בבקשה בבקשה עזרו לי

בבקשה בבקשה עזרו לי

הטכנאי חילק לי את המחשב (חדש, וינדוז 10) למחיצות C ו-D, כשב-D היו כל המסמכים, התמונות וכו'. לפני כמה ימים נעלם לי כל התוכן של תיקיית הורדות. ומאתמול נעלם לי כל כונן D! זה מוציא לי הודעה שכונן D אינו זמין, ואכן אי אפשר למצוא אותו על כל מסמכיו וקבציו. בהתאם, נעלמו גם האייקונים של הדסקטופ (נותרו 4, באמת יפה מצדו). הצילו!!!!!!!!!!!!!! שמישהו יחזיר לי את D בבקשה!!!
נ"ב אם אתם מדריכים אותי, בבקשה תסבירו לי כמו לילדה בת 4 שכל מה שהיא יודעת לעשות זה ללחוץ על כיבוי והדלקה, להקליד ולעשות אנטר

כן, וזה מחשב חדש, עוד יש לי אחריות עליו למעלה משנתיים וחצי

והוא רוצה תשלום. גם על שליטה מרחוק רוצה תשלום. לדעתי זה לא הוגן.

אם יש אחריות אז האם זה טכנאי פרטי או של היבואן ?
אם פרטי זכותו לבקש תשלום ..
אם של היבואן אז לא נראה לי שזה צריך לעלות כסף אבל אני לא מבין גדול בתחום ..

פרטי

למה אני אמורה לשלם לו אם המחשב, שאותו קניתי אצלו, תקול, ויש לי אחריות 3 שנים בבית הלקוח?
&nbsp
ובכלל, מה עדיף, עם מחיצות או בלי, ומדוע?

Omnicide

Member
בעניין האחריות

אם מדובר בתקלת חומרה (במקרה שלך דיסק תקול) אז זה לחלוטין תחת אחריות, אבל אם מדובר בבעית תוכנה/מערכת הפעלה אז אין אחריות.

אני מציע לך לבדוק אם הדיסק תקין בעזרת crystal disk info.

משכוכי

New member
לפני שנה היה משה דומה במחשב של רעייתי, והיינו חסרי אונים

ומיואשים.
טכנאי אחד הציל אותנו בשירות מרחוק, מבלי להגיע פיזית.
אולי תרצי ותוכלי להיעזר בו.
גילוי נאות: קשה להאמין אבל הוא לא בן דוד שלי, ולא משלם לי אחוזים ולא שיחקתי בילדות צוללות. סתם מישהו שהציל אותנו.
אינני יודע אם מותר לפי כללי הפורום - חפשי: טכנאי מחשבים אורן רוט
ואם לפי כללי הפורום אסור, אז אני מבין שזה יימחק

blzvi

Active member
יש שתי בעיות

חוסר זיהוי D ,לך תדע מה עשה הטכנאי האם זה כונן נפרד או רק מחיצה.
והבעיה השניה היא פרופיל משתמש משובש על כן עלית בפרופיל זמני .
יש דרך לתקן זאת ,ראה בלינק הבא .
כאשר תביא את המחשב לטכנאי תראה לו את הבעיה.

זו מחיצה אחת מתוך 2

יש C ויש D, רק ש... אין יותר D. והוא יצטרך לפתור את זה כך או אחרת. הטכנאי מגיע אליי או עושה שליטה מרחוק, אני לא מגיעה אליו (אם זה משנה משהו).
אין לי מושג מה צריך לעשות עם הלינק הזה, אני יודעת לעשות אנטר ולהקליד, פחות או יותר. פוחדת לשנות משהו בלי להבין...
&nbsp
האם ייתכן שכל החומר שהיה לי בכונן D נמחק??? כי לפני שבוע נמחק לי כליל התוכן של תיקיית ההורדות. אני לא לחצתי על כלום, זה פשוט קרה...
&nbsp
נ"ב - אני אישה.
&nbsp
ותודה.

עדכונים לתומכים החביבים

בסוף הטכנאי היה פה. הסביר לי שמדובר בכלל בשני כוננים שונים, אחד קטן יותר ומהיר יותר, והשני יש בו יותר מקום אחסון. מקווה שהבנתי נכון. הוא הסביר למה לא קנה לי דיסק אחד גדול במקום שניים אז הוא אמר שהסיבה היא כי זה עולה הרבה יותר כסף...
מתברר שזז איזה כבל בתוך המארז או משהו כזה...
העיקר שעכשיו הכול בסדר, תודה לכולם

אלעד.

New member
הדיסק הקטן והמהיר הוא דיסק SSD, ויחסית יקר לעומת דיסק רגיל.

ה-SSD מכיל את מערכת ההפעלה והתוכנות, והגדול מיועד לאחסון קבצים/סרטונים/תמונות וכו'.

למעלה