כונן חיצוני לא מזוהה על ידי המחשב

bananasplit27

New member
כונן חיצוני לא מזוהה על ידי המחשב

קניתי כונן חיצוני של WD, 2 טרה במטרה לגבות את התכנים בשני מחשבים שונים, בעלי מערכת הפעלה WINDOWS XP. חיברתי את הכונן באמצעות ה-USB אך הוא אינו מזוהה באף אחד מהם (בחלק התחתון מופיע רק אייקון של "הסרת חומרה בצורה תקינה"). ניסיתי לחבר בפתחי USB שונים, לשווא. מחקתי את התקני ה-USB ורעננתי אותם, לשווא. ראיתי שההתקן מופיע במנהל ההתקנים אבל לא ידעתי כיצד זה יכול לעזור לי. במחשב אחר, עם מערכת הפעלה חדשה יותר הכונן עבד באופן תקין. מה עוד עלי לעשות? תודה!

bananasplit27

New member
ניסיתי, אך לשווא

הורדתי את התוכנה שהופיעה בלינק של WD אך נתקעתי בשלב של המסך עם ההפרדה למחיצות. לפי ההוראות קליק שמאלי היה אמור לפתוח לי אפשרות לשנות מיקום אבל קליק שמאלי פתח לי אפשרויות אחרות (לעשות טסט, ליצור אפסים וכו). התקשרתי ליבואן לסיוע, אבל הייתי צריכה את המספר הסידורי של המכשיר שלא היה עלי... מה עלי לעשות?

Avis1964

Member
ישנן שלוש דרכים לטפל בבעיה...

הראשונה באמצעות ניהול דיסקים על מערכת 7 או ויסטה
השנייה באמצעות תוכנת אבחון DLG Diagnostics for Windows
והשלישית באמצעות כלי פירמוט יעודי WD Quick Formatter
לא ברור מה ניסית ובאיזה תוכנה מבין השתיים התוכנות.
שימי לב שאת האופציה הראשונה יש לבצע ממחשב עם מערכת הפעלה 7 או ויסטה ושתי האופציות הנוספת מערכת הפעלה XP
ממליץ שתבצעי את ההוראות לפי הסדר המפורט לעיל עד להצלחה הפעולה. הכל מוסבר בקישור שנתתי לך.
בהצלחה
חזרי לדווח

bananasplit27

New member
השתמשתי באפשרות השנייה

תוכנת האבחון. אנסה את האפשרות השלישית היום ואעדכן.
תודה!

blzvi

Active member
לדרור 064

ניהול דיסקים .
אני מניח שהמחשב כן מזהה ברם לא יכול לפתוח את הכונן עקב פירמוט לא מוכר למערכת ההפעלה .
לבדוק קליק ימין על המחשב שלי > ניהול > ניהול דיסקים .
הכונן החיצוני יופיע שם באיזה צורה .
אנא צרף תמונת מסך

Avis1964

Member
בתגובה הראשונה היא ציינה....

"ציטוט"
-עם מערכת הפעלה חדשה יותר הכונן עבד באופן תקין-
אז גם אופציית התיקון הראושנה רלוונטית !
יום נפלא

bananasplit27

New member
כך זה נראה בצילום מסך

פירמטתי את הכונן החיצוני לגירסה הפחות מתקדמת ועדיין המחשב לא מזהה אותו...

למיטב ידעתי

הכוננים החדשים של wd מתאימים לשימוש במערכות הפעלה חדשות יותר.

המערכות הפעלה שאיתן זה עובד מצוינות על גבי האריזה. בניגוד לדור קודם של הכוננים הללו, זה כבר לא עובד עם xp.

למעלה