אמרו לי שכאן יושבים התותחים הכבדים

• פותח הנושא TIC
  • פורסם בתאריך

TIC

New member
אמרו לי שכאן יושבים התותחים הכבדים

אז ברשותכם, אנסה את מזלי. קניתי בשעה טובה צורב DVD חיצוני. שמח וטוב לב, קניתי גם USB2 Hub (מפצל USB2), כי נגמרו לי הכניסות במחשב. כאן התחיל הבלאגן. חלק מהכניסות במחשב זיהוו את ההאב, וחלק לא. החלפתי בין התקני ה-USB השנים, כאשר חוסר-הזיהוי מתחלף מהתקן להתקן, בהתאם לכניסה הנבחרת. כנראה שעשיתי נסיון אחד יותר מידי, כי משלב מסויים, אף אחת מהכניסות במחשב לא מזהה אף התקן USB. ניסיתי כבר הכל. כלום. נאדה. אני כבר מוכן לוותר על הצורב ועל ההאב, רק שהמצב יחזור לקדמותו ושהכל יעבוד. כרגע אני תקוע כששום דבר לא עובד - הסורק, המדפסת, מצלמת האינטרנט, החיבור למצלמה הדיגיטלית, ה-Disk On Key... פשוט בית קברות להתקני USB. יש למישהו רעיון איך גורמים לכניסות לזהות שוב את ההתקנים? תודה ולילה טוב, TIC.

TIC

New member
זה מה שמקבלים בכל פעם שמחברים התקן

לאחת מכניסות ה-USB במחשב. TIC.

תתחיל בזה

שאתה מוציא את כל מה שמחובר ב USB מהמחשב, ואז מאתחל אותו. אח"כ - מחבר אחד אחד את מה שניתקת. אם זה מזוהה - מעולה. אם לא - תתקין מחדש את הדרייברים בנפרד (במידה ויש להתקן) אם עדיין תתקשה, תחזור לבקר.

TIC

New member
כבר ניסיתי...

בגלל זה הגעתי
בעיקרון אני מתגבר בדרך כלל על בעיות במחשב באופן עצמאי, אבל נראה שהפעם זה גדול עלי. TIC.

az ma

New member
פתרון "וודו"...

(פעמים רבות עושה ת'טריק) * כבה המחשב * נתק את כל התקני הUSB * נתק את כבל החשמל (מהקיר או מהמחשב) * לחץ על כפתור ההפע' בחזית המחשב למשך כ10 שניות.. * הכן ושתה כוס קפה * חבר חזרה את כבל החשמל * התנע * חבר התקן USB בודד... אושר?

TIC

New member
הבנאדם פשוט

מלך!!! אמנם כיביתי את המחשב כמה פעמים, אבל לא הרחקתי לכת עד כדי ניתוק המחשב מהחשמל. זה היה שוס. מהרגע שחידשתי את אספקת החשמל למחשב, בתוך 10 דקות הכל היה מותקן בחזרה. מי היה מאמין... תודה לכולכם, שיחקתם אותה בענק. לילה טוב, TIC.

az ma

New member
ראשית, שמח שעשה ת'טריק

שנית, כדי שתבין מה הולך מאחורי תרגיל הוודו הזה: אתה רוצה לרוקן את כל הרכיבים שעל לוח האם משאריות חשמל... רק כך הוא יכול להתאפס לגמרי.... ניתוק כבל החשמל ואח"כ הלחיצה על המפסק למשך כ10 שניות, גורמת לריקון הנ"ל... ללא הלחיצה על המפסק תצטרך להמתין זמן רב עד שההתרוקנו הזו תקרה באופן טבעי... למנעעעלים, מאחר וזו בעיה שחוזרת כאן בפורום בתדירות די גבוהה, מציע לטאגלן...

point2i

New member
ואני חשדתי

שפתרון ה " וודו " הולך לעבוד . az ma ההיגיון מאחורי ......ספר קצת

az ma

New member
בעצם, זו כוס הקפה שהביאה לאושר

אבל... שישאר בינינו...

TIC

New member
דווקא החלפתי את הקפה שהמלצת עליו

בכוסית Jack Daniel's Silver (מוצ"ש, למה לא לפנק את עצמי קצת?). חשבתי שדווקא בגלל זה העניינים הסתדרו.
TIC.

az ma

New member
עובד גם עם קפה וגם עם כוסית, אבל...

מאחר וגילך לא מצויין בכ. האישי אזי העדפתי להמנע מלהזכיר את השני...

point2i

New member
בהחלט ישאר

יטוגלאן ויתפרץ לרשת בתפוצת נאט"ו באופן חשאי כמובן
ורק בזכות ה CAFE

point2i

New member
איזו מהן ...

נאמרו כמה מילים . שורה תחתונה ( בצנרת עובר מידע ) ואנחנו רק סוג של צינורות להעברתו .
wich is fine with me for now כל עוד זה נעשה במטרה להגיש סיוע .

למעלה