האם ניתן לחבר כונן נייד למערכת הפעלה ישנה יותר

האם ניתן לחבר כונן נייד למערכת הפעלה ישנה יותר

שלום.

אני רוצה לקנות כונן חיצוני נייד של WD.

במפרט שלו מצוין סוגי מערכות הפעלה שניתן לעבוד איתם (נניח, וינדוס 8 ומעלה). לי יש מערכת הפעלה ישנות יותר (נניח, וינדוס xp או וינדוס 7).

המטרה להשתמש בכונן לצורך גיבוי באופן דני, ולא דרך התוכנת גיבוי שמגיעה וכו - אלא פשוט העתקת קבצים ידנית (כמו עם דיסק און קי).

האם ניתן להשתמש בכונן גיבוי ללא תקלות או "נפילות"

אשמח להתייחסות עניינית לשאלה, ולא הסברים מדוע כדאי לשדרג מערכות הפעלה ואיך לשכנע את מנהל הבנק שייתן לי הלוואה לקניית מחשב חדש...

HelpSupport

Active member
תן קישור לכונן חיצוני שראית שבו צויין שהוא מתאים רק ל-8 ...

ומעלה.
&nbsp
במערכות הפעלה XP יש מגבלה של גודל מחיצה - 2TB בלבד.
&nbsp
&nbsp

בבקשה

זה מופיע גם ב 3 וגם ב 2 טרה.

יש לי דגם טיפה יותר ישן של אותו סוג בדיוק, גם של 2 טרה - שההגבלות הללו לא הופיעו עליו. אבל זה יחסית חדש.

Avis1964

Member
תראה דניאל...

באתר היצרן של הכונן מצוין שקיימת תאימות למערכות ההפעלה
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 במערכת הקבצים NTFS
Windows XP גם עושה שימוש במערכת הקבצים הזו לכן אני לא רואה שום סיבה שזה לא יעבוד על XP
ראה כאן תחת הכותרת Technical Specs
לשאלתך הנוספת "להשתמש בכונן לצורך גיבוי באופן דני".... אם תבצע פרמוט מלא ותמחק את תוכנת הגיבוי המובנית תוכל להשתמש בו לגיבוי ידני.
לשאלתך לגבי "גיבוי ללא תקלות או נפילות".... בדרך כלל מוצרי WD הינם מוצרים איכותיים ואמינים אך הם אינם חפים מתקלות כמו גם שאר היצרנים. כמו בחיים, אין שום דבר בטוח במאת האחוזים.
בהצלחה בהמשך

תודה על התשובה המפורטת. פשוט, נראה לי שאם טורחים

לציין את סוגי מערכות ההפעלה, אז כנראה שזה לא מתאים (לפחות לא בצורה רציפה וזורמת) למערכות הפעלה ישנות. אחרת, למה הם לא צרחו לציין גם את וידנוס XP ווינדוס 7?

Avis1964

Member
באתר היצרן מצוין שיש תאימות גם ל- Windows 7 וגם ל- XP

על פניו לא נראה שאמורה להיות בעיה.
אם תרצה להיות בטוח ב- 100% תוכל לפנות אליהם בשאלה טכנית כאן
אם תקרא פה תחת הכותרת Formatted for Windows
מצוין שזה מתאים גם ל- XP
נשמח להתעדכן אם קיבלת תשובה !
לשיקולך / שימושך

למעלה