לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3926939,269 עוקבים אודות עסקים

פורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer

הנהלת הפורום:

אודות הפורום סטודנטים

ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!
בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.
ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.
כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.
הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.
מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.
אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.
מלכת הקרח הפולניה ו oromer
x
הודעה מהנהלת הפורום

הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום!!!
לפני הכתיבה בפורום, הנכם מתבקשים, לעיין בפורום קצת לפני, ולקרוא את התקנון של הפורום. הודעה שלא תיכתב לפי התקנון, תמחק ללא התראה מראש.
אני מעוניינת לצור מרחב וירטואלי נעים, שמאפשר לשאול, להתייעץ וגם להביע דעה  ולכן, חשוב לשמור על הכללים כדי שהפורום ייתן מענה הולם ומאוזן לכולם.
לאור המקרים האחרונים, אני רוצה להגיש שהפרסום בפורום אסור.
בנוגע להצעות עבודה- לשם כך יש את לוחות הפורום, ניתן לפרסם שם. פרסום הצעות עבודה על גבי הפורום, מותנה באישור מראש במסר ( הצעת העבודה צריכה להיות רלוונטית לסטודנטים או בוגרים טריים בתחומים אותם הם לומדים, ללא ניסיון תעסוקתי רלוונטי. יש צורך לשרשר לשרשור רלוונטי או לפתוח שרשור חדש ).
בנוגע לסיוע בסמינריונים או עבודות תיזה- לאור חשיבות הנושא עבור הסטודנטים, אני מאפשרת. אך יש צורך לשרשר אותו לשרשור מתאים קיים או לפתוח שרשור חדש ייעודי לשם כך- "עזרה במילוי שאלונים".
לעיתים, יש גולשים ששואלים שאלות, שלא ניתן לתת תשובה טובה ומדויקת בפורום. חשוב לציין שהפורום אינו פורום רשמי של אף מוסד, והוא משרת את קהילת הסטודנטים. סטודנטים עונים, בהתאם למידע שיש ברשותם, שהם שמעו, שאלו, התייעצו. חלק מהתשובות יכולות להשתנות בין חוגים שונים/ פקולטות שונות ומוסדות שונים. גם מדיניות של מוסד משתנה ובהתאם לכך גם התקנון. לכן בשאלות שבהם יש צורך בתשובה רשמית בנוגע לנוהל מסוים, יש לברר גם במוסד הרלוונטי.

הודעות שלא ייכתבו לפי הנוהלים האלו, יימחקו ללא התראה מראש.

תודה לכולם על שיתוף הפעולה וכמובן בהצלחה בלימודים
oromer

המשך >>

לצפיה ב-'תחרות סיפורי אהבה בקמפוס'
תחרות סיפורי אהבה בקמפוס
12/02/2011 | 21:27
177
34
לצפיה ב-'תחרות סיפורי אהבה בקמפוס '
תחרות סיפורי אהבה בקמפוס
09/02/2011 | 20:27
175
32
לצפיה ב-' תחרות סיפורי אהבה בקמפוס '
תחרות סיפורי אהבה בקמפוס
<< ההודעה הנוכחית
06/02/2011 | 12:01
173
115
רוצים כרטיסים לסרט החדש "לזרום עם זה"?

תקופת הלימודים מזמנת אל חיינו אנשים חדשים ולפעמים אפילו אהבה. הריכוז הגדול של אנשים צעירים ופנויים באותו האיזור יוצר סביבה נוחה להכרויות ולכל קמפוס יש את סיפורי האהבה המפורסמים שלו.

סרטם החדש של ג'ניפר אניסטון ואדם סנדלר, "לזרום עם זה", מגיע לאקרנים ואנחנו מזמינים אתכם לצפות בו על חשבוננו!

קצת על הסרט
דני מכבי (אדם סנדלר) עונד טבעת נישואין מזויפת על מנת שיוכל להתהולל עם נשים מבלי להתחייב. כשהוא מוצא לבסוף את אהבת חייו (ברוקלין דקר) יש רק בעיה אחת, הוא צריך לזייף גירושים מהירים. לכן הוא משלם לעוזרת הנאמנה שלו (ג'ניפר אניסטון) ולילדיה בכדי להעמיד פנים שהם משפחתו לשעבר. בעוד השקרים נערמים, הם יוצאים לטיול משפחתי בהוואי בו כולם מנסים לשמור על אמינות סיפוריהם ולמנוע מהחלום להפוך לסיוט.
במאי: דניס דוגאן
שחקנים: אדם סנדלר, ג'ניפר אניסטון
10.2 בבתי הקולנוע

אז מה עושים?

בין התאריכים 06.02.11 – 13.02.11 שתפו אותנו בסיפורי אהבה מהקמפוס.
את ההודעה יש להעלות לשרשור התחרות עד ה-13.02.11, בשעה 12:00.
מתוך המשתתפים נבחר 25 גולשים שיזכו בכרטיס זוגי לסרט "לזרום עם זה".

שימו
- הכרטיסים ניתנים למימוש בימים א-ה (ללא שישי-שבת, חגים, ערבי חג וחוה"מ)
- הכרטיסים ניתנים למימוש ברשת רב חן ויס פלאנט חיפה (רשימה מפורטת של בתי קולנוע על גב הכרטיסים)
- בתוקף עד 16.3.2011 או כל עוד הסרט מציג

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

אז למה אתם מחכים? שתפו אותנו בסיפורים שלכם!

הערה נוספת וחשובה
בבקשה המנעו מתגובות שאינן חלק מהתחרות עצמה. זה יוצר עומס מיותר על השרשור ולא מאפשר לראות איזו תגובה רלוונטית ואיזו לא.
הארות/הערות/שאלות וכו' ניתן לשאול במסרים. תגובות מיותרות תמחקנה.

סטודנטים >>
לצפיה ב-'נותנת לשאר הסטודנטים השראה'
נותנת לשאר הסטודנטים השראה
06/02/2011 | 14:25
25
55
ספטמבר 2010- סוף חוזה הדירה שלי בעיר לימודיי.
חזרתי הבייתה לתקופת החגים- רעש, בלאגאן צעקות (ככה זה כשאת הבכורה בבית ואת נזכרת בזה כשאת חוזרת הבייתה).
בתנאים האלה ללמוד למועדי ג' זה פשוט בלתיי אפשרי.
מה סחבק עושה? הולכת ללמוד בספריה של מוסד ההשכלה הגבוהה ה(כמעט) קרוב לביתה- הטכניון. עם אוירה כמו שם אין מצב שאת לא לומדת כמו שצריך. עוד תירוץ שהיה לי כדי להגיע לשם הוא שאני לא אסע כל כך רחוק (תל חי) בשביל ספר, אם אני יכולה להשיג אותו קרוב (טכניון).
אני יושבת ולומדת בשולחן גדול שיכולים ללמוד בו עוד אנשים, כי זה לא השולחן של אבא שלי.
וגם הוא ישב ולמד שם.
הרווחתי שני דברים מאותו יום- ציון 86 במבחן וחבר כבר ארבעה ומשהו חודשים.
סטודנטים >>
לצפיה ב-' '
06/02/2011 | 18:26
2
9
לצפיה ב-'בואי נעשה דאבל דייט'
בואי נעשה דאבל דייט
06/02/2011 | 20:30
1
25
תפרסמי את הסיפור שלך גם כן, נזכה בכרטיסים ונלך ארבעיתנו ביחד (או בראשון או בחיפה...זה גם ככה קרוב לאחד מבני הזוג של שנינו)
סטודנטים >>
לצפיה ב-'נשמע רעיון נחמד! '
נשמע רעיון נחמד!
06/02/2011 | 21:03
18
מייד משתפת בסיפורי... מקווה שנזכה (וגם אם לא, אפשר לעשות דאבל דייט גם בלי הסרט.... )
סטודנטים >>
לצפיה ב-'זה ממש מתוק'
זה ממש מתוק
06/02/2011 | 19:24
15
לצפיה ב-'גם זה נשמע טו-אוב.'
גם זה נשמע טו-אוב.
06/02/2011 | 22:35
14
לצפיה ב-'את באת יום אחד ותפסת מישהו'
את באת יום אחד ותפסת מישהו
06/02/2011 | 23:07
19
37
ואני לומדת בטכניון ולא הצלחתי,זה אומר משהו עליי נכון??
סטודנטים >>
לצפיה ב-'תלוי באיזו פקולטה את לומדת'
תלוי באיזו פקולטה את לומדת
06/02/2011 | 23:28
18
16
יש להם ממש תיאוריות שלמות על הבנות בכל פקולטה
סטודנטים >>
לצפיה ב-'כולם שם יצורים לא? '
כולם שם יצורים לא?
06/02/2011 | 23:32
15
13
מה אומרים על הנדסת חשמל?
סטודנטים >>
לצפיה ב-'על הבנים או על הבנות'
על הבנים או על הבנות
06/02/2011 | 23:44
10
15
אני לא מכירה הרבה אנשים מהטכניון. המעט שאני מכירה הם לא יצורים. אבל אני בהחלט רואה כמות אדירה של יצורים.
חבר שלי, בכל מקרה, הוא לא יצור, למרות הפקולטה שבה הוא לומד.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'בנות, ויצורים זה לא רע זה טוב.'
בנות, ויצורים זה לא רע זה טוב.
06/02/2011 | 23:52
9
6
לצפיה ב-'הבנות בחשמל....'
הבנות בחשמל....
06/02/2011 | 23:55
8
14
הן לא מהרשימה של השוות, אבל דווקא ראיתי שם כמה בנות יפות.
הם סתם בכיינים הבנים האלה
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אני גם ראיתי שם בנות יפות'
אני גם ראיתי שם בנות יפות
07/02/2011 | 00:06
11
גם יפות גם חכמות גם אופות פשוט מו-שלמות
סטודנטים >>
לצפיה ב-'זו פסיכולוגיה בגרוש די מובנת מאליה.'
זו פסיכולוגיה בגרוש די מובנת מאליה.
07/02/2011 | 12:13
6
10
נניח שאני גבר טכניוני ממוצע.
מהנחה זו נובע בהכרח שאני בתול ואין לי חברה.

עכשיו, יש שתי אפשרויות:
1. אין לי חברה כי אני יצור הזוי שמקיא בכל פעם שמישהי מעיפה מבט לעברי
2. אין לי חברה כי הבנות מסביב לא עומדות בסטנדרטים שלי

האמת היא אפשרות 1, אבל אפשרות 2 היא זו שאציג לסביבה, ועל כן בדיונים על הבנות בטכניון אטען שהן כולן מכוערות.

