שאלה על הטרדות טלפוניות לסלולארי ממספרים לא מחוברים

irisiris1

New member
שאלה על הטרדות טלפוניות לסלולארי ממספרים לא מחוברים

בימים האחרונים (מאז שהצטרפתי לחברת תקשורת, עברתי מחברה אחת לשניה עם אותו מספר טלפון) אני סובלת מהטרדות טלפוניות של מספרים ניידים שמתחילים ב052-683 ואח"כ 6 או 7. כשמתקשרים לטלפונים הללו מטלפון של בזק מסתבר שהם בכלל לא מחוברים. התקשרתי לחברת התקשורת שאליה עברתי והם אמרו לי שאין קשר בין ההטרדות הללו אליהם ושחוץ מאשר להסביר לי איך לחסום שיחה שיחה אין להם איך לעזור לי. אולי חטפתי איזו תוכנת ריגול? מדובר בסמרטפון חדש שקניתי לפני מס' ימים (קודם לכן היה לי סלולרי פשוט) הורדתי בימים האחרונים אפליקציות בסיסיות כולן מגוגל פליי (בערך שמונה, של סקייפ, רדיו וכו') שאת רובן אפילו לא הפעלתי. מה לעשות כדי להתגונן? אין לי כוח לעבור את זה. זה מטריד. אגב, כשעונים לשיחה, יש מוסיקה וזה מתנתק אחרי כמה שניות. אבל אני כבר לא עונה למספרים האלה אלא חוסמת. האם כדאי להוריד אנטי וירוס? חברת התקשורת טוענת שהיא מספקת לי אוטומטית אנטי וירוס אבל רק בגלישה דרך החבילה. לפני כשעה גלשתי לראשונה דרך ויי פיי, אבל ההטרדות התחילו עוד כמה ימים קודם אז אין קשר לדעתי. האם יש אנטי וירוס וחומת אש או איזו אפליקציית הגנה שמסננת מראש שיחות כאלה (גם מויי פיי) והאם זה עלול לפגוע לי בגלישה או להתנגש עם השירות של האנטי וירוס שמופעל מרחוק ע"י חברת התקשורת שלי? (אין לי אפליקצייה כזו) רציתי לפנות לפורום אבטחת מידע בתפוז אבל מסתבר שהוא נסגר אז אולי מישהו שגם חווה דבר דומה יוכל לסייע לי. תודה לעזרתכם.

למעלה