לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5933859,338 עוקבים אודות עסקים

פורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם.
לפני הכל וכדי למנוע טעויות חוזרות ונשנות מצד גולשים כאן באתר, ברצוני להבהיר דבר אחד - אין לנו שום קשר או נגיעה לכל מה שהולך כאן, באתר תפוז.הפורום שלנו עוסק בתמיכה טכני בנושאי המחשב. אנחנו עוזרים או לפחות מנסים לעזור לאנשים, שיש להם בעיות עם המחשב האישי שלהם. זאת התמיכה הטכנית אותה אנחנו נותנים.
ועכשיו לעינינו
1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור. 2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר. 3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה. 4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני. 5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני. 6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים. 7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית. 8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה. 9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים. 10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם. העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תמיכה טכנית

שלום רב לכולם.
לפני הכל וכדי למנוע טעויות חוזרות ונשנות מצד גולשים כאן באתר, ברצוני להבהיר דבר אחד - אין לנו שום קשר או נגיעה לכל מה שהולך כאן, באתר תפוז.הפורום שלנו עוסק בתמיכה טכני בנושאי המחשב. אנחנו עוזרים או לפחות מנסים לעזור לאנשים, שיש להם בעיות עם המחשב האישי שלהם. זאת התמיכה הטכנית אותה אנחנו נותנים.
ועכשיו לעינינו
1- אין להשמיץ או לקלל אף אחד, לא משנה מה הסיבה, כולנו בני אדם ולכל אחד מגיע היחס המתאים, נא שימרו על תרבות הדיבור. 2- יחסי חברות יתקיימו במסרים, אף אחד לא צריך לדעת מה עשיתם אתמול בערב או מה אתם מתכננים למחר. 3- תגובות לשאלה תהיינה ענייניות ולא שיחות על אה ודה, שלום שלום במסרים בבקשה. 4- הקפידו לשרשר הודעות ולא לפתוח חדשות רק בגלל שאתם לא מוצאים את ההודעה המקורית כי היא עברה לדף השני. 5- אין לפרסם תוכן לא חוקי: אי הקפדה על כך תוביל לחסימת אותו משתמש לצמיתות ללא אזהרה ואותו מפרסם חושף עצמו לתביעות, שאני מחויב להעביר את הפרטים לגורמים המתאימים לפי חוק אם יבקשו זאת ממני. 6- אין לפרסם תוכן שיווקי, עסק פרטי או ציבורי, חוות דעת (לדוגמה: "החנות הזו לא טובה", "הם גנבים", "החלקים שלהם מזוייפים" וכולי), יש לכם תלונות על עסק כלשהוא- העבירו זאת במסרים. 7- אין לפרסם תוכן מיני וכדומה, הודעות אלו ימחקו לאלתר והמפרסם אותן יחסם מיידית. 8- גולש שלא בטוח בתשובתו, שיקפיד לרשום זאת לפני התגובה, שחלילה לא יגרום נזק בתשובה לא נכונה. 9- הודעות שפורסמו בשוגג בגלל טעות הגולש הן לא סיבה "לקטול אותו": יודעים תענו, לא יודעים אל תענו או תפנו אותו לפורום המתאים, אף גולש לא צריך לקבל מנה צוננת על שאלה שבתמימותו נכנס לפורום הלא מתאים. 10- אנא המנעו מהודעות בנוסח "דחוף", סימני קריאה מרובים ושאר סימנים שרק מרגיזים בסופו של דבר. 11- גולשים אדומים הם על תקן מומחים, ולרוב הם הותיקים כאן, נא כבדו אותם והם יכבדו אתכם. העוברים על חוקי הפורום יוזהרו פעם ראשונה, ויחסמו בפעם הבאה משימוש בפורום.

לצפיה ב-'הודעת סיום תמיכה בווינדוס'
הודעת סיום תמיכה בווינדוס
<< ההודעה הנוכחית
06/03/2014 | 20:07
39
230
הגיעה אליי הודעה מווינדוס שכתוב שהם מפסיקים את התמיכה בווינדוס XP, מה זה אומר? האם בין היתר זה אומר שלא יגיעו עוד עדכונים, חלקם קריטיים, לא יגיעו עם הסימן הזה של מגן צהוב קטן בצד שמאל למטה?
תודה
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
06/03/2014 | 20:42
29
75
אז לפי מה שאני מבין אין לי מה לעשות. אבל יש משהו שאני לא לגמרי מבין לגבי הבטיחות זה למה שאני אהיה פתאום חשוף אם יש לי אנטיוירוס (סמרט סקיוריטי של נוד ויש לי גם אנטיספייור). אני באמת אתחיל לקבל וירוסים?
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'אומר כך...'
אומר כך...
06/03/2014 | 21:11
87
אי אפשר להכריח את מיקרוסופט להמשיך לתמוך בתוכנה/מערכת כזו או אחרת.
הנ"ל מעוניינת לשלשל עוד מיליארדים של כסף במכירת מערכת הפעלה "חדשנית" .

