התחברות למחשב מטלויזיה

alm982

New member
התחברות למחשב מטלויזיה

הכיצד מתחברים מטלויזיה חכמה lg למחשב הביתי הצלחתי רק להתחבר לראוטר

alm982

New member
אודה למי שיעזור לי להתחבר למחשב

אינני יודע הכיצד אפשר להתחבר מהטלויזיה למחשב הנייח , קניתי טלויזיה חדשה הנקרא חכמה המתקין חיבר אותי לראוטר בזק באמצעות הסיסמא ואני יכול לגלוש באמצעות האקספלורר בטלוויזיה ...לא הצלחתי עד כה להתחבר למחשב שהטלוויזיה תזהה , האם מישהו יכול לעזור לי תודה

אז ככה...

באופן כללי, צריכים להתקיים 2 תנאים :
  • חיבורים נכונים בכבלים מתאימים בין כל המכשירים
  • בחירת תצורה רצויה לצפיה/האזנה ע"י המשתמש
בהנחה שהמתקין ביצע את התנאי הראשון, אז נותר לך רק לבחור...
ואני אפרט בכל זאת...
הטלויזיה צריכה להיות מחוברת לממיר כלשהו ולראוטר (אם תרצה, גם למערכת שמע).
המחשב צריך להיות מחובר לטלויזיה - בכבל HDMI, יתכן גם כבל אופטי למערכת שמע אם קיימת, וכמובן כבל רשת לראוטר.
אני מניח שאתה מבין שפועל יוצא מהנ"ל, הוא שיש לך בעצם 2 מקורות ועכשיו אתה צריך להחליט מה אתה רוצה...
עליך לבחור מאיפה אתה רוצה לצפות ומהיכן אתה רוצה לשמוע !
ובאופן מעשי, קח את שלט הטלויזיה וחפש לחצן Input או משהו כזה. הוא אמור להעלות תפריט שבו אתה יכול לבחור את מקור האות - ממיר או מחשב.
באותו האופן בדיוק, קח את שלט המערכת (שמע/קולנוע ביתי), לאחר שהפעלת אותה כמובן, ובחר Input - כניסת אות מהמקור הרצוי. אם לא תעשה כן, או אם אין לך מערכת שמע, אתה בעצם תשמע דרך הרמקולים המובנים בטלויזיה החכמה שלך.
עד כאן. מקווה שעזרתי.

alm982

New member
תודה אבל כנראה לא הבנת...

רציתי להסביר בעבר היה לי טלוויזיה שהיתה מחוברת באמצעות הכבל שציינת אבל עכשו רכשתי טלוויזיה חדשה חכמה שאין צורך בכל כבל אני מתחבר לאינטרנט בשלט של הטלויזיה באמצעות הראוטר אבל לא מצליח להתחבר למחשב

זה לא משנה...

אם הטלויזיה חכמה או לא... בכל מקרה העקרון דומה.
על מנת לאפשר הזרמת תכנים בין המכשירים, חייב להיות חיבור בניהם. או חיבור חוטי או חיבור אלחוטי (מה שכנראה מתאפשר במקרה שלך).
במילים אחרות, צריך להיות איזשהו התקן (משדר-מקלט), או... וזו רק השערה...יתכן שיש... או תהיה... טכנולוגיה שתאפשר גם לחבר בין המכשירים דרך האינטרנט... לא יודע. מה שכן קיים זו אפליקציה שמתקינים על המחשב (שצריכה להיות תואמת למה שיש לך בטלויזיה) ואז מתאפשרת הזרמת תוכן.
לסיכום אומר : צר לי שלא יכול להיות יותר ספציפי, כי לא התנסתי בזה, אז הכי טוב להתייעץ עם המתקין שלך, הוא מכיר את המכשיר, או לברר במקום בו רכשת את הטלויזיה... אף כי הסיכוי למצוא רוכל שמבין ענין מעבר למסחר...קלוש.
בהצלחה

lea75308

New member
תודה על היעוץ.

מודה לך ליעוץ. שאלתי חבר עם טלוויזיה דומה אשר אמר שהמתקין חיבר את הטלוויזיה למחשב ללא כל כבל. אני כנראה פיספסתי לבקש מה מתקין.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
זה תלוי גם במחשב

&nbsp
מה שאת מתכוונת נקרא WIDI זה מחבר את הטיוי אלחוטית למחשב ..זה יכול לעבוד כאמור רק אם הטכנולוגיה הזו קיימת גם במחשב וגם בטלויזיה..
אם לא אז רק כבל יעזור סביר להניח כבל HDMI בטלויזיה יש לך שוב השאלה אם יש גם במחשב או צריך כבלים מסורבלים יותר...
&nbsp
צרפתי תמונה להמחשה של החיבורים...
&nbsp
:)

למעלה