טלויזיה חכמה

GM1988

Well-known member
טלויזיה חכמה

אני לא יודע אם זה הפורום הנכון לשאול, אבל אנסה ומקסימום מישהו שמבין יוכל לעזור לי.
יש לי טלויזיה חכמה של חברת hisence וממש לאחרונה נתקלתי בבעיה להפעיל סרטונים בכל אתר אפשרי שיש בו מסך עם נגן לסרטון כלשהו.
זה לא כולל את היוטיוב שעובד מעולה, כמו גם הנטפליקס.
באחד האתרים שניסיתי לנגן וידאו היה כתוב שדרוש adobe flash כדי לנגן אותו.
מאחר ומדובר בטלויזיה ולא מחשב, אני לא מצליח להבין איך אפשר להתקין את האדוב הזה ולמה פתאום אחרי כמעט שנתיים הוא נזכר בזה..

אם יש פה מישהו שמשתמש בטלויזיה חכמה ויודע מה אפשר לעשות אני אודה מאד לכל עזרה.

GM1988

Well-known member
זה בכל האתרים שניסיתי

כל אתר שניסיתי לנגן בו חלון וידאו זה לא הצליח.
אני לוחץ על "פליי" בחלון... הוא ממתין טיפה ואז מפסיק את הפעולה של הטעינה.
אם אני שוב מנסה ללחוץ "פליי" המסך נהיה לבן וכתוב שגיאה.

arseny92

Well-known member
מנהל
אדובי פלאש זו טכנולוגיה ישנה אשר רוב האתרים כיום נפתרים ממנה

לטובת HTML5, כל אתר גם יכול להגביל את הפעלת נגן הפלאש בדפיו לגירסת הפלאש האחרונה בלבד, ורוב הסיכויים שנגן הפלאש בגירסא הנמצא בדפדפן של קושחת הטלויזיה שלך, הוא בגרסא ישנה ללא אפשרות לעדכון אם לטלויזיה לא היה עדכון קושחה בזמן האחרון, יש לבדוק באתר יצרן הטלויזיה אם יש קושחה מעודכנת לדגם הטלויזיה הספציפית שלך ולנסות לגלוש באתר לאחר העדכון
&nbsp
אז אכלת אותה, פלאש לא נתמך יותר
אם בכל זאת אתה צריך דפדפן על גבי הטלויזיה עם פלאש באתרים שעדיין תומכים בו, במקרה כזה ניתן רק לחבר לטלויזיה איזה ממיר, נגן, קופסת תוספות לתמיכת אפליקציות על הטלויזיה כגון android tv/apple tv, או קונסולת משחק מודרנית xbox one/ps4 שיש בכל אחד מהדוגמאות דפדפן הכולל פלאש אחרון, המתעדכן עם הקושחה/המערכת לעיתים קרובות יותר מאשר מערכת הקושחה של הטלויזיה החכמה

GM1988

Well-known member
הי

היה רק אתר אחד שסתם ראיתי שהיה כתוב ליד חלון הוידאו שדרושה התקנה של אדוב פלאש.
בשאר האתרים שכבר מלא פעמים צפיתי בהם בסרטים לא כתוב את זה, וגם מעולם לא הייתה את הבעיה הזו.
מה שקורה עכשיו זה שהנגן פשוט לא מפעיל את הסרט.
אם אני מתעקש על לחיצת פליי הוא פשוט הופך לחלון לבן וכתוב שנוצרה שגיאה.
בנייד ובטאבלט האתרים האלה עולים חופשי בלי בעיה.

