ענף הפסיכומטרי פרוץ לחלוטין,שווה קריאה

H20

New member
אני ,למשל ../images/Emo132.gif

ותאמין לי, עתודה לא היתה על הפרק.

iiddoo

New member
אז את

נכנסת לקטגוריה של המוזרים ממש

PooKiPsiT

New member
הרבה מאוד אנשים שאני מכירה עשו פסיכומטרי

בזמן התיכון (כולל אותי). אבל מצד שני גם להרבה מאוד אנשים הלך לא משהו (אולי קשור בצורה זו או אחרת לקורס שהיה ממש על הפנים...). חלקם שיפרו בהרבה במהלך הצבא או אחריו. חלקם קיבלו פטור כי הם התקבלו בשנה של המצרף, וחלקם עדיין מחפשים את עצמם בהודו וחושבים שהם קיפוד

C H 4

New member
אני עשיתי לפני הצבא

פשוט כי ידעתי שיום אחד אני כן אגיע לאקדמיה ולכן נראה לי הגיוני לנצל את המבצע הבעיה היתה שדי זרקתי אז הוצאתי ציון די בינוני. 20 נקודות יותר ואולי לא הייתי צריכה לחזור עליו. אבל בפעם השניה כבר למדתי לבד. ואני לא מסכימה שהרמה שמלמדים תיכונים היא נמוכה יותר, למדתי מאותם ספרים ואותן מחברות והרמה היתה מספיק טובה בשביל לעבור את ה700. כניראה שזה תלוי במידת חרישה על חשבון קיטורים (אומרת זו שכרגע יושבת כאן ומרגישה כמו קורבן כי אין לי כח ללמוד ויש לי מבחן עוד יומיים
)

טוב נו אני..ממש לא רציתי עתודה ולא

ולא היה לי מושג מה ללמוד באונ', אבל שני דברים היו ברורים, 1.מתישהו אני אלמד שוב 2. וזה וודאי יהיה במקום שווה ובחוג מבוקש (את מה שאני באמת אוהבת לעשות לא ממש לומדים באונ'). לא רואה שום דבר מוזר, בסה"כ כמה שנים כבר מפרידים מגיל 17-18 לגיל התחלת הלימודים? 5 בממוצע? זה לא כאילו שצריך לקבל החלטות או לחשוב על מה קורה איתך בעוד 20 שנה, זה די ברור שתלמד מתישהו לא? אגב זו בדיוק אותה רמה שמלמדים בכל מקום אחר (בהמשך למשהו שמגיב אחר אמר) פשוט יותר זול כניראה כי הלימודים במבנה של בית הספר, ובל נשכח שאז עדיין ההורים משלמים (למרביתנו לפחות) אז בכלל חינם.

הייבי

New member
אני עשיתי אחרי התיכון (ולפני השירות)

והרבה חברים שלי עשו בתיכון (בלי ללכת לעתודה)

lepastie

New member
גם אני עשיתי בתיכון,

...והנה אני היום בת 24 והציון הנפלא כבר לא בתוקף
לא הייתי מאמינה שהזמן ייעלם לו ככה. מקווה שלא תהיה סיבה להזדקק לפסיכו' שוב

למעלה