תכנון - חלוקת ארון אמבטיה

בראון10

New member
תכנון - חלוקת ארון אמבטיה

שלום,
בארון אמבטיה בחדר אמבטיית ילדים, תכננו את החלוקה הזו- 4 מגרות בצדדים, ובמרכז- דלת (מתחת לסיפון).
האם זו חלוקה נוחה?
יש עצות לחלוקה טובה יותר? ארון של 1.30 על עומק 48.
תודה

מרי פופ

New member
זו חלוקה טובה אם מדובר בכיור מונח

במידה וכיור שקוע, החלוקה צריכה להתחשב ברוחב הכיור באמצע הארון.
לגבי החזית: הייתי ממשיכה את הידיות האינטגרליות "כאילו" בדלת האמצעית, כדי ליצור מראה אופקי והמשכי יותר.

בראון10

New member
הכיור שקוע במשטח שיש יצוק

לא זוכרת בדיוק רוחב הכיור, בחרנו מתבנית בחנות.
השאלה- אם זה פרקטי מהצדדים רק מגרות, אם למשל שמים שם מגבות.. ואם לא כדאי להקטין 2 מגרות עליונות, ומתחתן להפוך לדלתות במקום מגרות?
תודה

batno1402

New member
מתוך נסיון-חלוקה מצויינת

בזמנו -כששיפצנו את הדירה ,המעצב -הציע לנו בדיוק אותו תכנון,כי מתחת לסיפון אני מניחה בקבוקים גבוהים(חומרי ניקיון או שמפו וכוי. )
גם בדירה החדשה,ביקשתי לתכנן אותה חלוקה בגלל הנוחות(אצלי בהמשך יש גם מדפים פתוחים.)

milch

New member
תיכנון לקוי!

במיוחד שמדובר במקלחת ילדים!
המגירות בצד ימין חוסמות ומונעות את פתיחת הדלת מבחוץ כאשר הן פתוחות בשוגג או במתכוון.
למדתי מנסיון! בניתי ארון דומה במיקום דומה לאחר תיכנון משותף עם הלקוחות ואיש מאיתנו א נתן דעתו על האפשרות המצויינת מעלה!
עד היום אני שומע את אי שביעות רצונם מן התוצאה ויחד עם זאת הם לקוחות חוזרים בהתאם לצרכיהם.

בראון10

New member
מה ?

תסלחי לי לא יורדת לסוף דעתך..
איזה דלת מבחוץ אי אפשר לפתוח? אולי תלוי במבנה חדר האמבטייה אצלי לדלת הכניסה אין קשר עם המגרות.

milch

New member
בראון, אל תתלהם!

בתמונה המצורפת רואים בבירור שיש דלת נפתחת כלפי פנים. זה לא יתאפשר למיקרה של מגירה ימנית פתוחה !

למעלה