות שיפוץ שבו כמובן ממציאים עוד מגירות וארונות כדי לדחוף אליהן בלגאן.

למעלה