הפרדת חשבונות Gmail

JB217

New member
הפרדת חשבונות Gmail

פתחתי חשבון Gmail חדש ובלי לשים לב הוא נפתח תחת חשבון הג'ימייל הראשי שלי. אני לא רוצה שיהיה משוייך למייל הראשי שלי כי הוא צריך להיות אנונימי לחלוטין. איך אני מפרידה ביניהם?

blzvi

Active member
מה זה אומר?

את נתת הרשאה להיכנס מחשבון אחד לשני .
כאשר את תפתחי את ההגדרות של החשבון החדש יופיע בכותרת שורת הסבר .
משם את מבטלת את ההרשאה,ואז החשבון יהיה נפרד

JB217

New member
איפה זה נמצא בהגדרות? אין את זה בשורת הפתיחה

blzvi

Active member
פתח gmail ראשי

ממנו בקליק יש לך גישה ל gmail המישני זה שנתת לו הרשאות.
עכשו סימן של גלגל שיניים > הגדרות ומיד תקבל בכותרת את השורה

סנגיב

New member
אני לא מבין את ההסבר שלך לבעיה. הסבר לי שוב. אבל

אני אנחש שלא יצאת מהחשבון הראשי לפני שניתקת עצמך ממנו דרך החשבון עצמו.............

JB217

New member
אני אסביר את העניין

פתחתי חשבון ג'ימייל חדש שמיועד לפורום, אני לא רוצה שתהיה שום דרך להגיע דרכו לג'ימייל האמיתי שלי שהוא גם הראשי.
איך אני מאבטת את עצמי?

סנגיב

New member
אין לי מושג על מה אתה בעצם מדברר ורוצה. אין

שום קשר בין חשבונות בגמייל.
ולמה אתה לא מגיב למה שהצעתי ?
בהצלחה לך.

JB217

New member
תודה על ההסבר

יצאתי מכל החשבונות ועשיתי remove לזה המשני ועכשיו הם לא מקושרים, תודה.
השאלה שלי הייתה האם יש באמת קשר בין החשבונות כיוון שזה יושב תחת כובע גוגל אחד.
אם מישהו למשל פורץ לי לחשבון האם יש לו דרך להגיע לחשבונות האחרים דרך החשבון הלא ראשי?

blzvi

Active member
יש קשר

כאשר המשתמש רוצה אז הוא יכול יחד עם חשבון אחד לפתוח גם את החשבון השני ,והכל מתוך חלון אחד .באנגלית זה נקרא delegated (לא יודע מה המינוח בעברית )
ויש פרוצדורה סדורה להגדיר "האצלה " זו .
בחשבון הראשי כאשר מקליקים על תמונת הפרופיל מקבלים מתחתיו את החשבון השני ראה תמונה ראשונה.
ובתמונה השניה כאשר אתה נמצא בחשבון השני אז בהגדרות מופיע בכותרת "נתת הרשאה" .
זה אומר שלא צריך לצאת ולהיכנס כל פעם .בכניסה לחשבון הראשי אתה יכול לעבור גם לחשבון השני .
וההסבר נתון בעזרה של gmail
שם גם יש איך להסיר האצלה -remove deligate .
יש אנשים שימצאו את הענין מועיל ויש שזה יבלבל אותם .

JB217

New member
את זה אני מבינה

מה שאותי מעניין זה אם אני שולחת לגורם שלישי מייל מאחת המיילים שתחת מטרית השם שלי בגוגל, האם הוא יכול לפי המייל שנשלח (עם שם אקראי) להגיע לחשבונות הג'ימייל האחרים שלי (למשל החשבון הראשי בו רשום השם המלא שלי)? הרי הם כן יושבים תחת מטריה אחת ושם אחד..
מההסברים שלכם הבנתי שלא, החשבונות נפרדים לכן לא ניתן לדעת מחשבון אחד לגבי החשבונות האחרים.
הבנתי נכון?

blzvi

Active member
המקבל יודע רק דבר אחד

את חשבון הדואר ממנו נשלחו המיילים .
לא מסוגל להתחקות אחר דבר אחר.

סנגיב

New member
זה "קשר, שהמשתמש צריך להגדיר. וגם במצב הזה תיבת דאר קשורה

לא מוצגת בתיבות קשורות ובוודאי שאינה מוצגת או זמינה לאחרים. ובשביל,לפתוח גם אותה מחשבון אחר,בעל התיבות צריך לבצע פעילות יזומה מסוימת.
המטרה של הטריק הזה היאד שניתן להיכנס לתבת מקושרת ללא סיסמא ולפתוח תיבות במקביל.

blzvi

Active member
אז הפעילות הזאת בוצעה

ואם זה לא מתאים אז צריך לבטל .
ראה בעזרה ביטול האצלה

סנגיב

New member
זאת לא התלונה שלה לדעתי, אבל כנראה ששנינו לא מבינים

אותה, וגם ההסברים שלה של מובנים ולא עוזרים.
אני עובד עם קישור ל 8 משתשים ואין ואף פעם לא היתה שום תופעה כזאת
או דומה לה.

BitPimp

New member
מנחש/מעריך...

גוגל יידעו לזהות ששני החשבונות קשורים "אלייך"/לאותו מחשב.
הקישור, שוב, להערכתי, יתבסס על עוגיות, כתובת IP וזיהוי הדפדפן.
במידה ותשלחי אימיילים משני החשבונות בניפרד לגורם שלישי, במידה וירצה, אותו גורם שלישי יוכל לקשר גם כן בין השניים בהתבסס על ה Header של האימיילים השונים (שהגיעו מאותו שרת וכתובת IP).
להערכתי, כבר ציינתי?

blzvi

Active member
זה מענין אבל לא.קרא תגובתי מעליך

קרא על האצלה
בדרך כלל חשבונות ה GMAIL מופרדים ,אתה יוצא מאחד נכנס לשני ,ברם אפשר גם אחרת.אתה לא חייב לצאת מהחשבון ואתה יכול להיכנס לחשבון השני מכיוון שנתת לאחד החשבונות הרשאה לפנות לחשבון השני -האצלה .

BitPimp

New member
צר לי, אך ללא פירוט והתייחסות לסייגים שציינתי, ה"לא" שלך

וכל עניין ה"האצלה" הופכים ללא-רלוונטיים.
השואלת לא טרחה לציין מפני מי היא רוצה להסתיר ("להפריד") את חשבונות הGMAIL השונים. זו הסיבה שהקפדתי לסייג:
1. גוגל יידעו ששני החשבונות קשורים.
2. אנשי הIT מאחורי "הפורום" (במידה ויבחרו לשמור כתובות IP, פרטי דפדפן וכו', כפי שציינתי), יידעו לקשר בין החשבונות הללו, במידה, כמובן, אם היא תשלח להם אימיילים משני החשבונות הללו. ולא אתפלא אם שרתי הפורום יודעים (ו"טורחים") לקרוא עוגיות שיושבות על מחשב המשתמש.
ואגב, לצורך "השכלה כללית", נאמר שאתה גולש באתר חברה של גאדג'טים ובודק מוצר ספציפי ולאחר מכן אתה נכנס לאתר אחר (מתחרה), נאמר, אמזון, ובודק פרטי אותו מוצר, אמזון תציג מחיר "הקשור", בצורה זו או אחרת, למחיר שראית באתר הראשון. מעין התאמת מחיר On-The-Fly. הם עושים זאת ע"י קריאת העוגיות היושבות במחשב המשתמש. לא אתפלא אם הם מצליחים לקרוא גם את היסטוריית הגלישה.

למעלה