חצבה מערב - יום הדין קרב

yossef100

New member
חצבה מערב - יום הדין קרב

בלב מרחב ארץ המכתשים ובשולי מרחב דרך הבשמים על שלוחת צלמון... מבקשת חברת רותם אמפרט לפתוח אתר כרייה חדש "חצבה מערב" אנו מנהלים מאבק בחברת רותם אמפרט תחת הכותרת "חצבה היא לא מחצבה" מזה זמן ועתה לקראת הדיון יש להגיש התנגדויות לתוכנית חתימה על טופס התנגדות ניתן למצוא באתר החברה להגנת הטבע www.teva.org.il למי שמעוניין להופיע בפני הועדה יש לחתום על טופס ההתנגדות בפני עורך דין את החתימות יש להעביר עד ל-6 באוקטובר בלבד!!!!!!!!!! אתר שהקמנו ובו רקע על המאבק ניתן למצוא בכתובת www.jeeptrip.com/hazeva קיבלתי מהחברה להגנת הטבע מצגת (יפה מאוד מאוד מאוד) לגיוס תמיכה וחתימות. מי שמוניין ומוכן להפיץ את המצגת לחבריו באמצעות המייל ישלח לי מייל ואשיב לו מייל עם המצגת [email protected] מצילים את ארץ בראשית חצבה היא לא מחצבה yossef100

הגשת התנגדויות

אני מעוניין להגיש התנגדות - אבל בנוסח אחר, ששם יותר דגש על האזור כאזור טיולים. למיטב זכרוני במאבקים סביבתיים קודמים, התאפשרה הגשת התנגדויות במעמד עו"ד שחתם על התצהיר המתאים. האם יש סיכוי שתוכלו להביא לאירוע במכתש רמון עו"ד שיסכים לחתום על התצהירים בהתנדבות?

והערה קטנה

לדעתי, עדיפה הגשת יותר התנגדויות שונות (ולא סטנדרטיות), דבר שמצביע על יותר מעורבות ציבורית מאשר חתימה על טופס סטנדרטי, ומאפשר ליותר אנשים זכות דיבור בפני הוועדה המחוזית כאשר יתקיים הדיון בהתנגדויות.

yossef100

New member
מסכים אבל מציאותי

לצערי מעטים מידי האנשים כמוך שיטרחו כפי שכתבתי אין ספק שכמה שיותר התנגדויות שונות כולל הופעה בפני הועדה יכולים לסייע להטות את הכף לטובת הארץ פירסמתי את הקריאה בכל פורום שמצאתי ynet walla nana אם יש עוד אשמח לדעת במטרה לגייס גם רוב שבדרך כלל לא מעורב תודה yossef100

פורום חוג אלעד

עכשיו אני כבר עייף אבל אוכל לפרסם שם מחר - אם תרצה תוכל לפרסם עוד לפניי. מטיילים הרבה ברגל במדבר כך שנושא "ארץ בראשית" קרוב אלינו במיוחד (הכנסתי לתוכנית השנתית בשנה הבאה (פברואר 2006) מסלול מהר ארדון עד הר צין - דרך נחל שרף - במיוחד בגלל תוכניות הכרייה באזור).

1L

New member
עוד הצעות

ניתן לפרסם בפורום פעיל ומעורב מעט פחות - פורום מטיבי לכת, וכן בפורום הגל הירוק שאמנם נראה כאילו אינו פעיל אך ככל הנראה לא מעט אנשי מקצוע רציניים הנוגעים בתחום מבקרים שם תדיר (גם אם פסיבית).

