העברת הראוטר מהממד.

העברת הראוטר מהממד.

הראוטר שלי ממוקם בממד כי המחשב השולחני נימצא שם. לכן הויי פיי חלש מאד בדירה. אני מבקש הסבר קצר איך אני מחבר ויי פיי בארון חקשורת או בכל מקום אחר בדירה.אני איש טכני התכנתי מערכת חשמלית בבית פרטי של שלש קומות כולל מערכת אנטנה לטלביזה (אנטנה על הגג) וקויי טלפון קוי. תוד מראש על העזרה ושבת שלום.

HelpSupport

Active member
אני מכיר רק 2 ספקי תשתיות קווים לאינטרנט ...

בזק או הכבלים של הוט.

HelpSupport

Active member
צבי כתב לך ...

יש להשחיל כבל רשת מסוג cat5e או cat6 ולא כבל קואקסיאלי מהממד לארון התקשורת. את כבל הרשת אתה תחבר לנתב באחד משקעי הרשת והקצה השני תחבר למגבר רשת אלחוטי או לציוד נקודת גישה access point שמספקת רק גישה לרשת אלחוטית או לציוד AP הכולל רשת אלחוטית וגם חיבורים נוספים לכבילה, אשר ממנו תוכל להוציא תקשורת קוית למקומות אחרים בבית בהתאם לצורך.

evike

Active member
מנהל
אעשה לך הכרה עם השלישי - אנלימיטד

blzvi

Active member
אתה צריך

להוציא מהראוטר קו רשת אל מחוץ לממד. זה קשה אבל אולי תיכננת כבר צינור חשמל להשחלה למקום אחר. בקצה צריך לחבר נקודת גישה

אני מבין שמחובר גם דרך כבל קואסלי

נראה לי שהכבל הקואסלי מחובר לקופסה קטנה שחורה בעלת 3 נוריות ירוקות שנקראת משהו כפוקפה מוקפ שממוקמת על יד המחשב.

blzvi

Active member
זה מענין

לא מכיר ציוד כזה בדוק את התווית עליו ,מה הדגם . זו הקופסה הראשית של סלקום?אתה רוצה להגיד שסלקום סללו לך קו מאיפה שהוא לממ"ד? אולי שכחת קופסאות נוספות מי מספק לך תוכן לטלויזיה? לדעתי במקום שבו מסתיים קו הטלפון של בזק יש קופסה של סלקום

למעלה