בעיה| בעת מחיקת / העתקת קבצים בכונן מקומי יש שגיאה

בעיה| בעת מחיקת / העתקת קבצים בכונן מקומי יש שגיאה

היי.

יש לי כונן במחשב (D).
לאחרונה הוא השתגע, אני לא יכולה למחוק או להעתיק ממנו קובץ ליעד אחר במחשב כי יש הודעת שגיאה כמו בתמונה.
אודה לפתרון.

HelpSupport

Active member
שתי בעיות ...

לדיסק יש בעיה, אולם אין אפשרות לתוכנת הבדיקה לתקן את הבעיה.

נסה להפעיל את התיקון מספר פעמים נוספים - אולי תצליח ואולי לא.

די בפקודה ->

chkdsk d: /f

BitPimp

New member

ראשית, לא ציינת מע' הפע'.
שנית, במידה ואת או מישהו מהתומכים רוצה להיעזר בידידו הטוב של האדם ולהריץ חיפוש באנגלית, המילים שאני ממליץ לחפש עליהם:
invalid ms-dos function copy file
מתוצאת הסריקה של chkdsk בתגובה למטה, לפחות על פניו נראה שאין מספיק מקום פנוי על הכונן/מחיצה דנן.
מציע, כצעד ראשון, העלי את המחשב במצב בטוח ונסי לבצע הן את פעולת ההעברה שניכשלה ובנוסף, העבירי קבצים נוספים, ולו כדי לפנות מקום.
האם אכן הכונן חנוק או שבעצם יש עליו ימבה של מקום?
אולי לשימחתך מתברר שאינך "בת יחידה" והשגיאה הזו די נפוצה. ישנן לא מעט הצעות תיקון, אבל אני מציע שתפעלי ע"פ עצתם של חז"ל: פרה פרה. מהקל אל הכבד.
במידה והצלחת לפנות מקום ע"פ הצעתי לעי"ל (במצב בטוח), כצעד הבא הריצי שוב צ'קדיסק כפי שציין HelpSupport.
במידה ולעי"ל צלח לך, בצעי איחוי דיסק (על D).
נא דווחי עד כאן.

תודה, תגובה

היי, מעריכה את התגובה.
מדובר ב WINDOWS 10.
אין בעיה של מקום פנוי יש מעל 100 ג"ב פנוי.
בכל מקרה ההודעה מופיעה גם עם אני לוחץ DELETE על אחד התיקיות או הקבצים שבכונן, לא רק בהעתקה של קובץ אל הכונן.
ניסיתי לפעול במצב בטו וההודעה עדיין מופיעה.

Avis1964

Member
שלום גלית... כפי הנראה הגדרות ברישום הרג'יסטרי....

נפגמו/שובשו/הוחלפו משלל סיבות.
לא ברור לי מה רמת ההבנה שלך בנבכי ה- windows כיוון שיש פעולה שצריך לבצע בעורך הרישום כמפורט בהצעת התיקון כאן
כעיקרון, צריך לבנות ערך חדש !!!
כשעוסקים ברישום, צריך לבצע גיבוי לערך שמשנים/מוסיפים, כמו כן נדרש להגדיר נקודת שחזור על כל צרה שלא תבוא.
הסבר על גיבוי ושחזור עורך הרישום וכן יצירת נקודת שחזור קראי פה
לכן, כדי להימנע מיצירת ערך חדש הייתי מציע לך לנסות ולבצע שחזור מערכת למועד מוקדם שבו החלה הבעיה וזאת בהנחה שהמערכת הוגדרה לבצע נקודות שחזור ושבפועל הם קיימים.
בחרי את הדרך ופעלי כראות עינייך וכהבנתך.
בתקווה שהפעילות תביא מזור לבעיה הלא נעימה שמתרחשת במחשבך
בהצלחה
חזרי לדווח

dudi4321

Member
לבדוק את הגדרות הדיסק

אבל במאפיני הדיסק
קליק ימני על המחשב computer
ושם להכנס לניהול, ניהול הדיסקים. כנראה שהשתבש ולהחזיר לBASIC SIMPLE או משהו כזה.

למעלה