yossef100

New member
עו"ד

עמית לגבי מצפה אני לא יכול להתחייב בכל מקרה אני אציע לאנשי החברה לאמץ את הרעיון , יכול להיות רעיון מצויין לעוד שמעוניינים להופיע בפני הועדה ראוי לציין שככל שיותר יופיעו לפני הועדה כך ייטב לטיעוננו בכל מקרה באזור המרכז אני יכול לדאוג לעו"ד שישמח לפגוש אותך ולהחתימך אנא שלח לי למייל כיצד ניתן ליצור איתך ו\או היכן נוח לך לפגוש עו"ד בברכה yossef100

yossef100

New member
בפסטיבל בדוכן החברה יהיו עורכי דין

קיבלתי עדכון לפיו בפסטיבל ארץ המכתשים בדוכן החברה להגנת הטבע יהיו עו"ד שבפניהם ניתן יהיה לחתום

xaim

New member
קישור לאתר הפסטיבל

"רוב הפעילויות כולל רוב ההופעות אינן כרוכות בתשלום, התשלום שייגבה לשאר הפעילויות וההופעות היינו סמלי" מצהרי חמישי 22 לספטמבר עד למוצ"ש ה-24 לספטמבר

רק חשוב להזכיר (וצר לי ששכחת)

שבסטיבל שכזה מטבע הדברים ישוטטו גם הרבה רחפנים מהסטייל הירוק. חשוב להדגיש (אם אפשר גם באתרך הנחמד) כמה כללי התנהגות לפני שהחבר'ה יוצאים לשטח ואחרים הולכים לחפש אחריהם... מצפה רמון מצויה בלב אזור שמור המוגן ע"פ חוק. ביציאה לשטח אנא הקפידו על הכללים הבאים: 1. באזור חיות בר רבות הפעילות בלילה (זאבים, צבועים, שועלים, פראים דורבנים ועוד). על מנת להימנע מהפרעה לפעילותן יש להימצא בשעות החושך בחניוני הלילה המסומנים בשטח (ובמפה) בלבד. 2. החומר האורגני במדבר מועט. על כן יש להקפיד על הבערת מדורות שלא מצומח מקומי יבש אלא להתארגן עם עצים מבעוד מועד. 3. עשן ואש מטרידים את בעלי החיים. יש להקפיד על הבערת אש (מנגל, מדורות וכדו') בחניוני הלילה בלבד. 4. האכלת בעלי החיים במזון "אנושי" פוגעת בבריאותם (קיבתם אינה בנויה לעיכול מזון זה) ובהתנהגותם, ועלולה אף לגרום למותם (עקב העדר חשש מבני אדם). אנא המנעו מהאכלת בעלי החיים בשטח! 5. אין לרדת משבילים מסומנים- בשטח מסומנים דרכי רכב ושבילים להולכי רגל (3 פסים: לבן, צבע, לבן). אנא הציידו במפה טרם הירידה העצמאית לשטח והקפידו על כך. 6. אין להשאיר פסולת או ציוד שאין בו צורך בשטח. 7. הכלב הוא ידידו הטוב של האדם. עם זאת בשל סקרנותו וריחו "הביתי" שהותו מפריעה לבעלי החיים. אנא הקפידו על קשירת הכלבים ברצועה. והנה שוב, ה-אתר של הפסטיבל- פשוט כדי שיודבק גם לשירשור הזה (ממליץ לשים קישור גם באתרך אליו). כל הכבוד על ההשקעה.

xaim

New member
ארוע מקדים, בת"א, שבוע לפני

מרתון של הופעות חיות בחוף המתופפים(דולפינריום?), יהיו הרבה אנשים.

yossef100

New member
תזכורת! חשוב לחתום! הפיצו לחבריכם

הזמן אוזל אנא הרתמו למען המאבק רוצים לארוז את הנוף בשקי כסף חתמו על העצומה באתר החברה הדפיסו את ההתנגדות ושלחו בדואר לועד למעוניינים להופיע בפני הועדה יש לחתום בפני עו"ד חשובה עזרתכם בהפצת המצגת ניתן להורידה מאתר החברה או לשלוח אלי מייל ואשלח לכם במייל חוזר תודה yossef100

למעלה