אם אביא לך קישור למפרט של הטלויזיה באתר זאפ זה יעזור לך להבין אם יש את מה שאמרת?
כי אני לצערי פחות מבין בפרטים הטכניים האלה.

arseny92

Well-known member
מנהל
כאמור, אדובי יכולה להגדיר מרחוק כך שכל תוסף נגן הפלאש בגרסא

ישנה לא יותמך, ואז כל אתר אשר לא הגדיר בקוד שלו במפורש שהוא תומך בגרסת פלאש ישנה, לא יעבוד עם תוסף נגן הפלאש הישן, וברור שזה פועל בנייד ומחשב כי תוסף הפלאש בדפדפנים שם מתעדכן אותומטית עם המערכת/הדפדפן לגרסתו האחרונה, אך במכשירים עם קושחה יחסית די פשוטה כמו טלויזיה זה לא תמיד כך ואתה לרוב נשאר נעול בגרסת תוסף הפלאש מהעת העתיקה וללא תמיכה אם יצרן הטלויזיה הפסיק לתת עדכונים לקושחה או בכלל לדגם הטלויזיה הספציפית
&nbsp
מהי הטלויזיה שלך, והאם בהגדרות יש עדכון קושחה מהרשת? ואם לא, האם באתר היצרן במפרט דגם הטלויזיה קיים דף המציג את הקושחה האחרונה להורדה ואפשרות עדכון הטלויזיה דרך התקן זיכרון ב-USB?
&nbsp
אם הקושחה כבר מעודכנת לגרסא האחרונה שזמינה, אך הבעיה לא נפטרת, אז ככל הנראה הטלויזיה שלך מתישנת
&nbsp
לכל מוצר בשוק קיים דור שימוש וקהל יעד, וגם הזמן משלו, אם תנסה לדוגמה להתקין היום Windows 95 וה-Macromedia Flash הכלול בהתקנת המערכת ואז תנסה לצפות באיזה אתר סרטון פלאש דרך IE4, תתקל באותה הבעיה, כי אף אתר (ודפדפן צד ג') היום לא תומך בתוסף נגן הפלאש הישן הזה, יש בכלל ספק אם תצליך למצא דפדפן צד ג' ישן הנתמך ב-95 עם פלאש ושהאתרים יוצגו בו כראוי בכלל
&nbsp
לגבי יוטיוב ונטפליקס, הם מציגים כיום את התוכן המוזרם בטג הוידאו ב-HTML5 כאשר תמיכה בפלאש ירדה לסדר העדיפות האחרון, ועל טלויזיה חכמה כיום HTML5 נתמך כי מדובר בסטנדרט מעודכן
&nbsp
&nbsp

GM1988

Well-known member
פחות או יותר הבנתי

זו הטלויזיה שלי
http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=931543
קנינו אותה רק לפני כשנתיים ואני בספק שהיא הספיקה להתיישן ככ..

blzvi

Active member
בא נגיד

זה קצת מיגע להשתמש בטלויזיה כתחליף למחשב .
פתרון ראוי זה להשתמש במחשב ולהעביר את התצוגה לטלויזיה .
או באמצעות כבל HDMI או לבצע שיקוף באמצעות סטרימר .
chromecast של גוגל עושה זאת נהדר

arseny92

Well-known member
מנהל
לקנות טלויזיה סינית ועוד לצפות לתמיכת יצרן נורמלית....

מה שהצלחתי למצוא לגבי עדכון קושחה לטלויזיות שלהם, זה שהם לא נותנים תמיכה עצמית בנושא הזה
https://hisense.com.au/single_support/55in-uled-series-7/

"Hisense Customer Support provide all television firmwares and are required to verify your specific television before providing any firmware. If there is an available firmware version available we will provide it immediately for you to access along with instructions on how to update. Please be with your product and contact Hisense Customer Support"

לגבי ישראל, יש לפנות בנושא בדיקת גרסא ועדכון קושחה לטלויזיה הזו (55M7000UWG) ליבואן שאחראי לשיווק ותמיכה של טלויזיות הייסנס בישראל, אין טעם לפנות לחנות האלקטרוניקה הביתית שבה קנית את הטלויזיה

או שבאמת תזרים את המחשב אל מסך הטלויזיה או השתמש בהתקן ממיר חיצוני עם דפדפן....

למעלה