סטודנטים >>
לצפיה ב-''
07/02/2011 | 12:50
4
לצפיה ב-'חבר שלי וחברים שלו'
חבר שלי וחברים שלו
07/02/2011 | 17:48
1
13
הם לא ההזויים שמקיאים כל פעם כשהם רואים בחורה, והם עדיין מחזיקים בעמדה מס' 2
סטודנטים >>
לצפיה ב-'זה מה שהם אומרים'
זה מה שהם אומרים
07/02/2011 | 18:55
4
לצפיה ב-' גן צודק.'
גן צודק.
08/02/2011 | 23:43
2
4
למעשה, לדעתי הבנות בטכניון הרבה יותר יפות מבחורה הממוצעת סתם ככה ברחוב (גם לאחר ניקוי קבוצות גיל לא רלוונטיות).
הניחוש אומר שמדובר במעין גן מוצלחות כזה, שנמצא בשכיחות גבוהה יותר אצל בנות שלומדות באוניברסיטה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'ניקוי קבוצות גיל. לא רע. חשבתי על זה לבד.'
ניקוי קבוצות גיל. לא רע. חשבתי על זה לבד.
08/02/2011 | 23:44
4
לצפיה ב-'הבעיה האובייקטיבית היחידה בטכניון,'
הבעיה האובייקטיבית היחידה בטכניון,
08/02/2011 | 23:45
6
היא שיש מעט בנות בטכניון, לא שיש רק מכוערות.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'כמו שאומרים'
כמו שאומרים
07/02/2011 | 00:05
3
4
הבנים בנות והבנות בנים.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'הלו הלו הלו'
הלו הלו הלו
07/02/2011 | 08:54
2
1
אני עדין בת (עד עכשיו) ,אולי בגלל שאני עדיין סמסטר ראשון??
סטודנטים >>
לצפיה ב-'תוכיחי!'
תוכיחי!
07/02/2011 | 13:43
3
לצפיה ב-''
07/02/2011 | 17:08
1
לצפיה ב-'מה אומרים על מעבדה רפואית?'
מה אומרים על מעבדה רפואית?
07/02/2011 | 08:55
1
11
לצפיה ב-'בת גלים זה לא ברדיוס שלהם'
בת גלים זה לא ברדיוס שלהם
07/02/2011 | 17:41
5
לצפיה ב-'אהבה במעונות...'
אהבה במעונות...
06/02/2011 | 21:17
4
34
זה עדיין נחשב קמפוס?...

כשגרתי במעונות בשנה א', שותפתי ואני התיידדנו מאוד עם השכנים שלנו, שני צרפתים מחילופי סטודנטים שהתגוררו איתנו בקומה. לאחר מסיבת פורים מהנה ואלכוהולית במיוחד, הזמנו אותם לארוחת בוקר שכללה את הפנקייקים האגדתיים שלי, והשארנו את הדלת פתוחה כי ידענו שהם אמורים לבוא.

לאט לאט צצו ראשים של שכנים אחרים, וכולם התנקזו בעקבות הריח לדירה שלנו והאכלתי את כל הקומה בערך. אחד הראשים היה מוכר לי בעיקר מהמעלית ו"שלום שלום", אבל הוא היה היחיד שהציע לי עזרה מכל המשהו כמו 15 איש שהיו בדירה, עמד איתי ליד האש כשטיגנתי, דיבר איתי וגם התעקש אח"כ לשטוף את הכלים.

לקח די הרבה זמן וגם לא מעט ארוחות משותפות נוספות כדי להתגבר על הביישנות של שנינו ולגרום שהדברים יקרו, אבל כיום אנחנו זוג כבר שנה ותשעה חודשים, גרים יחד, והוא עדיין שוטף כלים... .
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
06/02/2011 | 21:45
4
לצפיה ב-'אהבתי מאוד'
אהבתי מאוד
06/02/2011 | 22:10
2
לצפיה ב-'נשמע חמוד לאללה : )'
נשמע חמוד לאללה : )
06/02/2011 | 22:35
3
לצפיה ב-''
06/02/2011 | 23:09
3
איזה חמודיייים
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אני מתחתן בקיץ עם מישהי מהלימודים'
אני מתחתן בקיץ עם מישהי מהלימודים
06/02/2011 | 21:45
17
18
זה מספיק טוב?
אגב, היא התחילה איתי, והיא גם הציעה לי נישואין (במסעדה, כה קלאסי :)

אסף.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'תספר אבל את ההשתלשלות..'
תספר אבל את ההשתלשלות..
06/02/2011 | 22:10
16
6
לצפיה ב-'מה יש לספר?'
מה יש לספר?
06/02/2011 | 22:15
15
10
לומדים ביחד, איכשהו מתחברים לאותה קבוצת חבר'ה, מדברים קצת מעבר בסקייפ, אח"כ הולכים ללמוד אחת אצל השני (ולהיפך), וזורמים, עד שהיא אומרת שאני לא מבין רמזים והופכת את זה לרשמית, לפני שנה וקצת.
לפני כמה חודשים, היא לוקחת אותי למסעדה, ושוב אומרת לי שאני לא מבין רמזים, ומציעה לי נישואין. אז אני אומר כן, ואנחנו מתחתנים בסוף מאי. אחלה :)

אסף.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'היא כרעה ברך?'
היא כרעה ברך?
06/02/2011 | 23:23
12
5
לצפיה ב-'לא...'
לא...
06/02/2011 | 23:58
10
9
אבל כשהבאתי טבעת (כמה ימים אח"כ), אז כרעתי ברך.

אסף.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אבל למה אתה נשמע כ"כ אדיש?'
אבל למה אתה נשמע כ"כ אדיש?
07/02/2011 | 00:07
7
2
לצפיה ב-'כן, הוא לא נשמע מתלהב במיוחד'
כן, הוא לא נשמע מתלהב במיוחד
07/02/2011 | 10:03
6
3
לצפיה ב-'כי אני גבר?'
כי אני גבר?
07/02/2011 | 11:23
5
8
אחרי שלוש שעות בערך זה הפסיק לרגש אותי.

אסף.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'הבנו שקוראים לך אסף.'
הבנו שקוראים לך אסף.
07/02/2011 | 12:02
4
6
לא צריך לחזור על זה בכל פעם.

מובראק.
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
07/02/2011 | 12:54
6
אם זה היה בפייסבוק הייתי עושה לך לייק.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'תעזוב אותו'
תעזוב אותו
07/02/2011 | 15:14
2
4
הבן אדם מאוהב וכל זה.

נבוכדנצר.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אז למה לו מותר?'
אז למה לו מותר?
07/02/2011 | 22:01
1
3
לצפיה ב-'צודקת.'
צודקת.
07/02/2011 | 22:24
2
תמשיך.

נבוכדנצר.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'היי, אם היא הציעה לך נישואין המעט שהיא יכלה'
היי, אם היא הציעה לך נישואין המעט שהיא יכלה
07/02/2011 | 11:58
7
לעשות היא לתת לך טבעת אירוסין עם יהלום.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'בשביל מה? לא היית צריך לשכנע אותה.'
בשביל מה? לא היית צריך לשכנע אותה.
07/02/2011 | 13:50
2
לצפיה ב-''
08/02/2011 | 23:41
2
לצפיה ב-'אז זה אומר שאתה האיש והיא הבעלה שלך?'
אז זה אומר שאתה האיש והיא הבעלה שלך?
06/02/2011 | 23:24
1
4
לצפיה ב-'אני חושב שבזכות תת-השרשור הזה'
אני חושב שבזכות תת-השרשור הזה
07/02/2011 | 13:51
6
אני אפסיק לקרוא מהסוף להתחלה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-' הרפואנית ואני - וידוי קורע לב '
הרפואנית ואני - וידוי קורע לב
06/02/2011 | 22:18
8
24
בניגוד לסיפורים של קודמותי, לא הכל וורוד. התואר הראשון היה התקופה שיצאתי בה עם הכי הרבה בחורות, וחוויתי בה הכי הרבה כשלונות.

אחד השיאים היה בפגישה עיוורת עם סטודנטית לרפואה, חברה של חברות.

לקחתי אותה לתמול שלשום, אחד המקומות המיוחדים בירושלים (ומרחק יריקה מבאבט). בניין אבן עתיק חבוי בסימטה צדדית ליד נחלת שבעה, מדרגות צרות וקשת אבן מעבירות אותך מהכפור הירושלמי אל החמימות שבפנים, ולפניך נגלות שורות של מדפי ספרים המכסים את הקירות. התפאורה  הירושלמית המושלמת לדייט ראשון.

על הערב עצמו לא נפרט, בשביל הסיכוי שלרפואנית יש משתמש בתפוז. נסכם בזה שחלק מהאנשים היו אומרים בסוף הערב "נקסט!" וחלק היו אומרים "ניתן לזה עוד סיכוי, מה יש להפסיד".

אני, אחרי שנתיים לא מוצלחות במיוחד, הלכתי על אופציה ב'.

יומיים אחר כך התקשרתי אליה. לא עונים.

בערב ניסיתי שוב - אין תשובה. בנסיון השלישי והאחרון, סוף סוף קול נשי מעבר לקו.

"מצטערת שלא עניתי - הייתי במיון."

כל המחשבות אם לנסות שוב או לא התמוססו ברגע, והאביר-על-סוס-לבן-מטעם-עצמו השתלט על השיחה. "הכל בסדר? מה קרה?"

"לא, לא, אני במיון."

"כן, נו - הכל בסדר? את רוצה שאני אקפוץ לבקר אותך? איפה את מאושפזת?"

"אתה לא מבין - אני במיון."

בסופו של דבר, היא הצליחה להסביר לי שהיא באמת במיון כבר יומיים.

בתורנות

(מיותר לציין שדקה אחר כך כבר נופנפתי. שנה אחר כך גיליתי שיש לנו עוד חברה משותפת. החברה הזאת גילתה לי שהיא במקרה עמדה ליד כשהתקשרתי. וכן, הן באמת היו בהדסה במיון.)
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
06/02/2011 | 22:30
1
לצפיה ב-'רגע אז לא הלך?'
רגע אז לא הלך?
06/02/2011 | 22:34
3
16
בגלל זה רפאונים סנובים?
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
06/02/2011 | 22:50
2
11
רבים מחברי הטובים הם רפואנים!
סטודנטים >>
לצפיה ב-'ברגע זה הפכת את עצמך למחלק עצמות'
ברגע זה הפכת את עצמך למחלק עצמות
06/02/2011 | 23:31
2
לצפיה ב-'כל חבר הוא בפוטנציה להיות אויב...'
כל חבר הוא בפוטנציה להיות אויב...
06/02/2011 | 23:35
2
מישהו אמר פעם:" פקח עין על חבריך, ושמור את אויבך קרוב לחיקך"

נניח שקוראים לו Voltaire (זה לא ממש משנה איך קוראים לו).

