משהו יודע מה מצב האירוסים בנתניה?

אה, ההם...

מכיר אותם, אישית. לא יודע מה הם איבדו, אולי המוטציה שם היא בגן שאחראי על רמת הביטוי ולא על הייצור של הפיגמנט. בניגוד לגישה הקלאסית של "גן אחד-חלבון אחד", היום ידוע שביטוי גנטי תלוי בהרבה פקטורים גנטיים, חלקם בכלל באזור אחר לגמרי של הגנום, וחלקם כאלו שלא מקודדים לכלום (junk-DNA). העולם מלא הפתעות.

ולשם ההשוואה...

האירוסים הצהבהבים מנתניה

סליחה, הצהובים של עוזי???

הצהובים שלי!!!
זה בדיוק אותו צמח שצילמתי אני למעלה.

רוני - הכל שאלה של זוית ותאורה

היה לי מזל... זה הכל. בקצב שלך - תגיע לפאר הזה עוד לפני סוף העונה.

Rebeccan

New member
אילנות 2004

היו בעבר 2-3 גושים בהם הפרחים צהובים היום - כמעט ולא נותרו פרחים (ארגמניים) והצהוב - לא פרח כנראה השנה הצילום מימי הטרום דיגיטלית, 2004 פרינצסה
בגן הפרחים
פעמיים גשם
בבקשה, ומנת
גם

gil מספר 1

New member
איזה כיף לך שזכית לראות את האירוס

הצהוב הלכתי לשמורת אירוס הארגמן בנתניה מספר פעמים ולא יצא לי לראות אותם חשוב שמי שרואה אירוס כזה נדיר שיפרסם עוד באותו יום על מנת שאולי נוכל גם אנחנו לראות אותם תודה .דרך אגב תמונה מדהימה ושווה גם לצלם תמונה אמת גם לגובה על מנת לתעד את כל האירוס

גיל,../images/Emo51.gifאיפה צולם?

האם זה הפרט שבפינה הדרום-מערבית של היער בהר יצפור?

gil מספר 1

New member
ליובל

צולם בשביל האירוסים כאשר אתה מגיע לחניון האירוסים יש כניסה ראשית אשר מוקפת גדר ממש איך שאתה נכנס אתה לוקח ימינה שם ראיתי את האירוס מקווה שעזרתי

משתפרת

New member
אם כבר אירוסים

מישהו ראה מה קורה בשמורת אירוס ירוחם? אני יודעת שזו העונה, אשמח לשמוע ממי שבאמת ראה. בתודה מראש!

doumind

New member
אירוס הנגב בגבולות

קבלתי אתמול ידיעה מקיבוץ גבולות שהחלה שם פריחתו של אירוס הנגב הפריחה היא בתוך הקיבוץ ויש הכוונה או שלטים בכניסה. נתן

סאקרה

New member
עוד הוכחה למי שצריך

שגברים מעדיפים בלונדיניות.. (תספרו לבד..) אישית, הצהובים האלה לא עושים לי כלום. מאותגרי מלנין עלובים שכמותם....

למעלה