התמודדות קלוקלת עם האתר

התמודדות קלוקלת עם האתר

אני נמצאת בתפוז 15 שנים. חצי מהם בכינוי אחר.
לפני כ-3 שנים עשיתי סטופ וכשחזרתי נכנסתי רק לפורומים. אחת הסיבות העקריות הן שאי אפשר לתפעל את המערכת בלי לשבור את הראש ואלא אם יש לך שנתיים להבין מי נגד מי-קרי אתה מובטל או בן נוער.
אני מחשיבה את עצמי כבן אדם טכנולוגי, הצלחתי לנהל בעבר בלוגים פה, הצלחתי לנהל פורום אחד ולכתוב בלא מעט. אבל עכשיו?
אני לא מצליחה להיכנס יותר לעמוד האישי של כותב ההודעה בפורומים. בעבר לחיצה על הכינוי היתה מובילה לעמוד המידע האישי לראות גיל, מתי נרשם לאתר, לא קורה יותר (בכל מחשב שאני מנסה, בלי שום הסטוריה, עם כל דפדפן).
כניסה לבלוג שלי לא מאפשרת לי לצפות במה שמוצג שם.
פעם בבלוג היה כתוב למטה כמה צפיות היו לו. אם זה עדין קיים אני לא רואה את זה ולא יודעת למצוא את זה.
לא ברור איזה פוסטים שלי מפורסמים ומה לא (הרב לא, אבל הם אלו שמוצגים לי בכניסה).
ויש עוד רשימה.
בקיצור, אני בטוח לא מחדשת לכם אבל היתי חייבת לכתוב שלא ברור מה נהיה פה והמצב מדרדר כל הזמן.
כן, כולם מתריעים, בעיקר הקבועים ומנהלי הפורומים אבל ההנהלה לא עושה עם זה כלום. תציפו לשם. כי זה לא משנה למי ימכרו את תפוז וכמה פרסומות או פורומים קנויים ישימו פה.
אם הגולשים לא מסתדרים, ועם הקבועים עוזבים, כמה חדשים יכנסו למערכת ישנה כשיש היום ככ הרבה מדיות חברתיות שהם מכירים מלידה ושכולנו בלי מאמץ שוחים בהן?

זה לא משוב. זו התמודדות טכנית קלוקלת מאוד

וההפניה שלי לפורום אחר מראה זילות. כמו גם הפניה אלי בלשון זכר (או שגם לך אין אפשרות להציץ בכרטיס של כותב)

NLO

New member
לא, לא הבנת..

אנחנו תמיכה טכנית למחשבים, כללי כזה, פורום עזרה.
את רוצה את הנהלת תפוז שיושבים בפורום אליו הופנית.
&nbsp
אגב, אם יש לך חוסם פרסומות, נסי לנטרל ולראות אם עוזר לך.
(קראתי שניסית מכמה מקומות, בכל זאת חשבתי לציין)
בהצלחה

אכן לא הבנתי

בפורום משוב מטפלים בבעיות טכניות?
הנה עוד שינוי. פעם היה משוב בנפרד וטכני בנפרד. תודה לך.

רוב הזמן נח

Well-known member
זה כבר לא אותו אתר. תחשבי שהגעת לאתר אחר

הוא נראה שונה והבעלים שלו אחרים.
אם עשית הפסקה ארוכה אז את צריכה להתרגל לאתר החדש ולשאול בפורום משוב.
&nbsp

לא הפסקה בדיוק אבל

הקפדתי לא לשוטט אלא להיכנס רק למקומות מאוד ספציפיים.
אבל התקלות שכתבתי בפוסט הראשון שלי פשוט מפריעות שם

ולדבריך, בגלל זה כתבתי את החלקים הפחות נעימים. כי לא ברור איך עוד יש פה מישהו שגולש.

למעלה