סטודנטים >>
לצפיה ב-'הסוף משעמם'
הסוף משעמם
06/02/2011 | 23:36
2
9
אני בעד לשנות את הסוף ככה שהיא מודיעה לך שהיא בחדר לידה, יולדת את התאומים שלך!
אין תואר שני, אין עבודה בפיתוח - עד סוף ימי חייך אתה איש QA ממורמר עם כרס.
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
07/02/2011 | 10:01
2
לצפיה ב-'אין דבר כזה *איש* QA'
אין דבר כזה *איש* QA
10/02/2011 | 23:33
3
לצפיה ב-'נכשלתי במבחן, אבל הרווחתי אהבה..אהבת חיים'
נכשלתי במבחן, אבל הרווחתי אהבה..אהבת חיים
07/02/2011 | 02:00
3
18
בסוף שנה א', כאשר ניגשתי למבחן האחרון ומסכם של סוף הסימסטר בגיאולוגיה ומורפולוגיה (למדתי ג"ג), התמקמתי באולם הבחינות וגיליתי שמי שמשגיחה על הבחינה בנוסף למשגיחות הרשמיות והמבוגרות, היא המתרגלת של החוג לסטטיסטיקה, שהגיעה להשגיח ולסייע למס' תלמידים שנבחנו בסטטי' יחד איתנו באולם..
כנער, אותה מתרגלת הייתה מושא כל הפנטזיות שלי והייתי פשוט מאוהב בה עד כלות.. היא הייתה שיכבה מעליי. ועד לאותו רגע, פשוט לא ידעתי שהיא מתרגלת באוניברסיטה.. אפילו לא לא היה לי מושג שהיא לומדת באותה אוניברסיטה.. הבחורה נשארה יפהפייה בדיוק כפי שזכרתי אותה בימי התיכון: שיער שטני חלק וגולש עד מתחת לכתפיים, חיוך כובש ועיניים ירוקות בורקות.. מלאת חיוניות כתמיד ומהפנטת כהרגלה.. מיד התחיל ליבי לפעום בקצב מואץ... והתקשיתי להסיר ממנה את העיניים.. הייתי המום, כשהיא ניגשה אליי יותר מאוחר וזיהתה אותי בשמי, ואמרה לי שלא השתניתי כמעט מהתיכון ושזה טוב, כי תמיד חיבבה אותי אז... מאז אותה שיחה קצרה שניהלנו לפני תחילת הבחינה ועד סיומה.. לא הצלחתי להתרכז בשום דבר, וכל הזמן מחשבותיי התרוצצו הלוך ושוב בראשי ולא נתנו מנוח.. המבחן היה אמריקאי, ולמרות שלמדתי אליו בצורה מטורפת, הראש שלי כבר היה במקום אחר, כאשר הבטן שלי הפוכה ומלאה בפרפרים עיקשים..
לכל שאלה שם הקדשתי פי שלוש זמן ממה שהייתי אמור, כיוון שחזרתי על קריאת כל שאלה מס' פעמים עד שהיא נקלטה במוחי ההלום שהיה נתון בבלאק אאוט מוחלט.. כשהבוחנות הודיעו לנו שנשארו עוד 10 דקות עד לסיום הבחינה וראיתי שעוד לא הגעתי לחצי מהחוברת, החלטתי להאיץ עניינים ולהמר ולנחש את כל יתר מחצית השאלות בחוברת הבחינה.. מה שבדיעבד, הסתבר כהימור לא מוצלח ביותר.. כיוון שנכשלתי כישלון חרוץ. אפילו לא עברתי את סף המינימום של ציון עובר... :(
בסיום הבחינה, הייתי חיוור כולי, מותש, נבוך ומיואש... ובוודאי שלא היו לי הכוחות הנפשיים לאזור אומץ לגשת אליה ולדבר איתה או בכלל להתחיל איתה ולבקש טלפון.. להפתעתי הרבה ולמזלי הרב עוד יותר, היוזמה הגיעה ממנה, כאשר היא ניגשה אליי בדיוק כעמדתי לצאת מהאולם ושאלה אותי אם ארצה יותר מאוחר לשבת איתה על קפה בסניף גרג שבאוני' ולהעלות חוויות מימי התיכון.. (למרות, שבתיכון לא ממש החלפתי יותר מידי משפטים, כי הייתי ביישן מידי וכל פעם שעמדתי לידה שיקשקתי ולא מקור :) באותו אחה"צ אכן נפגשנו לקפה והאווירה הייתה כ"כ נינוחה וכייפית (בעיקר בזכותה) עד כדי כך, שהרשיתי לעצמי להרגיש חופשי בנוכחותה והייתי בן-שיח פעיל ושווה ערך למקבילתי היפהפייה ההורסת.. כנראה, שההיכשלות במועד א', שבשלב מאוחר יותר כיפרתי עליה במועד ב' מוצלח הרבה יותר, הייתה סופר משתלמת, כיוון שבסיום אותה פגישה מוצלחת, מחוייכת ונינוחה, החלפנו טלפונים. ומשם...התפתחה בינינו אהבה גדולה וסוערת שנפרשה על פני שנתיים וחצי מדהימות ובלתי נשכחות.. אהבה שרק חולמים עליה וזוכים לה בדר"כ רק פעם בחיים.. בסופו של דבר דרכינו נפרדו.. עברה עליי (ואני יודע שגם עליה) תקופה קשה מאוד של הסתגלות לחיים בלעדיה..
עדיין אין יום שאיני חושב עליה.. היא יודעת את זה, אבל כנראה שהאהבה הזו מיצתה את עצמה וצריך להמשיך הלאה..
לפחות בכל מה שקשור לחיי האהבה שלי, הגעתי למסקנה שאף מבחן בחיים האלה לא מכין אותך לדבר האמיתי... אהבה :)) וחיים לצד בת-זוג עם רצונות, חלומות וחיים משלה, כאשר יש צורך בהמון פשרות, התגמשות והתכווננות אל בת הזוג שמנגד :))          
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אחחחח גיל חיממת לי את הלב '
אחחחח גיל חיממת לי את הלב
07/02/2011 | 09:03
9
על הבוקר
סטודנטים >>
לצפיה ב-'סיפור מקסים!!!'
סיפור מקסים!!!
09/02/2011 | 11:19
5
לצפיה ב-''
09/02/2011 | 18:30
4
לצפיה ב-'זה קרה בקמפוס'
זה קרה בקמפוס
07/02/2011 | 09:58
13
כשהתחלתי את לימודי התואר הראשון שלי באוניברסיטת בר אילן, שמעתי על "גבעת הבתולות" שנמצאת מול "העיגולדים" (קפיטריה). החלטתי שאני חייבת לראות את המקום.
מדובר בגבעת דשא חביבה שממש כייף לשבת עליה בימי שמש חמימים ולתצפת על העוברים ושבים.
באחד מימי השמש בהם ישבתי להתחרדן, התיישב לידי עלם חמודות והחל לפתח איתי שיחה.
השיחה הייתה זורמת ביותר והוא נראה לי ממש חמוד.
הגיע שלב בו הייתי צריכה להיכנס לשיעור, אז דיי ברחתי לו...
לאחר שבוע נכנסתי לשיעור יהדות (שיעורי חובה בבר אילן... שכולם דיי מבריזים מהם, או מגיעים לעיתים רחוקות) וקלטתי שהוא לומד איתי! מיד פיניתי לו את הכיסא שלידי (הכיסא שהתיק שלי ישב עליו...) וממש לא הקשבנו לשיעור אלא פיטפטנו.
בסוף השיעור החלפנו טלפונים ויצאנו כמה פעמים, אבל זה לא המשיך לאורך זמן.
אין ספק שמגניב להכיר מישהו באוניברסיטה, כך רוב הסיכויים שמדובר בבחור איכותי.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבה בשלג'
אהבה בשלג
07/02/2011 | 10:09
12
שנה א', שביתה ארוכה, בין קורס וחצי שלומדים מתגבשת חבורה של בנים ובנות מהמעונות ויוצאים לעיר כל יומיים בערך.
השביתה נגמרה והחורף הירושלמי הגיע. ארגנו שוטטות - פאבי מוזלים ברחבי העיר, מה לא נתאחד כל החבורה להתאוור קצת מהלימודים ? ברור שכן. עוברים מפאב לפאב ופתאום: שלג ! שיכורים ומאושרים יוצאים עם הבירה לשלג וחוזרים להתחמם בתוך הפאב. הוא לא יצא לשלג אז הידיים שלו היו חמות וניצלתי את ההזדמנות להבהיר לו שמהרגע הראשון שראיתי אותו רציתי אותו.
בלילה הייתה חבורה מבוסמת ובתוכה שני זוגות מחובקים הולכים בשלג ברגל חזרה למעונות.

מה יש מזה היום ? אחד הזוגות משם עדיין ביחד. אני וההוא נפרדנו אחרי חצי שנה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'צדתי את הבחור שאמר לי להפסיק לצוד'
צדתי את הבחור שאמר לי להפסיק לצוד
07/02/2011 | 11:17
2
12
הפעם הראשונה שפגשתי אותו היתה בטיול בבניאס עם חברים מהלימודים, מכלמיני פקולטות. היה לי אז חבר אחר שגם היה בטיול. נפגשנו עוד כמה פעמים דרך החבר'ה האלה.
חצי שנה אחרי אותו טיול נפרדתי מהחבר ההוא והייתי עצובה מאד.
הבחור ניחם אותי בלי לנסות להתחיל איתי וגיליתי אדם רגיש ומצחיק עם לב טוב.
נהיינו ידידים קרובים. עשינו המון דברים יחד כידידים והיינו מדברים הרבה. התחלתי כבר לצאת עם כלמיני בנים והייתי מספרת לו עליהם. הוא כל הזמן אמר לי להפסיק לצוד גברים ולחכות בשקט שיתחילו איתי :-|
אחרי כמה חודשים הבנתי שהוא הבנאדם שהכי משמח אותי בעולם, שאני מחכה לפגוש אותו ותמיד רוצה לדבר איתו. לצערי הוא לא הבין רמזים עבים כמו בחורה שבאה אליו שיכורה למעונות בתקווה שינצל את המצב ויבצע בה את זממה.

לא היתה ברירה אלא לקחת את העניינים לידיים ולעשות מעשה! תמיד משאירים לי את העבודה השחורה...
ובכן סופ"ש אחד היה עוד טיול בצפון עם החבורה, וכשחזרנו העירה התקשרתי אליו בשעות הערב המאוחרות - "בוא נעשה סיבוב בחוץ". "מה אני כלב??". "נו בוא".
הלכנו הרבה בכל הקמפוס עד שהיה לי סוף סוף אומץ, אפילו ראינו חזירי בר איזה כיף.
התיישבנו בגן האקולוגי ואז אמרתי לו שאני רוצה להיות ביחד, הוא מאד הופתע וכו'. בקיצור אנחנו יחד כבר די הרבה זמן ובקרוב נעבור לגור יחד. איזה כיף לי שהחבר הכי טוב שלי הוא גם אהובי.

