סידור קבצים בסדר עולה בתפריט בחירת קובץ

סידור קבצים בסדר עולה בתפריט בחירת קובץ

תופעה הזויה כזו שפתאום המחשב הנייד החליט לעשות לי...
כשאתה רוצה לבחור קובץ ע"י לחיצת browse לא משנה איפה, אם זה באתר מסויים או בתוכנה מסויימת, אז הקבצים מסודרים לך בסדר עולה לפי ה - A,b,c (בתיבת ה - browse) ....
משום מה פתאום זה מחליט להראות לי את כל הקבצים בסדר הפוך - מהאותיות האחרונות לאותיות הראשונות... מכירים תופעה כזו ? ואיך ניתן לשנות אותה חזרה למצב הקודם ?
המחשב החליט פתאום שזה המצב default שהוא מראה לי ולא משנה כמה אנסה לשנות את זה שיהיה מסודר לפי "שם" בסדר עולה מהאות הראשונה לאחרונה, זה פשוט חוזר בכל פעם למצב הזה.
מה עושים ?

blzvi

Active member
התמונות שאתה מציג לא מתאימות

שכן אין קבצים ,זה רק תיקיות
ברם כאשר יש אז בעמודה של של הקובץ אתה מקליק קליק אחד והסידור מתהפך
למעשה זה עובד בכל עמודה תאריך,סוג וכו'

סנגיב

New member
לאחר שמיינת וסידרת כרצונך לך ל folder options ושם

קבע זאת לכל החלונות. העזר בתמונה. (היא מחלונות 10 אבל דומה מאד בחלונות XP)

לא עובד

העניין הוא, שעד היום כשהייתי פותח מסך Browse, אז סדר הקבצים היה לפי ה - a,b,c בסדר עולה...
עכשיו משום מה ה - windows החליט שבכל פעם שאני פותח מסך Browse, אז הוא מראה לי את הקבצים בסדר יורד... כפי שניתן לראות בתמונה שצירפתי עכשיו...
מישהו מכיר תופעה כזו ? ואיך ניתן להחזיר אותה למצב הקודם ?
הוא פשוט החליט פתאום שככה זה מצב ה - default שלו...

HelpSupport

Active member
תתחיל אחרת ...

א. פתח את הסייר (Windows Explore) ולא חלון פתיחת קובץ מתוך תוכנה.
ב. בחלון סרגל התפריטים לחץ על View ואח"כ על Details ותקבל בחלון גם אפשרות למיון לפי שם - אח"כ תבצע את שהציע לך סנגייב.
&nbsp
ראה תמונות
&nbsp
&nbsp

ניסיתי בעבר את שהצעתם ללא הצלחה

הקבצים בסייר מסודרים בסדר עולה כפי שאני רוצה וכפי שגם היה בעבר כשהייתי פותח תיבת browse, עכשיו משום מה רק בתיבת פתיחת קבצים הוא מתעקש להראות אותם בסדר יורד...
גם אם אני לוחץ קליק ימני ולוחץ על מיין לפי שם, הוא מסדר אותם בסדר עולה כפי שאני רוצה, אבל משום מה המצב הזה לא נשמר... בפעם הבאה שאפתח תיבת browse הוא שוב יראה לי את הקבצים בסדר יורד ולא עולה... זו הבעיה :(

סנגיב

New member
קבלת הסבר עם תמונה איך לשמור את ההגדרות לכל החלונות לאחר

שקבעת את הסקר המתאים לך בחלון מסוים.

כנראה שלא הבנתם את הכוונה שלי...

אין לי בעיה עם הקבצים כפי שהם מוצגים בסייר... שם הם מסודרים כפי שאני רוצה (בסדר עולה),
הבעיה היא רק בחלונות הפתיחה למיניהם, אם זה חלון פתיחה בתוכנה מסויימת או באתר אינטרנט.... שם משום מה, זה מחליט להראות לי את הקבצים בסדר יורד... ושום הגדרה לא מצליחה להשאיר את זה בסדר עולה (בחלון פתיחה) כפי שזה הראה לי אותם בעבר (שוב הכוונה היא רק לחלונות פתיחת קבצים...)

סנגיב

New member
מה זה "חלונות פתיחת קבצים" ? ומה הקשר לאינטרנט ?

קבצים רואים רק שפותחים תיקיות שישן בהן קבצים.

לדוגמא

כשאתה רוצה להעלות תמונה לפייסבוק... אתה לוחץ על Browse כדי לאתר את הקובץ...
כשאתה רוצה לפתוח קובץ בתוכנה מסויימת...
זו הכוונה שלי...
בכל החלונות האלו משום מה הוא מראה לי את הקבצים בסדר יורד...

סנגיב

New member
ה X לא תמיד עובד. יותר עדיף ללחוץ על האיקון שבצד

השני (משמקל ל OPEN) ואז לסגור כאשר מקש ה CTRL לחוץ.

ישתבח שמו בורא עולם !

אלוף, תודה רבה !!! סוף סוף הצלחתם לעלות על העניין !
הצלחתי :) אליפות :) תודה :)

למעלה