אשמח לעצות לקיר הטלויזיה

galitnk

New member
אשמח לעצות לקיר הטלויזיה

שלום רב,
קיר הטלויזיה לא מסתדר בעין. חשבתי על קיר לבנים... השאלה איך ייתלה המזגן והאם זה יהיה יפה...??? אם כן, באיזה גוון?
צילמתי את מה שממול לקיר להתרשמות

אשמח לרעיונות!!
תודה,
גלית

L K Design

New member
עיצוב קיר לטלוויזיה

שלום גלית,
בדירתכם קיר הטלוויזיה אינו עצמאי אלא יש לו המשכיות מעל המסדרון לחדרים, צריך להתייחס אל הקיר כולו ובתמונה לא רואים את הצד הימני של הקיר.
מבחינה עיצובית, לא כל כך אסתטי לבצע חיפוי לבנים בחלק מהקיר כלומר לסיים אותו בפינה של התחלת המסדרון, זה יצור חוסר איזון.
אם תעלי תמונה של הקיר כולו, תהיה אפשרות לייעץ לך איך כדאי לעצב את הקיר.
בהצלחה!

רוני ג10

New member
לא הייתי עושה קיר בריקים.

אני הייתי מתקינה טפט מאד עדין,או מרימה את התמונה השמאלית ותולה בקו העליון שלה עוד שתי תמונות ,ואולי עוד אחת מצד ימין מעל שידת המגרות.
אני אישית מחובבי התמונות...וחושבת שאין כמוהן למראה ביתי.

ravitrod1

New member
הלבשת הקיר

מומנת להכנס לבלוג שלי בחתימה, ובחיפוש להקליד קיר טלוייה (מתנצלת האות שאחרי ו' לא עובדת בלפטופ שלי:)
כתבתי פוסט שלם בנושא. מעבר לכך, היא תלויה נמוך מדי.
לא הייתי מיישמת קיר בריקים, שימי לב שמדובר גם בהמשך הקיר לכיוון ימין שמתחבר לקיר המדובר, וצריך להמשיך כל יישום גם שם. אי אפשר לחתוך מעל המעבר למסדרון.
תנקי את כל האור מהשידה, השולחן הקטן והתמונה.
את יכולה פשוט ליצור מסגרת מצבע, או מקרני, בצד ימין 3 תמונות קטנות לאורך.

גלמיש1

New member
יש לכם יופי של חלל. בעיני החלל נורא נעים ויפה.

לא הייתי עושה בריקים. גם כי זה לא מתאים פה מכל הסיבות שנאמרו, וגם כי זה כבר מאוס, ויש מצב שתוך כמה שנים תרצו להעיף אותם.
אני לא רואה בעיה עם קיר הטלויזיה למעט זה שיש שם יותר מדי פריטים שלא קשורים זה לזה. השולחן העגול, שידת הקש, המזגן....
את המזגן מן הסתם לא תפנו משם, אבל את הרהיטים אפשר.
אפשר וכדאי לתלות את המסך יותר גבוה על הקיר ובכך גם לנתק אותו מהמזנון. זה כבר יפזר קצת את העומס.
אם רוצים אפשר לצבוע את הקיר בגוון מענין.
&nbsp
מה שבאמת מפריע פה, אם כי זה ברקע ולכן פחות בולט - זה המרפסת הסגורה מאחחור. הייתי צובעת את תקרת העץ בשמנת, ותולה וילונות בהירים על החלונות. הייתי מנסה דרך לאחד ולצרף את החלל הזה לתוך החלל הגדול, למשל ע"י הצבת ספריה זהה על קיר המרפסת בהמשך לספריה הקיימת.
&nbsp

למעלה