סטודנטים >>
לצפיה ב-'"לצערי הוא לא הבין רמזים עבים כמו'
"לצערי הוא לא הבין רמזים עבים כמו
07/02/2011 | 15:41
1
11
בחורה שבאה אליו שיכורה למעונות בתקווה שינצל את המצב ויבצע בה את זממה" - לא יודעת למה זה נראה לך משהו רע. בעיניי זה מעיד על המון דברים טובים, ולצערנו דרך הפעולה שלו בעניין הזה היא לא דבר של מה בכך.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'את צודקת'
את צודקת
07/02/2011 | 15:57
6
התכוונתי לזה שהוא לא הבין בכלל שאני מעוניינת.
זה שהוא לא ניצל עלמה במצוקה זה אומר רק דברים טובים עליו
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבה בקמפוס'
אהבה בקמפוס
07/02/2011 | 11:58
2
17
אני עובדת בקמפוס כלשהו ולא אשכח שלפני כמה שנים היה סיפור אהבה בין שני סטודנטים עיוורים שלמדו במחלקה שלנו. הם לא הכירו אחד את השני ,הם הבינו ששניהם עיוורים ומתקשים ומקבלים עזרה וסיוע צמודים ולאט לאט התקרבו אחד לשני ופשוט עזרו גם אחד לשני. הסטודנטית הייתה עם כלב נחייה  ואילו הסטודנט נעזר במקל. לאחר שנתיים של לימודים הזוג הזה התחתנו וחלק גדול מן המזכירות גם הוזמנו לאירוע המשמח
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבתי '
אהבתי
07/02/2011 | 12:06
4
לצפיה ב-''
07/02/2011 | 19:25
5
לצפיה ב-'אהבה בקמפוס'
אהבה בקמפוס
07/02/2011 | 14:25
9
אני זוכרת את תקופת הלימודים שלי במכללה למינהל . זה קרה לי בשנה הראשונה כאשר באחד השיעורים התיישב לידי סטודנט חדש . בחור מאוד עדין ושקט וגם חתיך אמיתי (גבוה מאוד,עיניים כחולות מהממות, שיער שחור חלק). ככה במשך כמה חודשים הוא תמיד ישב לידי ונעזר ברשימותיי או בעבודות תרגול שונות. לפעמים היינו יוצאים לאכול צהריים ונוסעים ברכב הישן שלו שהיה דיי מרעיש.באחת הפגישות שלנו הוא הזמין אותי אליו הבייתה ללמוד יחד לבחינה.לאותה הבחינה לא בדיוק למדנו.  פשוט רצינו להיות יחד.  יצאנו לסרט, היכנו ארוחת "מלכים" , צחקנו . באותם הימים התחלתי להרגיש שאני מתאהבת בבחור וגם הוא פיתח רגשות חיבה ואהבה אלי.
החלטנו לנסוע לצפון טבריה. יחד עם כל הספרים והחומר לבחינה. שכרנו חדר רעוע באכסניה , מקלחת קרה ללא מגבות או סבון אבל זה לא הפריע לנו , העיקר היה להיות יחד. להינות מארוחת בוקר מפנקת, מטיול בוקר בעיר ושיט בכנרת.
החברות שלנו נמשכה כמעט עד סוף הלימודים אבל אז דרכינו נפרדו . לכל אחד מאיתנו הייתה השקפה שונה על החיים
ועל פיתוח קריירה .
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבתי הגדולה'
אהבתי הגדולה
07/02/2011 | 15:57
6
אני והוא למדנו במשך שנה באותו קורס. הוא ישב ליד מישהי יפהפייה וכל השיעור הם רק צחקו והייתי בטוחה שהם ביחד.
במשך שנה הסתכלתי עליו והייתי מתוסכלת.
רצה הגורל ולא יכלתי להשתתף באיזשהוא קורס במהלך השנה ונאלצתי להשלים אותו בקיץ.
חיוך גדול עלה על פני כשראיתי שהוא גם משתתף בקורס הזה.
במשך כל הקורס הסתכלתי עליו בחשאי אבל אף פעם לא דיברנו.
בשיעור האחרון האחרון במקרה ישבנו אחד ליד השני כי המרצה חילקה אותנו לקבוצות ואיכשהוא התחלנו לדבר.
עוד באותו היום הבחור הציע לי לצאת איתו ויצאנו במשך כמה חודשים.
הייתי מוקסמת ממנו ועד היום הוא האהבה הכי גדולה שלי.. :/
אה, ודרך אגב, הבחורה היפהפייה הזו הייתה מאורסת בכלל למישהו אחר והם סתם היו ידידים P:
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבה תחת עצי הקמפוס'
אהבה תחת עצי הקמפוס
07/02/2011 | 20:23
9
טוב אז הכל התחיל בלימודים שגרתיים למדי (לקראת תואר במשאבי אנוש...).
בסמסטר השני של שנה ראשונה לקחתי קורס בחירה שלא היה במסדרת הלימודים הרגילים של התואר ואז התיישב לידי בחור שהבנתי מיד שהוא לא קשור לתואר הומני כלשהוא.
במקרה הייתי צריכה לצאת לשיחה באותו שיעור וראיתי שיש לו כתב יחסית ברור ולכן ביקשתי ממנו לצלם את החלק של השיעור שהפסדתי.
הוא היה ממש נחמד ואפילו טרח להסביר לי בדיוק מה החומר שהפסדתי.
אחרי כן כבר נפגשנו באופן קבוע בשיעור הזה וגם בין לבין בהפסקות על הדשא.
בכל אופן אנחנו המשכנו במערכת היחסים ואנחנו זוג עד היום בתקווה להמשך משותף גם בעתיד...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבה נולדה'
אהבה נולדה
07/02/2011 | 20:31
3
הסיפור לא עליי אלא על בת דודה שלי. זה הלך ככה:
היא הייתה סטודנטית שנה ראשונה בתקשורת גרה במעונות האוניברסיטה מרחק רב מהבית. הוא היה סטודנט פוחז שההורים שילמו לו הכל רק כדי שיילך ללמוד למרות שבראש שלו היה בעיקר מסיבות ובלאגנים. הם הכירו במקרה בבית קפה באוניברסיטה פעם כשהוא התחיל איתה כי היא דיי מושכת תשומת לב (בלונדה גבוה במיוחד) בהחלה היא סיננה אותו כי הוא נראה לה ילד שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו. אבל הוא התעקש על דייט ניסיון אחד. אחרי דייט אחד הם הבינו שזה זה. הם הפכו לזוג במשך כל התקופה הזו של הלימודים לתואר היא גם דירבנה אותו ללמוד והוא סיים את תואר כשהסיכויים לא היו לטובתו נאמר בעדינות. D: הרוויח פעמיים הבחור!
סטודנטים >>
לצפיה ב-'זה היה סיפור של חורף לא יותר'
זה היה סיפור של חורף לא יותר
07/02/2011 | 21:21
4
למדדתי במכללה.
40 חברה בכיתה, 2 כיתות, הופכים מגובשים כמו בתיכון, מצלמים זה מזה ולומדים יחד.
הוא עשה הכל חוץ מלמשוך לי בצמה.
הפיל לי את הקלמר. העיר הערות נבזיות כשדיברתי בכתה, והפריע לי המעבר.
לא הבנתי למה, אף פעם לא עלבתי פה, היה לי ברור שלא נכרתי אותו בעבר, לא היתה סיבה.

לבסוף שאלתי: "מה עשיתי לך" אתה מעיר הערות פוגעניות מול הכיתה, הפלת לי את הקלמר "שמת לי רגל".
הוא הפותע ואז התוודה ש...אני דומה לאהבתו האחרונה שעזבה אותו ונפגע. הבטיח שיפסיק, השאיל ממני מחברת ואח"כ עוד אחת. ירדנו יחד לקפיטריה והתקרבנו...לא יכולתי להמשיך בזה כי לא רציתי לחיות עם השאלה: אותי או את בת דמותה...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'סיפור האהבה שלי עם המתרגלת הפרטית שלי '
סיפור האהבה שלי עם המתרגלת הפרטית שלי
07/02/2011 | 22:00
20
סיפור האהבה התחיל כך . "פעם ראשונה שראיתי אותה היה בבוחן בביו-סטטיסטיקה ואז הסתבר לי שהיא אחת המתרגלות בקורס", "אחרי הבוחן שאלתי את את החברים  שלי לספסל הלימודים מי היא והוא ענה לי בהתלהבות יתרה שכן, אני יודע, זה פשע שאנחנו לא בתרגול שלה'. אחרי זה יצא לי לראות אותה כמה פעמים באוניברסיטה וכל פעם מצאתי תירוץ אחר להיפגש ולשאול שאלות".
אבל הסיפור באמת התחיל ביומולדת שלי, "עשיתי מסיבה באחד הפאבים במרכז העיר ואני ועוד חבר רצנו במהירות וזאת כדי להגיע לפאב בזמן. בדרך פגשתי אותה והזמנתי אותה לבוא ואז היא אמרה בקולה העדין את המשפט הבא 'אז בגלל זה ראיתי אותך מסתובב עם בלונים באוניברסיטה'. המשפט הזה גרם לי להבין שגם היא שמה לב אלי. ואחרי שהמסיבה הסתיימה היא הצטרפה לאפטר-פארטי בבית שלי ונשארה אחרונה. ואז, איך ששנינו קורעים נייר עטיפה ממתנה, היא פתאום התחילה ללטף ולנשק אותי ברכות".
אז אמנם הכל טוב ויפה, אבל אהבה, היא אף פעם לא דבר פשוט: "אחרי שהתחלנו לצאת, היינו צריכים לשמור את זה בשקט - בכל זאת לא נהוג שמתרגלת וסטודנט יוצאים ובמקביל גם מחליפים סיכומי שיעור ומשננים יחד פרקים למבחן. ומרכלים על המרצה הקשוח. וזאת בהשראה רומנטית של  סטודנט ומתרגלת  נאהבים כמו כן רצינו לחכות עד אחרי המבחן הסופי בקורס, כדי שלא יחשבו שהיא עוזרת לי באיזושהי צורה. המתרגל השני, שהיה היחיד שידע עלינו, דאג לשבץ אותה במהלך הבחינה בכיתה השנייה ואחרי זה כבר כולם ידעו. היום אנחנו יחד כבר 5 שנים , ואנחנו מאוהבים יותר מתמיד".
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
07/02/2011 | 23:34
6
בס"ד

התחלתי אז את מדעי הרפואה בעין כרם.
למרות שהייתי במכינה שנה שלמה לפני כן, הייתי קצת בשוק מגודל הכיתות ודרך ההוראה כולה.
הבעיה התחילה בכימיה אורגנית.
את הבחור ראיתי הרבה לפני כן <ישר חיפשנו את הדתיים > אבל הוא לא היה נראה לי בכלל בכלל כמו הטיפוס שלי אז התעלמתי לגמרי מקיומו.
יום אחד התווכחתי עם חבר טוב על מעמד האישה ביהדות ודיברתי יפה ורהוט כמו שאני יודעת והבחור שלי, ח', ראה אותי מרחוק והחליט שהוא חייב לבר עם הבחורה המשפריצה בטחון עצמי <עלק> הזו.
הוא שמע שאני צריכה עזרה בכימיה אורגנית ומיד הציע את עצמו.
כמובן שהלימודים המשותפים גררו גם שיחות על הא ועל דא וככה גילינו שיש לנו המון המון המוןןןןןן במשותף.
אמרתי לעצמי שאין שום סיכוי שכזה בחור מושלם <בשלב הזה הוא כבר הפך להיות הסגנון שלי..> ירצה אותי וכל הזמן ניסיתי לא לחשוב על זה.
הוא, בתורו, שלח לי מסתרים סותרים עד אינסוף.
ואז התאשפזתי.
ובהתחלה חשבנו שזה כלום אבל אז העולם התהפך עלי.
ואיבחנו אותי כחולה.
ובזמן הזה שהכל געש ורעש סביבי והיה נראה לי שפה החיים שלי נגמרו, הוא הגיע.
הגיע במיוחד לבקר אותי בתל השומר <מירושלים!!>, היה איתי כמה שעות ביום שישי <!!>.
אחרי שיצאתי להתאוששות בבית, הוא זה שהיה מתקשר אלי כמעט כל יום לשאול מה שלומי ולדבר איתי.
אחרי שבועיים שאלתי אותו מה אנחנו.
ככה זה התחיל...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'דירות בקמפוס'
דירות בקמפוס
07/02/2011 | 23:42
7
צעיר באונ'. מחפש דירה לשכירות.
הגעתי לדירה די חמודה אבל לא התאימה לי מבחינת מרחק לאונ'.
הבחורה שם די נדלקה עלי. מאצה אותי די בקלות בפייסבוק (זה עוד היה די בחיתולים ובפוקס לשנינו היו יוזרים).

מצאה אותי. יזמה איתי כמה הודעות. כמה מפגשים ונהיינו זוג לתקופה מסוימת.

