קבצים מהמחשב לטלוויזיה K4

alm982

New member
קבצים מהמחשב לטלוויזיה K4

באמצעות הטלוויזיה K4 אני רואה את הקבצים מהמחשב באמצעות הראוטר אני רואה הכל מלבד גוגל תמונות שהעברתי בזמנו לענן מהסמסונג גלקסי כאשר אני רוצה לראות בטלויזיה את גוגל תמונות מהאפלקציה מופיע הודעה עליך לעדכן את הדפדפן ולאחר מכן מופיע שאני משתמש בדפדפן chrome 38 ראה 3 צילומים לא הצלחתי לפתור את הבעיה

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
במכשיר כנס לגוגל פליי שם בדוק עדכונים והכרום יתעדכן איתם

&nbsp
גם חפש עידכוני מערכת אולי את זה יש גם.

alm982

New member
תודה לנכונות לעזור אבל לא צלח

ניסיתי לעדכן בטלוויזיה כפי שיעצת ירון אבל ללא תוצאות אולי יש צורך לקנות רכיב נוסף לטלוויזיה אבל ללא כבל..

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
זה לא קשור למכשיר..

אינטרנט יש לך טיוי חכמה יש לך גוגל זה אתרים ושרת...כל מה שצריך זה להביא מישהו שיודע לעדכן..וזהו ..

alm982

New member
גם טכנאי מחשבים לא הצליח

טכנאי מחשבים עשה שאפר לצפות בקבצים של המחשב בטלוויזיה "החכמה" לגבי לצפות בתמונות וכן וידאו מהסמסונג גלקסי שהעברתי לענן אין אפשרת לראות בטלוויזיה אולי לקנות סטרימר או משהו דומה אין לי כל מושג

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לאיזה שירות ענן העלית ?

&nbsp
יש כמה שירותי ענן אולי הבעיה היא משם בכלל..צריך אפליקציה מתאימה אולי

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אז הבאת טכנאי קקמייקא...

&nbsp
הטלויזה שלך מבוססת אנדרואיד שעובד היטב עם גוגל..בכל המכשירים...זה רק עיניין של למצוא את ההגדרות הנכונות..
אולי מישהו פה עם טיוי חכמה יביא את הפתרון...תמתין קצת ..

alm982

New member
אני בינתיים ממתין למי שיכול לעזור

אני אמתין ....אגב הטכנאי שביקר אצלי הוא טכנאי מחשבים ויש עליו המלצות רבות כנראה שתחום הטלוויזיה החכמה לא כ"כ בידע שלו

alm982

New member
הזמנתי chromecast בעלות נמוכה

עדיין לא הצלחתי להתגבר הזמנתי מאיביי chromecast במחיר כ50 ש"ח בלבד מקווה שיעזור ! מה דעתך

alm982

New member
הצלחתי בשעה טובה

אז קרה נס לפני שקיבלתי את המשלוח מחול הדפדפן אקספלורר שהייתי רגיל לגלוש משם "נתפס" אין אפשרות להיכנס או לצד ב-X ולכן הורדתי את הסמן לתחתית הסרגל ואני משתמש בדפדפן כרום או באקספלורר הישן יותר , הופתעתי מכך שאני רואה בטלוויזיה החכמה את כל הקבצים מהמחשב כולל תמונות שצולמו בסמסונג והעלתי לענן גוגל אני מצרף צילום מסך בו נראה הדפדפן הקודם באמצע עם קו למטה שין אפשרות לסגור אותו!! לא הבנתי מה ההסבר לכך

למעלה