בעיה עם דף הבית

argamon

Member
בעיה עם דף הבית

שלום לכם:
הורדתי את דפדפן פיירפוקס בעברית בקישור רשמי שקיבלתי ממוזילה - ישראל.
ניסיתי להגדיר את גוגל ישראל כדף הבית שלי ואני לא מצליח ואני מקבל בפתיחת פיירפוקס את דף הבית שהם הגדירו. אני מקבל בדף המאפיינים 3 לחצנים ודווקא לחצן "השתמש בנוכחי" כבוי. ניסיתי זאת גם בלחצנים האחרים וזה לא עוזר
הנה צילום מסך : http://bit.ly/2Ckg9aG  
>> אשמח בהסבר בצעדים להגדרת דף הבית במקרה ועשיתי טעות בניסיון הגדרת דף הבית כגוגל ישראל.
תודה לכם.

argamon

Member
השאלה מבוטלת:

בינתיים מצאתי את הפתרון והוא לשנות זאת במאפיינים של פיירפוקס שם לחצן הגדרות הנוכחי לא כבויה.
לדעתי פיירפוקס היקשו על זה בכוונה כדי להישאר בדף הבית שהם הגדירו, ואם זה נכון ואין לי טעות במסקנה אז הם יקבלו ממני מנה.

HollyGolightly

New member
אותה בעייה אצלי, התוכל לעזור?

הפיירפוקס שלי הוא באנגלית. ואני לא מצליחה למצוא את ה SETTINGS. איפה אצלך בפיירפוקס מצאת את "הגדרות"?

תודה

HollyGolightly

New member
תוספת/תיקון:

פיירפוקס כן מוכן ש GOOGLE.CO.IL יהיה דף הבית שלי, אבל כל עוד הוא דף הבית שלי ולא דף הבית של פיירפוקס מה שאני מקלידה מוקלד באיטיות רבה. האותיות מופיעות זמן רב אחרי שהוקלדו. זה לא קורה בשני הדפדפנים האחרים בהם אני משתמשת.

בכל מקרה, אשמח אם תוכל להראות לי היכן במאפיינים/הגדרות לחצת/לא לחצת כך שהכל הסתדר אצלך.

תודה

argamon

Member
שלום HollyGolightly :

אני מהשואלים כאן ולא מהמומחים במחשב שעוזרים כאן לשואלים, אבל אנסה לעזור לך, רק אציין שראשית הדפדפן פיירפוקס שהתקנתי היום הוא בעברית , ואני לא יודע איך זה באנגלית, אבל המומחים כאן ודאי יוכלו להסביר לך לגבי אנגלית, מה שאני מסביר בעברית:
> אז כך: בתחילה לא יכולתי להגדיר את דף הבית גוגל כי הלחצן לקביעת דף הבית עלה לי כבוי.
> בינתיים בהמתנה שישיבו לי כאן ניסיתי ומצאתי:
נכנסתי למעלה לשלושת הקווים , בדף שנפתח לחצתי על "אפשרויות" , ובדף שנפתח עכשיו ראיתי בגלילה למטה בהגדרות השונות, אפשרות הנקראת "דף הבית" ובתיבה יכולתי להדביק את כתובת גוגל בעברית שהעתקתי כבר קודם באתר גוגל, וסגרתי את דף "אפשרויות"
לא היה צורך לאשר את השינוי ובכניסה חדשה לפיירפוקס מהסמל של פיירפוקס בשולחן העבודה, הדף נפתח לי כבר במצב דף הבית גוגל.
> יש עוד בעיה שאני מחפש לפתרון והיא שאם אני פותח לשונית נוספת, אז בלשונית הנוספת עדיין לא עולה לי דף הבית גוגל אלא דף הבית שהיה בתחילה לפי קביעת פיירפוקס, אבל אם אני לוחץ על סמל דף הבית אני מקבל את גוגל.
אם לא מופיע לך למעלה סמל דף הבית, אוכל להראות לך איך לגרום לו להופיע.
> אם תרצי אוכל לתת לך קישור הורדה של פיירפוקס בעברית שקיבלתי בפייסבוק מצוות מוזילה.
> יש למוזילה פורום מצוין בעברית בו עזרו לי הרבה בעבר, רק בימים האחרונים יש תקלה באתר שלהם ולא ניתן להכנס אליו.
> אני מצרף עבורך את דף הפייסבוק של מוזילה ותוכלי לשלוח להם הודעה אישית לשאלות טכניות. הם משיבים בזמנים של תוך מספר שעות ולפעמים גם יומיים. תלוי לפי הזמן שלהם:
https://www.facebook.com/MozillaIsrael/ ;;

HollyGolightly

New member
נראה שהבעיה נפתרה: מהירות הופעת האותיות

תואמת את מהירות ההקלדה (לפחות בחמש הדקות האחרונות) בלי שעשיתי שום דבר.... מקווה שימשיך כך.

תודה רבה לך על נסיונך לעזור.

למעלה