חיפש דירה (אתונות) ומצא מלוכה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'תחרות כרטיסים - סיפור אהבה בקמפוס'
תחרות כרטיסים - סיפור אהבה בקמפוס
08/02/2011 | 04:01
2
5
זה קרה בשנה השלישית לתואר הראשון שלי באונ' חיפה (היום אני כבר סטודנט לתואר שני).
היא היתה חברה של סדרנית הספרים בספריה (שאותה גם אני הכרתי) ואני הגעתי לשם הרבה כדי לסיים את הסמינריונים שלי.
במקרה נוצר מצב שיצא לראות אותה כמה פעמים בשבוע במשך חודש, אבל למרות שרציתי לפנות אליה לא היה לי את האומץ.
יום אחד לאחר ביקור שבו נפגשנו בספריה שבו היא הצטרפה לשיחה שלי ושל חברה שלה על האח הגדול (העונה הראשונה) היא אמרה שהיא צמאה ושלא בא לה ללכת לבד לשתות קפה ואמרה לי לבוא איתה, ברור שהסכמתי. אנחנו מזמינים, מתיישבים ואחרי דקה או שתיים מה היא שואלת אותי, "אז למה אתה לא מזמין אותי לדייט, אני מחכה כבר המון זמן שתציע" :) השמחה שהיתה לי באותו הרגע. באותו הערב כבר יצאנו והמשכנו להיות ביחד למשך תקופה עד שהיא טסה לארה"ב להתחיל את התואר השני שלה.
הסוף :)
סטודנטים >>
לצפיה ב-'פששש, מכל הסיפורים האילו נראה'
פששש, מכל הסיפורים האילו נראה
08/02/2011 | 23:03
1
3
שאם הבנות לא יזומות אז חבל עליהם.

בנים איפה האומץ?
סטודנטים >>
לצפיה ב-'יוזמות.'
יוזמות.
08/02/2011 | 23:23
1
לצפיה ב-'קמפוס'
קמפוס
08/02/2011 | 13:05
7
נדלקתי על המרצה שלי,
הוא ממש לא חתיך,
אבל ניסיתי למשוך את תשומת ליבו בכל מיני דרכים:
להבליט את תכול עיניי ועוד...
חבל שזה קרה כי לא הייתי מרוכזת בלימודים אלא בלמשוך אותו...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'סיפור אהבה מהקמפוס'
סיפור אהבה מהקמפוס
08/02/2011 | 13:40
6
כן גרתי במעונות הסטודנטים באוניברסיטת חיפה מגורים של חדרי בנים ממול חדרי בנות.   שם גם הכרתי את חברתי שהייתה גם סטודנטית וגרה במעונות וגרה במקור מחוץ לעיר  אכן חיי קמפוס תוססים ורומנטים היה כדאי לגור בקמפוס
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבה קמפוס (בשילוב מילואים...)'
אהבה קמפוס (בשילוב מילואים...)
08/02/2011 | 15:33
5
הכל התחיל בעת קריאה למילואים שקיבלתי באמצע שנת הלימודים.
יום לפני כן התחלתי קורס חדש ולשמחתי הכרתי שם סטודנטית ממש ממש נחמדה ותוך כדי השיעור וההפסקה דיברנו קצת ויצא לי להגיד שאני יוצא למילואים של חודש.
לשמחתי היא אספה בשבילי את כל החומר בכל השיעורים שהפסדתי ואפילו סרקה אותו ושלחה לי במייל ככה שיכולתי להשלים את החומר תוך כדי השירות.
למרות שהקורס נגמר אנחנו עדיין בקשר טוב ונפגשים הרבה מאוד בקמפוס.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אני חייב לציין שאני מתעב את השרשורים האלה...'
אני חייב לציין שאני מתעב את השרשורים האלה...
08/02/2011 | 17:02
13
6
כל פעם שיש איזה פרס בשביל סיפור כלשהו הפורום מוצף במלא אנשים לא מוכרים שבאים וחופרים כאן, השרשור הזה נשאר בראש העמוד הראשי כמה ימים.

כולה כרטיסים לסרט!!! ג'יזס.

* אין בהודעה הנ"ל להלין על תפקוד המנהלים, אלא על כדור הארץ בכלליות.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'שיחפרו, מה אכפת לך?'
שיחפרו, מה אכפת לך?
08/02/2011 | 23:05
2
לצפיה ב-' הפורום לא שייך לקבועים'
הפורום לא שייך לקבועים
08/02/2011 | 23:27
1
2
זה פורום של כלל הקוראים, כולל אלו שכותבים מעט ואף אלו הסמויים שלרוב רק קוראים.

גם אין סיבה שלא יהיו שרשורים חברתיים בפורום, להיפך - זה מוסיף המון.
השרשור שייך לחיים הסטודנטיאליים ובנוסף אפשר לזכות באיזה פרס שקר-כלשהו, מה רע?
סטודנטים >>
לצפיה ב-'על טעם וריח...'
על טעם וריח...
08/02/2011 | 23:40
4
לצפיה ב-'יש לי 2 מילים בשבילך'
יש לי 2 מילים בשבילך
08/02/2011 | 23:45
8
5
קיפול שרשור.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'יש אפשרות לעשות את זה?!'
יש אפשרות לעשות את זה?!
09/02/2011 | 00:26
7
3
לצפיה ב-'כמה זמן אתה בתפוז? '
כמה זמן אתה בתפוז?
09/02/2011 | 00:48
6
2
בצד שמאל של הפורום (מקביל ללחצן הוספת הודעה חדשה למעלה) כתוב "אופן תצוגה" עם מברג קטן ליד.

סטודנטים >>
לצפיה ב-'זה לא מברג, זה מפתח פתוח'
זה לא מברג, זה מפתח פתוח
09/02/2011 | 13:57
5
3
מהנדסת. פחחח.
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
09/02/2011 | 14:00
1
לצפיה ב-'זה היה ב-1 בלילה ואני אדם עובד.'
זה היה ב-1 בלילה ואני אדם עובד.
09/02/2011 | 14:59
4
תגיד תודה שלא אמרתי שזה ליד ה-Y העקום.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'להגנתה אומר,'
להגנתה אומר,
09/02/2011 | 19:24
2
4
שמהנדס אמיתי לא צריך להכיר את הכלים האלה.
אלה כלים של הנדסאי.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'להתקפתה אומר,'
להתקפתה אומר,
09/02/2011 | 19:46
1
2
שזה ידע כללי בסיסי.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'יש בזה משהו,'
יש בזה משהו,
09/02/2011 | 20:45
2
אבל התייחסתי להתקשרות של זה להנדסה. לא מעבר.
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
09/02/2011 | 14:00
2
לצפיה ב-'פוקיפסית, אולי תכתבי את משהו....'
פוקיפסית, אולי תכתבי את משהו....
09/02/2011 | 03:40
13
6
אף פעם לא שמעתי ממך משהו רומנטי-ריגשי כזה...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'שקלתי לכתוב'
שקלתי לכתוב
09/02/2011 | 09:23
6
5
אבל "סיפור האהבה" שלי מהאוניברסיטה רחוק מלהיות רומנטי-רגשי כזה... הוא יותר בכיוון של מתוסבך.

מה שיש לי עכשיו זה רומנטי-רגשי כזה
אבל זה לא קשור לאוניברסיטה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'מממ... דווקא עכשיו עשית אותי סקרן עוד יותר...'
מממ... דווקא עכשיו עשית אותי סקרן עוד יותר...
09/02/2011 | 20:33
5
4
יאללה, ספרי משהו.
מה זה היה? רומן עם מרצה? נו... אני במתח.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'רומן עם מהנדס חשמל '
רומן עם מהנדס חשמל
09/02/2011 | 21:26
4
9
לצפיה ב-'*מהנדסת חשמל'
*מהנדסת חשמל
09/02/2011 | 22:00
3
5
לצפיה ב-'נראה לך? ראית איזה בנות יש שם?!'
נראה לך? ראית איזה בנות יש שם?!
09/02/2011 | 22:02
2
1
לצפיה ב-'לא, אבל שמעתי עליהן.'
לא, אבל שמעתי עליהן.
09/02/2011 | 22:09
2
לצפיה ב-'את יורה לעצמך ברגל עם המשפט הזה...'
את יורה לעצמך ברגל עם המשפט הזה...
10/02/2011 | 13:30
לצפיה ב-'פוקיפסית היא אדם בוגר, שקול ורציונלי מדי'
פוקיפסית היא אדם בוגר, שקול ורציונלי מדי
09/02/2011 | 14:01
5
4
בשביל סיפורי אהבה רומנטיים כאלו.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אנשים בוגרים, שקולים ורציונליים מידי'
אנשים בוגרים, שקולים ורציונליים מידי
09/02/2011 | 14:33
4
5
לא מכניסים את עצמם לקשרים מתוסבכים בידיעה מלאה מראש שהם הולכים להיות כאלה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'ראיתי את זה'
ראיתי את זה
09/02/2011 | 21:45
3
2
לצפיה ב-''
09/02/2011 | 21:52
1
לצפיה ב-'כן, גם אני חשבתי עליך'
כן, גם אני חשבתי עליך
10/02/2011 | 07:38
1
1
לצפיה ב-''
10/02/2011 | 14:10
2
לצפיה ב-'אהבה ותוצאותיה.... '
אהבה ותוצאותיה....
09/02/2011 | 11:13
5
11
את התואר הראשון נסעתי לעשות באוניברסיטת בן גוריון... (מהצפון הרחוק...)
ביום הראשון ללימודים, נכנס מישהו חתיך וגבוה לכיתה, אמרתי לעצמי- או, סוף סוף מישהו נורמלי....
לא תקשרנו יותר מדי, ואפילו היה בינינו מין מתח- חצי כאסח לא מוסבר שכזה....
באחד הקורסים היינו צריכים להעביר מצגת.
העברתי את החלק שלי במצגת והיה משהו שממש לא התכוננתי אליו אז פשוט העברתי אותו, לא התייחסתי אליו יותר מדי.
החתיך החצוף חיכה שאסיים ושאל אותי על השקופית הספציפית שהרצתי .... כמובן שלא ידעתי לענות לו והובכתי לעיני כל. כשהסתיים השיעור באתי אליו ואמרתי לו שהוא התעסק עם האדם הלא נכון ושהנקמה עוד תגיע....
זה היה בתחילת הסמסטר הראשון....

בסוף הסמסטר הראשון הבחורצי'ק התאהב בי... ישב מאחוריי באחד השיעורים והתחיל לשחק לי בשיער (אחת החולשות שלי...) הייתי קשה להשגה אבל בסוף כמובן ש"נשברתי" והתחלנו לצאת....
היינו חברים כל התואר ובסופו- התחתנו....

עד היום אני אומרת לו שהבטחתי נקמה וקיימתי- התחתנתי איתו...

