פרזול BLUM לעומת HETTICH והתאמת צבע שיש

nushnush9

New member
פרזול BLUM לעומת HETTICH והתאמת צבע שיש

היי,
אנחנו לפני מספר החלטות בעיצוב של המטבח ורציתי להתייעץ איתכן,

קודם כל, לגבי הפרזול של המגירות והחלוקות, אנו עושים את המטבח ברגבה, רגבה סיימו לעבוד עם BLUM ועברו לעבוד עם hettich. מכיוון שחתימה על העסקה היתה לפני מספר חודשים כאשר רגבה עבדה עוד עם BLUM, יש לנו את האפשרות לבחור את הפרזול הישן של BLUM עדיין.
מניסיונכן, מה עדיף? במיגרות של BLUM יש אפשרות לחלוקת המגירה ע"י מפרידים מודולרים מה שאין כרגע ב
HETTICH, האם זה שימושי ותורם לסדר במגירות? לעומת זאת המיגריות של HETTICH נראות ויזואלית יפות יותר (יש זוככית עבה בצידי המגירות ואפשר לקבל אותן בשני צבעים - לבן ואפור/חום כהה, בנוסף הסגירה שלהם קלה וחלקה יותר.

שנית לגבי השיש, מצרפת תמונה להמחיש את הריצוף בדירה, ריצוף מבריק ב'ז עם נגיעת מוקה חלש חלש.
האם שיש קיסר שהקבלן נותן- 3040 (לא 4030) יתאים לריצוף שלנו? כאשר הארונות מיועדים להיות לבן שבור או שמנת בהירה מאוד מאוד. אם אני שמה את חתיכת השיש ליד הריצוף נראה כאילו הם ממשפחת צבעים שונה - האפור נראה עם נגיעת כחול משהו, האם השיש צריך להתאים לריצוף או להיות לפחות מאותה משפחת צבעים או שאין זה משנה?
במידה והוא לא מתאים נצטרך לשדרג בלית ברירה (מבחינת כספית), איזה מספר קיסר הייתן ממליצות, בהתחשב שחשבנו לעשות את הקלפות בצבע שונה מהארונות התחתונים, תכלת למשל... המטבח בסגנון מודרני.

תודה

baniti

New member
כשמעמידים מרצפת אנכית הצבע נראה כהה

יותר בשני טונים מאשר כשהיא מונחת במאוזן (תבדקי).

nushnush9

New member
אשמח לדעותכן בנושא

הבהרה:
המרצפת האפורה שבתמונה הינה מרצפת שלא קשורה לשאלת השיש, זה ריצוף לחדרים הרטובים שהתלבטנו לגביו בעבר.

תודה

nushnush9

New member
מקפיצה...סליחה שאני נודניקית אבל...

זה מאוד חשוב לי חייבת עצה /עזרה
תודה מראש...

baniti

New member
ה 3040 מתמונה באתר לא מתחבר לטעמי עם המרצפות

שיש בתמונה לא בצבע ולא בדוגמת המירקם.דעתי האישית היא שהם מנוגדים מאד
אחד מהשני.במקומך הייתי בוחרת שייש בצבע חום מוקה שיתקשר למרצפות ואז מוסיפה
קלאפות בצבע תכלת או דומיו.

הייתי הולכת על שיש בגוון שדומה לרצפה

אני לא מכירה את כל הדגמים בעפ אבל לפי האתר של קיסר הייתי מנסה את
2242
או
2400
3200
או משהו מהחומים הכההים כמו 2370 אם אין בעיה ללכת על כהה

NB125

New member
שיש

ה3040 ממש לא מתאים,
הריצוף הוא הרקע ולכן צריך להשתלב עם המטבח והשיש.
הייתי בוחרת בקיסר 4141 , 4600 או מהבג'ים יותר - 2220

nushnush9

New member
תודה,ומה לגבי הפרזול למגירות החלוקה המודולרית

כמו שחשבתי, נצטרך לשדרג גם את השיש,
אחחח הקבלנים האלו....

zivaf2

New member
אין הבדל דרמטי בין בלום להטיש

אפילו הייתי מעדיפה הטיש מבחינה מסוימת, בגלל השירות הטוב יותר שלהם, ובגלל האחריות לכל החיים שהם נותנים.
חלוקות מודולריות יש לכל החברות, לא רק לבלום.

nushnush9

New member
לליין המגירות החדשות של הטיש שיצאו זה עתה

אין בינתיים חלוקה מודולרית פנימית, זה מה שנאמר לי בחברת המטבחים רגבה, הם פיתחו את המגירות ומיד הוציאו אותן לשוק מבלי חלוקה מודולרית בנתיים,
שאלתי אם יהיה בעתיד הקרוב אם יהיה להן חלוקה מודולרית ואמרו לי ברגבה שאין לדעת,
השאלה עד כמה החלוקה המודולרית הפנימית משמעותית והאם שווה "להסתכן" ולקחת הטיש ולקוות שעד שירכיבו את המטבח הם יוציאו חלוקה מודולרית גם ללין החדש של המגירות

zivaf2

New member
אם זה כל כך חשוב לך

שתהיה חלוקה פנימית- אולי תקחי מהסדרה הקודמת?
וחוץ מזה- אני מאמינה שיוציאו בעתיד חלוקה, הרי זה דבר כל כך נפוץ ומבוקש היום.

למעלה