איתור חומר וסיוע לימודי

feyoula

New member
ספרי לימוד לשנה א' פסיכולוגיה

הי, רציתי לשאול אם יש כאן סטודנטים לפסיכולוגיה שקנו ספרים יד שניה ויכולים להגיד לי סדר גודל של מחירים.. כרגע על הפרק הספר על "התפתחות הילד טבעה ומהלכה" מאת סרוף, קופר ודהארט. תודה רבה! פיולה

אילנית79

New member
עזרה בסטטיסטיקה

מהו אומדן / אומד בלתי מוטה? ומה ז"א התפלגות א- סימטרית חיובית? השפעתה על החציון? בחיית יש לי עבודה להגיש למחר וזה סינית בשבילי....

Retaliator

New member
2 שאלות בפיזיקה

1) טיסה בין יבשתית שאורכה 4000 ק"מ מערבה נמשכת 50 דקות יותר מאשר מזרחה. מהירות המטוס 900 ק"מ לשעה. מצא את המהירות הרוח במסלול הטיסה גודל וכיוון *הכיצד? 2) כדור טניס מופל מגובה 2 מ על הרצפה אחרי ההתנגדות ניתז לגובה 1 מטר זמן המגע עם הרצפה 0.01 שניות מהי התאוצה הממוצעת של הכדור בזמן ההתנגשות. * גם ע"י שמור אנרגיה וגם ע"י קינמטיקה יצא לי אותו דבר ולא כמו פיתרון המורה, אשמח לראות דרך של מישהו נוסף. תודה

HaifaMan

New member
2 תשובות בפיזיקה

1. יהי אפסילון! (ככה אני מתחיל כל תרגיל
). נסמן V מהירות הרוח. כמובן שהרוח נושבת לכיוון מזרח מכיוון שבכיוון זה המטוס מגיע יותר מהר, ולכן את הכיוון כבר יש לנו. כשהמטוס טס מזרחה המהירות הכוללת שלו עם הרוח היא 4000+V , וכשהוא טס מזרחה המהירות היא 4000-V (יוצא כאן הפוך אבל זה מהירות המטוס פחות מהירות הרוח). הדרך כמובן אותה דרך ולכן ע"י שימוש במשוואה X=V*T תקבל משוואה בנעלם יחיד (מהירות הרוח), ומשם הדרך לפתרון קלה ושמחה. את 2 אני אפתור בהמשך, זה יותר מדי נוסחאות אז אני אנסה לכתוב את זה בWORD או משהו.

Retaliator

New member
מה שכתבת לגמרה לא ברור

לא הבנתי למה מהירות הרוח היא 4000 או שפשוט לא יצא לך ברור תרשום לי משוואות תודה

Retaliator

New member
זה בדיוק מה שעשיתי וזה יצא לי ריבועית..

תנסה להגיד לי מה התשובה שיצא לך להשוואה עם מה שיש לי פיתרון

Retaliator

New member
בעצם יצא לי טוב

פיתרון אחד 83.64 השני -9683 נפסל.. כי צריך להיות חיובי.?

costello2

New member
תשובה אחת ושאלה אחת

1. נגדיר t = זמן הטיסה מזרחה v = מהירות הרוח בטיסה מזרחה - 4000 = t*(900+v) בטיסה מערבה - -4000 = (t+50/60)*(v-900) ומכאן שתי משוואות בשני נעלמים... 2. "התנגדות" הכוונה היא לחיכוך עם האוויר או לאנרגיה שהכדור מפסיד בהתנגשות עם הרצפה (במסגרת איזה נושא נשאלת השאלה)?

jepe

New member
מחפש פתרונות לספר "יסודות החשבונאות ב"

זאת חוברת תרגילים בצבע סגול שמלמדים איתה במכללה למינהל. אם יש למישהו בבקשה שיצור איתי קשר בבקשה,אפילו רק לצלם אותם.

Retaliator

New member
פיזיקה - עזרה

6.6 - פתרתי את הדרך של הציפור איך אני מחשב מספר פעמים (א). 6.8 - יצא לי תאוצה מינוס 185.24 - לא התשובה הנכונה מישהו יכול לעזור לי ? 6.9 - לא הצלחתי

pnina698

New member
../images/Emo53.gif במתמ'

אהלן, עברו 4 שנים מהתיכון וכנראה החומר העלה חלודה. החומר של טריגו אני סוכרת אבל ערך מולט ופונ' לא...:( אשמח להכוונה בתרגילים המצורפים

HaifaMan

New member
פונקציות

פונקציה על - פונקציה שלכל נקודה בטווח שלה יש נקודה בתחום שמקבלת אותה (כלומר לכל ערך y בטווח קיים x בתחום כך ש- f(x) = y ) פונקציה חד חד ערכית - פונקציה שבה לכל ערך בטווח יש לכל היותר ערך x אחד בתחום המקבל אותו.

pnina698

New member
תודה אבל...

איך אני מיישמת את ההגדרות בתרגיל? ועוד דבר איך אני פותרת את האי שיווין עם הערך מוחלט? שוב תודה

למעלה