בדיוק ביום הנישואים השני שלנו קיבלנו גוזל מדהים.....
סטודנטים >>
לצפיה ב-'מגיע לך פרס'
מגיע לך פרס
09/02/2011 | 13:49
4
2
סיפור ממש יפה עם סוף מדהים :)
דברים לא קורים סתם בחיים...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'בטח שהם קורים סתם. כל הזמן.'
בטח שהם קורים סתם. כל הזמן.
09/02/2011 | 14:01
2
1
לצפיה ב-'צריך להרחיק ממך שרשורים כאלה.'
צריך להרחיק ממך שרשורים כאלה.
09/02/2011 | 20:55
1
1
לצפיה ב-'צריך להרחיק ממני פורומים כאלה.'
צריך להרחיק ממני פורומים כאלה.
10/02/2011 | 07:39
לצפיה ב-'תודה!!'
תודה!!
09/02/2011 | 14:41
1
לצפיה ב-'איזה פרח'
איזה פרח
09/02/2011 | 12:07
1
לפני 14 שנים (ושלושה חודשים) הכרתי את החבר ה הראשונה שלי.
הייתי באוניברסיטת חיפה, מוקף באלפי בחורות יפות, מבלי לדעת איך להתקרב אליהן.
הצטרפתי לפר"ח כדי להקל על עול התשלומים. ילד נהדר בכפר חסידים, אגב.
בהסעות הרגשתי חופשי לקשקש, והסתבר שהייתה אוזן קשבת של בחורה חמודה מאד.
תוך מספר נסיעות כבר ישבנו ביחד...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'הסיפור שלי...סגירת מעגל'
הסיפור שלי...סגירת מעגל
09/02/2011 | 13:28
11
18
הבחנתי לראשונה בבעלי (נקרא לו א') ליד אחת המעבדות באוניברסיטת בר אילן ...מישהי מהלימודים עשתה בינינו היכרות רשמית באולם "שלייפר" והתברר שאנחנו גרים ממש קרוב אחד לשניה.
הצעתי לתת לו טרמפ הביתה...
וכך, הייתי מתנדבת להסיע אותו הביתה בתקווה שהוא ינסה להתחיל איתי.
במשך שנה וחצי הייתי מסיעה את הבחור ומחכה שיתחיל איתי אבל לשווא...כלום לא קרה.

הייתי מדמיינת את הסיטואציה בראשי שוב ושוב. כיצד בסוף הנסיעה הוא מזמין אותי לדייט...

אחרי שנה וחצי שבה כלום לא קרה השלמתי עם זה שהוא כנראה לא מעוניין. ופתאום ביום שישי אחד נפגשנו לגמרי במקרה באיזה מועדון בת"א.
הוא יצא עם החבר'ה מהעבודה ואני יצאתי עם החברות שלי.

ראיתי אותו וליבי הלם בחוזקה. ניגשיתי אליו להגיד לו שלום, דיברנו קצת ואז חזרתי לחברותיי.
אחרי חצי שעה הוא ניגש אלי והתחיל לרקוד איתי.
בסוף הערב הלכנו לצד והוא דיבר (לא כל כך שמעתי מה הוא אמר...היה רועש) ואז התנשקנו.

חזרנו הביתה, כל אחד בנפרד ולמחרת, להפתעתי הרבה, הוא התקשר אלי ואחרי יומיים יצאנו לדייט.

בדייט הראשון הוא סיפר לי שהוא מתכנן לטוס לדרום אמריקה לחצי שנה כשנסיים את התואר...

זה לא הטריד אותי כי הייתי בטוחה שלא נחזיק מעמד כל כך הרבה זמן...עד אז לא היה לי קשר רציני.
סיפרתי לו בדייט הראשון שאני בתולה ושאם זה מפריע לו אני לגמרי אבין.

למרות הכל, המשכנו לצאת במשך 4 חודשים נפלאים.

אמרנו שנוכל לשרוד את הטיול, שהאהבה שלנו יותר חזקה. אני אמרתי שאני מוכנה לחכות לו ככל שאצטרך.
הוא היה הראשון שלי.

הוא החליט אחרת.
הוא החליט שהוא רוצה להיפרד.

הפרידה היתה קשה מנשוא. הפכתי לזומבי. במשך כמה ימים הסתובבתי בבית עם פיג'מה, לא אכלתי כלום והייתי בדיכאון ולא הפסקתי לבכות.
כתבתי לו מכתב ארוך וקשה שבו אני מאשימה אותו שהוליך אותי שולל...ששיקר כשאמר לי שהוא אוהב אותי...שהעדיף את הטיול על פני...ששבר את ליבי.

הוא החזיר במכתב...כתב שאנחנו שונים...שזה לא רק בגלל הטיול...שהוא חייב את הטיול הזה לעצמו...שהוא מאחל לי רק טוב.

שאלתי אותו אם הוא חושב שאי פעם נחזור...הוא השיב שהוא חושב שלא.

א' טס לטיול...הוא התקשר יום לפני הטיסה...לא רציתי ולא היית מסוגלת לדבר איתו. לא הפסקתי לבכות

הוא לא שמר על קשר בזמן שהיה בטיול...לא שלח לי מיילים...המשכתי הלאה.

יצאתי עם בחורים אחדים אבל עם אף אחד זה לא החזיק...

ביום בהיר אחד קיבלתי שיחת טלפון ממספר שהיה לי מוכר...זה היה הוא.
הוא חזר לארץ.
הצעתי לו להיפגש אבל הוא התחמק...הנחתי לזה.
לאחר חצי שנה הוא שוב יצר קשר לפני טקס סיום התואר...לפני שהוא יצר קשר, גמרתי בליבי לא ללכת לטקס כדי להימנע מלראות אותו אבל הוא דחק בי שאבוא...
בסוף הלכתי. נפגשהו בטקס ודיברנו קצת אבל הפגישה איתו היתה לי קשה. ממש התאפקתי לא לבכות.

לאחר כמה ימים הצעתי לו להיפגש בשביל לראות תמונות...(התמונות לא כל כך עניינו אותי....רציתי לראות אותו). באתי אליו הוא אכן הראה לי תמונות מהטיול...הוא סיפר שהוא פגש מישהי בטיול והם המשיכו לצאת בארץ אבל נפרדו לא מזמן.
רמזתי לו שאני רוצה לחזור...הוא אמר שהוא הולך ללמוד בטכניון ומעוניין להתרכז רק בלימודים.
התאכזבתי שהוא לא מעוניין.
שוב נשבר ליבי.

חזרתי הביתה והמשכתי בחיי.
פגשתי בחור אחר. לאחר כמה חודשים עברנו לגור יחד. יצאנו במשך שנה וחצי.
מדי פעם א' היה מדבר איתי במסנג'ר...אמרתי לו שאני גרה עם מישהו...בתוך תוכי ידעתי שזה לא זה וחיכיתי לאיזשהו רמז שהוא מעוניין..חיכיתי לשווא.

לאחר שנה וחצי נפרדתי מהבחור...ארזתי חפצים וחזרתי הביתה.
למחרת שיניתי את הסטטוס בפייסבוק ושלחתי לו הודעה סתמית של ?מה המצב?"
הבחור שממנו נפרדתי המשיך לחזר באובססיביות אחרי, מנסה לשכנע אותי לא לעזוב...אחרי שבועיים הוא הבין שאין סיכוי והפסיק.

א' הגיב על הסטטוס בפייסבוק והציע להיפגש. נפגשנו לאחר כמה ימים בבית קפה. דיברנו על הא ועל דא וזהו. אח"כ הצעתי לו לבוא איתי למועדון שבו חברות שלי נמצאות ולמרבה ההפתעה הוא נעתר להצעתי (חשבתי שנשחזר את מה שקרה לפני 3 שנים)...הגענו לשם...רקדנו קצת וחזרנו הביתה. כלום לא קרה. הוא סיפר לי שהוא יוצא "בערך" עם מישהי אבל היא עברה לגור באיטיליה והיא באה לארץ לביקור בעוד שבוע...

אחרי הפגישה הוא נעלם.
כתבתי לו בפייסבוק שממש נהנתי והוא כתב בחזרה אבל לא הציע להיפגש.

במשך 3 חודשים הוא היה יוזם מדי פעם פגישות (4) עקרות. חשבתי שהוא משחק איתי.
למה הוא מציע להיפגש אם הוא לא מעוניין בי? הרי ברור שלא נוכל להיות ידידים...(אולי זה היה ברור רק לי)?

בכל אופן, בפגישה ה-5 תכננתי להגיד לו שזה לא ילך. שלא מתאים לי להיות רק ידידים ושאם הוא לא מעוניין במשהו יותר רציני אז עדיף שלא נמשיך להיפגש.
הוא הקדים אותי ומאז אנחנו יחד.

לאחר 3 שנים, חזרנו להיות יחד. התחתנו לפני חצי שנה ואני סגרתי מעגל.

סטודנטים >>
לצפיה ב-'נחמד מאוד. באמת סיפור מיוחד.'
נחמד מאוד. באמת סיפור מיוחד.
09/02/2011 | 19:01
5
רק חבל שסיפרת כבר בהתחלה שהוא בעלך , זה קצת קלקל את ההפתעה
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
09/02/2011 | 20:16
6
וואו, סיפור סבוך במיוחד. שמח שיש happy end  בסוף
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אם לא הייתי רומנטיקן חסר תקנה'
אם לא הייתי רומנטיקן חסר תקנה
09/02/2011 | 21:48
8
7
הייתי טוען שאת די סמרטוט
סטודנטים >>
לצפיה ב-'לא סמרטוט,'
לא סמרטוט,
09/02/2011 | 21:55
5
4
אלא מסובכת כמו כל האנשים שקיימים בעולם.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אני דווקא מאוד פשוטה. הוא המסובך...'
אני דווקא מאוד פשוטה. הוא המסובך...
09/02/2011 | 22:20
4
4
אני ידעתי מה אני רוצה מההתחלה.
הוא היה צריך להתלבט ולהתחבט ולשקול ולחשוב ולחשוב ולחשוב עד שבסוף ירד לו האסימון.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'חחח אם את אומרת.'
חחח אם את אומרת.
09/02/2011 | 23:03
4
וזה לא רע, כולנו מסובכים.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'יש לי תחושה שזה לא סוף הסיפור.... '
יש לי תחושה שזה לא סוף הסיפור....
10/02/2011 | 00:25
2
5
לצפיה ב-'מה זאת אומרת?...'
מה זאת אומרת?...
10/02/2011 | 00:57
1
6
לצפיה ב-'מכאן אני משאיר את הדברים לדמיון'
מכאן אני משאיר את הדברים לדמיון
10/02/2011 | 01:00
5
מואהאהאהאהאהאההההההההה
סטודנטים >>
לצפיה ב-'זה יכול להשתמע בצורה הזו אבל...'
זה יכול להשתמע בצורה הזו אבל...
09/02/2011 | 22:13
1
3
האמת שחסרים הרבה פרטים...גם ככה זה ארוך.

בפרידה הראשונה באמת הייתי סמרטוט פאתטי (הייתי צעירה וזו היתה אהבה ראשונה)...אח"כ הוא פשוט שידר לי מסרים סותרים אז הייתי נורא מבולבלת...העיקר שבסוף זה הסתדר.

