האצת חומרה ותקיעת הדפדפן .

יוטו2

New member
האצת חומרה ותקיעת הדפדפן .

עדיין יש לי את הבעיה ביוטיוב שהדפדפן נתקע בזמן משחק עם המיקום של הצפיה בסרטונים .

מה שכן שמתי לב שברגע שאני מבטל את אפשרות האצת חומרה זה לא קורה .

ממה זה יכול לנבוע ? אני משתגע כבר .

במחשבים אחרים זה לא נתקע גם עם האצת חומרה . .

blzvi

Active member
כרטיס מסך חלש

אתה מתכשכש כבר הרבה זמן וזה כבר נאמר כאן
אז הרעיון לזרוק את כרטיס המסך ולהתשמש במאיץ הפנימי של המעבד לא היה רע כלל .
ציין איזה כרטיס מסך קנית.

HelpSupport

Active member
סנגור לרגע ...

לא מדובר על כרטיס מסך חלש - ראה תשובתו באותו פתיל כאן. (GTX 1060 6GB).
והוא כותב במפורש שהוא מבטל האצת חומרה בדפדפן ואין כוונתו שהוא מוציא את הכרטיס המסך ומשתמש במאיץ פנימי של המעבד, כלומר ב-GPU של המעבד.

יוטו2

New member
השאלה ממה זה נובע ? אולי כרטיס המסך תקול ?

אני משתגע למצוא את הסיבה .

יוטו2

New member
יש לי וונדוס 10 לא xp

בכול מקרה יש לי אחריות מהחנות רק שנה ככה שאני רוצה לגלות את הבעיה כמה שיותר מהר .

blzvi

Active member
יש לך קייס אתה יכול להציג בחנות את הבעיה

יוטו2

New member
הם טוענים שזה בג של ווינדוס 10

בדפדפנים אחרים הסרטון נטען יותר לאט אז שם זה לא קורה .

blzvi

Active member
זה לא באג של windows

תופעה זו הייתה משחר ההיסטוריה .
בדרך כלל הסיבה היא דרייבר לא מתאים.
לא תמיד הדרייברים עובדים במשולב עם מערכת ההפעלה .
במיקרה שלך בדוק של מי הדרייבר של כרטיס המסך .עדיף שלא יהיה גנרי של windows .צריך ללכת לאתר יצרן הכרטיס ולהוריד משם דרייבר

יוטו2

New member
עלו על הבעיה . מישהו השתלט לי על המחשב וגילה

סוס טרואני ששום אנטי ווירוס לא יכול לגלות ומגיע כנראה מחוסם הפרסומות .

הוא הראה לי קובץ עם שם מוזר בקבצי הריגולציה ( או איך שהם לא נקראים ) של המערכת .

לאחר שמחק אותו ביחד עם חוסם הפרסומות נכון לשניה הזו לפחות זה לא קורה יותר .

יוטו2

New member
אז זהו שאני לא זוכר

הוא מיד מחק את החוסם והקובץ .

מה שכן אני זוכר שהורדתי מה שהיו לו הכי הרבה כוכביות והורדות .

אגב כרגע גם הוא וגם ABP חוסמים את הפעילות בתפוז ..
שבוע שעבר חשבתי שבגלל כאסח עם הבוס לגבי גלישה מזדמנת בשעות העבודה וכתיבה בתפוז אז הוא דאג שמישהו מהמחשוב אצלנו "יסרס" לי את המחשב כי הוא איים שהוא ידאג שהמחשב שלי לא יגלוש בכלל באינטרנט כי פתאום הדף היה נפתח אבל כשהייתי רוצה ללחוץ על הוסף תגובה מהירה זה לא היה עושה כלום כאילו זה סתם טקסט על המסך ולא לחצן פעיל ,בהתחלה חשבתי שזה רק בכרום אבל כשגיליתי שזה ככה גם בFF (IE לא עובד אצלי בעבודה עם תפוז בגלל בעיות תאימות תצוגה חריפה עם האתר הזה בלבד) ובסוף הסתבר שזה בגלל החוסם פרסומות של ABP וכשניסיתי את מה שעכשיו המלצת המצב היה זהה וכרגע אני בלי חוסם פרסומות בעבודה ואני לא יכול לתאר את עוגמת הנפש שזה עושה לי

בין אם זה פרסומות קולניות בטירוף שלמרות שהציור בפס מראה על רמקול מושתק , דפים שקופצים על ימין ועל שמאל עם פרסומות לשטראוס מים ושאר מיני מלונות ושלא לדבר על פרסומות ה"רפאים" של תפוז שאתה שובע איזה פרסומת רצה ברקע אבל בפועל לא נפתח שום דף או סרטון כחלק מהדף הנוכחי
&nbsp
ומה שהכי מוזר לי שבבית אני גולש בתקינות עם IE , בלי שום חוסם פרסומות וחוץ מפרסומת אחת או שניים פה ושם הכל עובד לי תקין מול תפוז כשמי שהכי מציק לי זה דווקא אקסטרה-טורנט עם הפרסומות הקופצות שלו , אבל מאחר ואני לא מבקר בו כל יום אז זה לא מפריע לי

HelpSupport

Active member
החוסם עובד אצלי ...

רק עם פילטרים שהוספתי עבור תפוז וללא הפילטר הלוקאלי של ISL בהגדרות המקומיות.
עבור תפוז יש להוסיף את הפילטרים הבאים:
tapuz.co.il##.popup-kidum
###msg_flixbox
||##.popup-kidum*
||player.flix.co.il/*
||##.FlixBoxNoMobile
tapuz.co.il##DIV[style="width: 448px; height: auto; background-color: #4c4c4c; padding:1px; margin:0px 45px 0px 45px;"]
||biz.tapuz.co.il/*

למעלה