איך למנוע "שדרוג" ווינדוז 7 לווינדוז 10?

איך למנוע "שדרוג" ווינדוז 7 לווינדוז 10?

מוקדם יותר היום, תוך כדי שאני קוראת מאמר בעיתון מקוון, התחיל שדרוג מערכת ההפעלה שלי (ווינדוז 7) לווינדוז 10. לא ידעתי איך להפסיק זאת, וכך שונתה מערכת ההפעלה.

אחרי כמה שעות עם ווינדוז 10 החלטתי שזה לגמרי לא בשבילי ושיחזרתי לווינדוז 7.

מה עלי לעשות ע"מ ש-ל-ע-ו-לם ווינדוז 7 לא "ישתדרג" בלי שאתן הוראה מפורשת?

נ.ב.: בחודשים האחרונים קיבלתי הודעות תכופות מווינדוז שאומרות ששדרוג יתחיל במועד כזה וכזה (כל פעם המועד השתנה). לא היתה אפשרות של של "לא מעוניינת בשדרוג", כך שפשוט לחצתי על ה X כדי לסגור את חלון ההודעה). מבינה עכשיו שזה כנראה לא מספיק.

לא רוצה ווינדוז אחר מלבד 7! איך אני משאירה את זה כך?

HelpSupport

Active member
לא צריך לשאול ...

ניתן היה לקרוא תחילה הודעות בפורום ואת התשובות שניתנו.
לו היית מעיפה מבט בדף זה היית רואה "לא רוצה ווינדוז 10" ואת התשובה שטרחתי לקשר.

צודק. אין לי מה לומר להגנתי

בכל מקרה, מכיוון ש NEVER 10 לא מוכר לי, אני קצת חוששת. האם ידוע לך על אנשים שהורידו NEVER 10 ומאשרים שאכן ההודעות הבלתי פוסקות לגבי "שדרוג" לווינדוז 10 הופסקו אצלם ולא נגרמו אצלם שינויים בפעולת המחשב וכו'?
וכמובן שגם אם לא קיבלו הודעות, שווינדוז 10 לא התחיל להוריד עצמו "סתם ככה"?

פשוט לא מכירה וחוששת. (למרות שעוד יותר חוששת שמחר בבוקר ווינדוז 10 יתחיל מחדש להתקין את עצמו. כמו היום.....)

HelpSupport

Active member
אין מה לחשוש ...

בדקתי את התוכנה וגם את התוכנה השניה שהוזכרה בכתבה - GWX Control Panel שנותנת נתונים נוספים כפי שאת רואה בתמונה שהוספתי.
קראי ויישמי את כל שמוצע בכתבה ותהיה רגועה שהמערכת לא תשתדרג בעתיד.

תודה רבה רבה. מכיוון שאני מאד עייפה עכשיו, אבצע זאת מחר

ואעדכן אותך על איך הלך "המבצע". ושוב - תודה!

הורדתי את NEVER 10

התקנתי את NEVER 10. אחרי ש NEVER 10 ירדה לי למחשב (עניין של שניות). בחרתי לפי הסדר:

Remove Win10 Files.

Disable Win10 Upgrade

עפ"י טכנאי המחשבים שלי יש המון דרכים למנוע עדכונים של ווינדוז 10 והתקנה של ווינדוז 10 מעצמו (כפי שקרה אצלי). NEVER 10 לדבריו היא רק אחת מהן, ו- As good as any. לדעתו אני בטוחה עכשיו מפני עדכונים ו/או התקנה עצמית של ווינדוז 10. אז מקווה לטוב.

תודה רבה לך.

למעלה