סטודנטים >>
לצפיה ב-'זה בהחלט העיקר '
זה בהחלט העיקר
09/02/2011 | 22:22
3
לצפיה ב-'דתייה וחילוני'
דתייה וחילוני
10/02/2011 | 12:28
54
בוקר אחד התעוררתי וידעתי שאני מאוהבת בו הרגשתי את זה בכל הגוף בנשמה...
הכל התחיל כשלמדנו שנינו לתואר הראשון שלנו במחשבים בבר אילן
בהתחלה הוא שם לב שלא הגעתי לשיעור וצילם לי את ההשלמה של החומר הלימודי
ואז ישבנו לנו בקמפוס ופטפטנו לנו
והיינו כל כך שונים
שנינו מעולמות שונים
השיחה הייתה כל כך מרתקת - הוא חילוני ואני דתייה
הוא היה דלוק עליי ברמות ובעיניי הוא היה חתיך הורס
למדנו והתקשקשנו
ואז התנשקנו... זו הייתה הנשיקה הראשונה שלי
בייי
סטודנטים >>
לצפיה ב-'היו הרבה וזה אחד מהם'
היו הרבה וזה אחד מהם
10/02/2011 | 12:53
7
בשנה הראשונה ללימודים, בזמן חופשת פסח, כשהחברה למדו למבחנים שהתקיימו ישר אחרי החזרה, חברה לכיתה ואני ירדנו לאילת. בזמן שהשתזפנו בחוף פטפטנו על בחורים, עשינו חיקויים של חברים לכיתה והתפקענו מצחוק. בין לבין אמרנו "יאללה, למי היית עושה טובה בכיתה". היא נקבה בשם של בחור ואני נקבתי בשם. אמרנו "יאללה, בואי נתערב שנצליח לשכב איתם". על מה נתערב, על מה נתערב?...
התערבנו על בזוקה, שנצליח לשכב איתם. בזוקה (יואו, אני צוחקת לעצמי, כבר עברו למעלה מ-10 שנים מאז)
וזו היתה משימה, כי לא היה לנו איתם קשר ו/או מתח מיני, רק "שלום שלום מה העניינים".
ההתערבות הצליחה, אצלה ואצל הבחור היה מתח מיני, הם קבעו ללמוד יחד ואכן עשו זאת בהצלחה, וזאת למרות שהיתה לו חברה (הא אמר שהם נפרדו),
אצלי - היה בזמנו מועדון שהייתי יוצאת אליו וראיתי אותו שם איזה פעם, נפגשנו שוב במועדון אחרי ההתערבות, אני כבר לא זוכרת את הפרטים, אני חושבת שזה היה בשבוע שחזרתי מאילת (תבמחן כמובן לא עשיתי), אבל אני זוכרת טוב שזרמנו אליו הביתה, והגשמתי שם גם אני את חלקי בהתערבות.
לאחר מכן תקופה ארוכה היינו צוחקות ביננו, לו ידעו על מה התערבנו ביננו, לו ידעו שהם שווים .

אחלה סיפור ותודה על התחרות, כי בזכות זה אני עכשיו צוחקת ומחוייכת. בריא לצחוק
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אהבה בהפתעה'
אהבה בהפתעה
10/02/2011 | 15:52
9
12
הייתי סטודנט למקצוע המתיש והדורשני מדעי המחשב - וכל למידה למבחן הייתה מלווה ב"חברותא" של סיעור מוחות עם חברים למעונות באוניברסיטה (ת"א).
באחד הימים חברתי דלית קבעה שנלמד יחד למבחן של אינפי (מי שמתעקש - הפירוש הוא "חשבון אינפיטסימלי ואינטגרלי") - אף פעם לא הייתי אצלה בחדר והיא מסרה לי את מספרו :
B42 - ומכיון שהכל אני רושם בסלולרי שלי יצא לי בטעות לרשום C42...

באותו ערב הגעתי לחדר C42 ודפקתי בדלת. אף אחד לא ענה . דפקתי יותר חזק כי שמעתי רעש ......של בכי.
פתחה לי בחורה יפה אבל נפולת פנים - ששאלה אותי מה אני מחפש אצלה......בגלל שהוקסמתי מיופיה החלטתי לזרום עם הלב ואמרתי לה שעברתי פה במקרה ושמעתי אותה בוכה ורציתי לעזור...
נכנסתי פנימה והתחלנו לדבר ולהכיר ולחלוק חוויות מהאוניברסיטה - היא בפקולטה אחרת בכלל אבל הלחץ שהיא עומדת בו הוא בלתי נתפס....קבעו לה 3 מבחנים באותו שבוע.
שפכנו את הלב ולא שמתי לב שהשעות זזות - עד שבשעה 22:00 התקשרה אלי דלית - והתפלאה שלא הגעתי ללמוד אצלה.

בשורה התחתונה :
למועד א' בסופו של דבר לא ניגשתי ........כי דברנו כל הלילה
למה שאני כן ניגש זה מועד ב' וגם........................................החתונה שלנו בקיץ (!!!)

סטודנטים >>
לצפיה ב-'איזה סיפור יפה'
איזה סיפור יפה
10/02/2011 | 15:58
8
8
אני בעד שתזכו.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'רק חבל שהוא המציא את הסיפור'
רק חבל שהוא המציא את הסיפור
10/02/2011 | 17:42
11
הבחור הוא משתתף בתחרויות-תפוז סדרתי וממציא סיפורים - מוזמנת לראות הודעות שלו דרך הכרטיס שלו...

סטודנטים >>
לצפיה ב-'חוץ מזה'
חוץ מזה
10/02/2011 | 17:43
6
8
אם הוא באמת היה סטודנט למדעי המחשב הוא היה יודע שאינפי זה לא "חשבון אינפיטסימלי ואינטגרלי" אלא חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אופס פדיחות, הוא מספר טוב'
אופס פדיחות, הוא מספר טוב
10/02/2011 | 17:52
3
רק בגלל זה מגיע לו לזכות.

האמת זה היה טיפה מוזר לי שהוא אמור לעשות מועד ב' והוא כבר הציע לה נישואין אבל מה אני, חשדמוטית?
סטודנטים >>
לצפיה ב-'ושמדמ"חניקים באוניברסיטת ת"א לומדים חדו"א '
ושמדמ"חניקים באוניברסיטת ת"א לומדים חדו"א
10/02/2011 | 18:30
4
5
ולא אינפי
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
10/02/2011 | 18:56
2
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
12/02/2011 | 05:22
2
6
איזה מצחיק שיש מגיבים להודעה - שמדברים על כותב הודעות כאילו שהוא לא יכול לקרוא אותן:)))))
אז ככה תגובות:
1. תודה על הפירגונים
2. כל הסיפורים שלי הם לא מומצאים - אלא על סמך אירועים אמיתיים . חלק מהפרטים טושטשו או שונו להוספת פיקנטריה אבל סה"כ מי שמכיר ואתי...איטס אול מי (ואפילו פעם מישהו שספרתי עליו כתב לי הודעה).
3. חדוא=חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי
4.שמח שנהנים מהסיפורים :)
סטודנטים >>
לצפיה ב-'מי דיבר עליך?'
מי דיבר עליך?
12/02/2011 | 11:46
1
1
לצפיה ב-'זה כנראה אחד היוזרים הנוספים שלו'
זה כנראה אחד היוזרים הנוספים שלו
12/02/2011 | 23:15
3
שים לב שהיוזר השני רשם עוד סיפור קורע לב וזה די עצוב שאנשים עושים זאת רק בשביל לזכות בפרס קטן...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'קצת מוזר!'
קצת מוזר!
10/02/2011 | 17:58
4
לפני שנתיים בערך התחלתי ללמוד באונ' תל אביב (לא יודע מה חשבתי לעצמי) ובאחד הקורסים הייתה מישהי שקראו לה ש' שתמיד השוויצה בכישרון הספציפי שהיה לה בגלל ניסיון בעבר באותו התחום של הקורס, אני האמת לא אדם עצבני אבל משום מה זה הצליח לעצבן אותי!
וככה יום יום עד שיום אחד, אחד התלמידים זרק שאלה מטופשת לאוויר הפתוח וש' החליטה שהיא עונה!
מה שקרה שהיא ענתה תשובה לא קשורה בכלל לשאלה ואחרים התחילו לצחוק... ואז נצלתי את ההזדמנות ואמרתי לה שכל הניסיון שלה כניראה לא שווה באמת ושכנראה גם הלקוחות שלה (בעבודה) קיבלו יחס כזה... היא כניראה לקחה את זה לא קל ואני האמת התביישתי קצת אחרי מה שאמרתי אז החלטתי לבקש סליחה. אחרי יומיים של בושה טהורה ניגשתי אליה אחרי השיעור ואמרתי לה שאני מצטער והסברתי לה מה ומי ואז דיברנו עוד קצת וגיליתי בחורה מתוקה שגרה ממש קרוב אליי (ירושלים) ואז התחלנו לסוע יחד לת"א, עם הזמן זה ניהיה רשמי כמו שהבנות קוראות לזה אבל מאז עבר קצת זמן ואני כבר לא לומד בת"א ואנחנו כבר לא יחד :( האמת שמאז שנפרדנו  דיברתי איתה פעם אחת בטלפון ופעמיים בפייסבוק...  סיפור אהבה העצוב
מה שכן אני עדיין גר מאוד קרוב אליה אולי אני יקפוץ לבקש שוב סליחה...
סטודנטים >>
לצפיה ב-'איך קיווית שלא יהיו תגובות שאינן חלק מהתחרות'
איך קיווית שלא יהיו תגובות שאינן חלק מהתחרות
11/02/2011 | 11:39
2
3
עצמה.

נאיבית או למודת ניסיון?
סטודנטים >>
לצפיה ב-'אל תדאגי'
אל תדאגי
11/02/2011 | 13:23
1
2
המנהלים כבר ידאגו למחוק את כל התגובות הלא קשורות.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'פעם אחרונה שבדקתי יש לי זין...'
פעם אחרונה שבדקתי יש לי זין...
11/02/2011 | 18:11
5
ואני לא מפחד להשתמש בו, on guard.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'ללא נושא'
ללא נושא
11/02/2011 | 13:45
1
לצפיה ב-'אהבה שנוצרה מהמוזיקה'
אהבה שנוצרה מהמוזיקה
11/02/2011 | 15:12
4
כשהתחלתי ללמוד לתואר במוזיקה תמיד הייתי מפחדת לבצע יצירות בפני קהל, ובנושא הזה עשיתי רק את חובותי הבסיסיות... אבל כשסיימתי שנה א היתה תחרות ממש רצינית ורציתי לזכות במילגה אז החלטתי שאני ניגשת ומה שיהיה יהיה. היות שאני מנגנת בקלרינט וביצעתי קטע בליווי פסנתר, סיפקו לי סטודנט משנה ג שהיה צריך להשלים שעות אימון והוא התחייב ללוות אותי בתחרות. היינו מתאמנים כמה פעמים בשבוע באודיטוריום של המכללה כי שם היה הד מצוין ויכלתי לדמין כאילו אני בהופעה אמיתית מול צוות הבוחנים, שהיו אמנים ומורים בעלי שם עולמי. והמוזר הוא שבכל אותם שבועות פשוט זרמנו, המלווה שלי ואני, נהנינו לנגן ביחד, החכמנו זה את זה, אבל בכלל לא היתה שום משיכה בינינו ושום דבר לא התחיל לקרות. לא נחשבנו אפילו ידידים. וזה היה ממש משונה כי היינו שעות רבות ביחד, אבל ככה זה היה! ניגנו, התאמנו, התקדמנו, עבדנו על הקשבה והתאמה הדדית, על שיתוף פעולה והתחשבות, וחשבנו רק על המוזיקה. בשבוע האחרון לפני התחרות היו פעמיים שהוא לא יכל להגיע ולכן בחזרה האחרונה היינו לחוצים מאד, וניגנו טכני ויבש, הייתי בטוחה שאני מפסידה את המילגה... הייתי אחרונה בתור להיבחן אחרי ששת הסטודנטים האחרים, וכשנכנסנו מפלס הלחץ היה גבוה כמו שלא היה גבוה מעולם... תפסנו עמדות והתחלנו לנגן מתוך שמירה על קשר עין עד כמה שיכלנו. באיזה שהוא שלב נכנסתי לכזה רוגע, זרימה, כאילו המוזיקה פשוט נמצאת שם ואני רק הכלי... פתאום קרתה הפסקת חשמל וכל האורות כבו. אנחנו לא שמנו לב, המשכנו לנגן ורק כשסיימנו והשתרר שקט פקחנו עינים וחייכנו זה אל זה לאור תאורת החרום. טוב, זה נגמר . יצאנו החוצה, לחצנו ידים והתחבקנו חיבוק קצר, כמקובל, ופתאום מצאנו את עצמנו צמודים זה לזה ומתנשקים עד אובדן נשימה, נשיקה אינסופית. הבנו מייד שאנחנו שייכים זה לזה. היום אנחנו גרים ביחד, כדי שנוכל לנגן בצותא לעיתים קרובות, ואני מאחלת לכל אחד אהבה כמו זו שלנו.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'(הוא)היפה והחנון '
(הוא)היפה והחנון
11/02/2011 | 19:49
10
זה היה בסוף סימסטר ב' של שנה א' שלי בחוג למדעי המחשב באוניברסיטה העברית בירושלים. היה יום מחברות פתוחות והלכתי להציץ במחברת הבחינה שלי, להחליט על מה אני רוצה לערער. אני יושבת מול המחברת וכותבת לי הערות ואז נכנס לחדר הבחור הכי יפה שראיתי מעודי. הוא היה גבוה, לבוש במכנס בהיר וחולצה מכופתרת כחולה שהבליטה לו את העיניים הכחולות המדהימות. האור מבעד לחלון העניק להן ברק מיוחד כזה, ואני נמסתי. הוא הביא איתו מצלמה כדי לא לבלות בחדר הזה יותר מידי והתבדחנו על זה שהנוף בחוץ יפה יותר לצילומים.  לא הבנתי איך לא שמתי לב אליו קודם לכן, אם גם הוא לומד מחשבים.
התקשרתי לחברה שלי, והסתבר לי שהוא יצא איתנו ערב קודם לכן לפאב, אבל היה ממש חשוך, והוא ישב רחוק. למרות שעוד בערב אמרתי לה שהוא נראה לי חמוד. בכל אופן לא היה לי כל כך אומץ לעשות מעשה ורק הזלתי ריר על התמונת פרופיל שלו בפייסבוק.
משהו כמו שבוע מאוחר יותר אני בדרכי עם ידיד מ"עיר הבירה" לאוטו. אנחנו עוצרים במעבר חציה ומי מחכה בצד השני עם חבר שלו – כן כן, הנסיך. תהיתי אם זה באמת הוא ואני לא הוזה, אבל הוא אפילו עצר אותי לשיחה. אחרי זה כבר לא יכולתי להתאפק יותר, ועשיתי מעשה אמיץ: הוספתי אותו לרשימת החברים. התחלנו להתכתב.
מהר מאוד עברנו לטלפון ויצאנו. היו לנו דייטים מדהימים. היינו דומים יותר ממה שחשבנו. לא יכולתי להפסיק להתפעל מהיופי והחוכמה שלו. הוא הביא לי ורד לכל יציאה. היה מדהים. בגלל רצף אי הבנות בסופו של דבר החלטנו לחתוך.
אבל מה שכן, עדין, בכל פעם שאני נתקלת בו בספריית הרמן בקמפוס של גבעת רם, והוא מחייך אלי, הלב שלי מחסיר פעימה. ממש כמו בספרים.

(אם אזכה מבטיחה לחלוק איתו את הכרטיס השני)
סטודנטים >>
לצפיה ב-'עשיתי סקס באוניברסיטה.'
עשיתי סקס באוניברסיטה.
11/02/2011 | 23:28
19
176
לצפיה ב-'סיפור מרגש ומרתק... '
סיפור מרגש ומרתק...
12/02/2011 | 01:54
16
לצפיה ב-'יש לנו זוכה!'
יש לנו זוכה!
12/02/2011 | 08:16
8
לצפיה ב-' YGMV'
YGMV
12/02/2011 | 10:25
6
לצפיה ב-'במהלך שיעור בתורת המיתרים...'
במהלך שיעור בתורת המיתרים...
12/02/2011 | 12:45
2
20
הראית לה מימדים חדשים...
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
12/02/2011 | 13:01
1
12
בשיעור חדו"א2 מצאתי לה נקודות סטציונריות
סטודנטים >>
לצפיה ב-'יש לה יותר מנקודה אחת?! speechless...'
יש לה יותר מנקודה אחת?! speechless...
12/02/2011 | 16:07
3
לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
12/02/2011 | 21:58
4
65
כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים
סטודנטים >>
לצפיה ב-'יזיזה...'
יזיזה...
12/02/2011 | 22:36
7
לצפיה ב-'לפחות למצוץ היא ידעה ?'
לפחות למצוץ היא ידעה ?
13/02/2011 | 04:15
1
10
לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
14/02/2011 | 00:13
27
כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים
סטודנטים >>
לצפיה ב-''
13/02/2011 | 14:00
2
לצפיה ב-'זה נחשב יותר מסקס במכללה? '
זה נחשב יותר מסקס במכללה?
12/02/2011 | 23:13
7
9
לצפיה ב-'ברור.'
ברור.
13/02/2011 | 08:17
3
לצפיה ב-'כן, אבל הסקס במכללות יותר פרקטי.'
כן, אבל הסקס במכללות יותר פרקטי.
13/02/2011 | 12:05
5
4
לצפיה ב-''
13/02/2011 | 12:14
1
לצפיה ב-'נכון. יש להם יותר קשר לתעשייה.'
נכון. יש להם יותר קשר לתעשייה.
13/02/2011 | 12:47
3
2
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
13/02/2011 | 13:45
2
2
לצפיה ב-'היוקרה האקדמית שלך לא גבוהה מספיק בשביל שתבין'
היוקרה האקדמית שלך לא גבוהה מספיק בשביל שתבין
13/02/2011 | 13:54
1
2
לצפיה ב-''
14/02/2011 | 00:08
3
לצפיה ב-'האהבה הישנה...'
האהבה הישנה...
12/02/2011 | 11:35
6
בעברי למדתי בסמינר הקיבוצים לתפקיד של הוראה לכיתות נמוכות (א-ב).
רוב רובם של הלומדים היו סטודנטיות אבל פה ושם היה אפשר לראות גם סטודנטים נחמדים.
עם אחד מהם יצא לי לבלות יחד בלימוד של 2 קורסים משותפים ויצא לנו להיות פעם אחת חלק מקבוצה שעבדה על פרויקט סיכום לקורס.
תוך כדי העבודה יצא לנו להפגש ולעבוד ביחד לא מעט ולאט לאט הרגשנו שממש ממש טוב לנו ביחד ויצא לדבר על עוד תחומים מלבד הלימודים.
לאחר שנגמר הקורס המשכנו להיות בקשר ואפילו יצאנו כמה פעמים.
לא משנה שזה בסופו של דבר זה לא המשיך לסיפור אהבה גדול יותר אבל עדיין זאת היתה חוויה נעימה ואנחנו בקשר לפעמים עד היום בעיקר שיש שמחות ואירועים.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'הבחורה הכי מדהימה בקמפוס..'
הבחורה הכי מדהימה בקמפוס..
12/02/2011 | 20:58
13
ראיתי אותה פעם ראשונה בקפטיריה היה לה שיער שופע וכל הזמן נראתה  לישמחה וישר ידעתי.. אני רוצה אותה.. היתי חייב לפתח אתה נושא שיחה לא ידעתי כלכך איך להתחיל. יום אחד ראיתי שהיא ממהרת עם ספרים והבנתי שהיא הולכת למכונת צילום נעמדתי מכונה לידה בעודה מצלמת, הבחנתי שהקלסר שלה היה על השלחן.. לקחתי דף מהמכונה ורשמתי  לה: "
אני מבחין בך הרבה זמן זה אני ליד המכונה אשמח להתקרב אליך.."
נייד והשם השלי.. אחרי כמה ימים קיבלתי סמס ממנה: "היי זו רוית אני אהיה יום שני בקמפוס תבוא נדבר בהפסקה.."
הגעתי היה לנו סמול טוק קבענו לצאת סרט והינו זוג כל השנה. מדי פעם היתי מגניב לה פתקי אהבה לקלסרים:).
ללא ספק אחת המדהימות:)
סטודנטים >>
לצפיה ב-'החבר מהקמפוס'
החבר מהקמפוס
13/02/2011 | 09:38
8
את הלימודים שלי בראיית חשבון סיימתי לפני 4 שנים.
זו היתה תקופה ממש לא פשוטה וגם להתקבל ללימודים האלו היה לא קל אבל כבר במפגש הפתיחה של התואר התיישב לצידי סטודנט נחמד והתברר לאחר שיחה קצרה ששנינו התקבלנו פחות או יותר עם אותם תנאי סף (שהיו די גבוליים...).
לאחר שהתחילו הלימודים גם התיישבנו אחד ליד השנייה ובעצם לאורך כל התואר דאגנו לתמוך ולסייע ברגעים הקשים והמעיקים של התואר אבל גם בחוויות יותר נחמדות כמו מסיבות וסרטים וסתם ארוחות צהריים או חלונות בין שני שיעורים.
לאחר שהתואר הסתיים אנחנו ממשיכים להיות בקשר מאוד מאוד חברי וטוב ודואגים להעביר חוויות משוק העבודה ואפילו קורות חיים בעת הצורך.
אני בהחלט רואה ומקווה להמשיך את הקשר הזה גם בשנים הבאות ובכלל ונראה לי שזה תורם לשנינו הרבה.
סטודנטים >>
לצפיה ב-'Groovy kind of Love'
Groovy kind of Love
12/02/2011 | 05:28
6
למדתי 3 שנים מתישות של מנהל עסקים - אבל לפחות הייתה לי פרטנרית חמודה ללימודים והיה לנו כיף ביחד.
למדנו כל הזמן יחד והיינו ממש באותו ראש.
משום מה - לא היינו אף פעם אחד בכיוון השני בקטע רומנטי - אבל אין זה פלא:
היא לסבית ואני גיי....אבל לא דברנו על זה אף פעם - מעולם בזמן הלימודים....
היינו מאוד קונקרטים ומכווני מטרה:לסיים את התואר המ^%$#R#%  הזה !וסיימנו ביג טיים אפילו בציונים דומים.
היינו יושבים ימים שלמים בקמפוס - מבלי להעלות בכלל את התחום.
אחרי סיום התואר פגשתי אותה בכיכר רבין באירוע שנה לרצח בבר-נוער - ואז היא החליטה לספר לי שהיא חלק מהקהילה והיא רוצה זוגיות או לפחות פרטנרית  לחיים אבל מצד שני לא יזיק לה ידיד אמת ואולי הורות .
החלטתי להשאר אתה בקשר - שרק הלך והעמיק ואנחנו מדברים היום המון על זוגיות אהבה וחיים משותפים -
ואני מקווה שהיא קוראת עכשיו את המסר הזה:
שרון תעשי לי ילד!!!0תרתי תרתי משמע!!!!!!) כן אני רוצה הורות אתך .
סטודנטים >>
לצפיה ב-'למה אין תחרות בסגנון של:'
למה אין תחרות בסגנון של:
13/02/2011 | 14:47
6
"איך הכרתי את חברה שלי בתור מלווה טיולים"?
סטודנטים >>

הודעות אחרונות

16:25 | 13.11.19 אורחים בפורום
12:45 | 07.11.19 אורחים בפורום
23:50 | 12.10.19 Aderune
23:28 | 22.07.19 אורחים בפורום
23:28 | 18.07.19 אורחים בפורום
13:00 | 15.07.19 אורחים בפורום
07:25 | 08.06.19 rifat2
19:56 | 06.06.19 שאלה בלבדד
23:00 | 26.05.19 Zohar 01
19:21 | 22.05.19 ויטמין D1
12:36 | 12.05.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