לא מעט משתמשים מוותרים  על העדכונים שמוציאה מידי חודש מיקרוסופט מסיבות שונות.
הבעיה היא, שאירגונים גדולים או קטנים לא יכולים להסתכן.
אין ספק שעדכונים קריטיים חייבים להיות זמינים להתקנה.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
06/03/2014 | 21:14
27
64

http://www.microsoft.com/en-us/windows/enterprise/...

המשמעות (נכון לרגע כתיבת שורות אלה):

הבשורות הטובות
1) העדכונים הישנים ישארו זמינים להורדה והתקנה
2) ניתן יהיה להתקין XP ולעשות אקטיבציה
3) במידה ויש לך את האנטי-וירוס של מיקרוסופט, הוא ימשיך להתעדכן עד אפריל 2015
4) מוצרים צד ג' שלא קשורים למיקרוסופט לא יושפעו אלא אם כן היצרנים שלהם יחליטו אחרת

הבשורות הרעות
1) לא יהיו עדכונים חדשים
2) במידה וייתגלו פרצות אבטחה חדשות, הן לא יתוקנו
3) התמיכה הטכנית של מיקרוסופט לא תטפל בפניות שנוגעות ל XP
4) במידה ואין לך את האנטי וירוס של מיקרוסופט, לא תוכל להתקין אותו

בקיצור, תתקין תשתמש אבל אל תצפה לשום דבר ממיקרוסופט

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'להתקנה נקיה של חלונות XP SP3.....'
להתקנה נקיה של חלונות XP SP3.....
06/03/2014 | 21:23
25
89
קיימים מעל 150 עדכונים שונים, חבל שמיקרוסופט לר ריכזה את כל הנ"ל לחבילה של "SP4"
כהכרת תודה למשתמשי XP שהכניסה מיליארדים ...
איך אמרת: "בקיצור, תתקין תשתמש אבל אל תצפה לשום דבר ממיקרוסופט " - חבל.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'צ"ל: לא ריכזה .'
צ"ל: לא ריכזה .
06/03/2014 | 21:24
31
לצפיה ב-'>>>'
>>>
06/03/2014 | 21:40
7
52
מבחינה עסקית נטו אין שום הגיון בהחלטה הזו. המטרה שלהם היא לשכנע אותך לנטוש את XP ולא לנסות לסחוב עוד שנה

בכל מקרה, תעקוב אחרי החברה האלו:
http://www.autopatcher.net/forum/viewforum.php?f=1...
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'מזכיר לי את המכוניות של שנות החמישים....'
מזכיר לי את המכוניות של שנות החמישים....
06/03/2014 | 21:54
1
66
בקובה - עדיין ממלאים את כבישי הוואנה ...:)
למרות שאיני משתמש יותר (באופן אישי) ב - XP , עדיין חושב שזו מערכת פשוטה וטובה.
לא מעט לקוחות שלי נשאלים באיזו מערכת הפעלה  מדובר או איזה ווינדוס  - לא יודעים.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'picknick בקשר למכוניות של שנות החימישים'
picknick בקשר למכוניות של שנות החימישים
07/03/2014 | 15:44
36
וואלה אני אוהב שהמחשב שלי מתוקתק ועובד פיקס
ובאוטו שלי תמיד כל החברים, השכנים , המשפחה ושאר המכרים אומרים לי להתעדכן ברכב ולקנות משהו חדש שיהיה מזגן.
אז שבוע שעבר החלטתי שנמאס לי ואני קונה מזגן ומתקין שלא ישגעו אותי..

ואני ממשיך לסוג על vw beetle 1962    (חיפושית)

מה לעשות, יש אנשים דפוקים ותתן לה את הישן והטוב והם לא יפרדו מהענתיקה שלהם בעד שום הון שבעולם.

ככה שאפשר להבין מישהו שעדיין נתקע בXP אי אפשר להוזיז אותו..
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'הסיבה היחידה לעזוב את XP זה מחשב חדש'
הסיבה היחידה לעזוב את XP זה מחשב חדש
07/03/2014 | 07:44
4
59
שקניתי מחשב חדש אמרו לי שבשום אופן אי אפשר להתקין עליו XP.
אחרי זה אמרו לי שאפשר להתקין XP אבל רק עם SP3.

ולא היה לי סבלנות לנסות ולהתקין ולבדוק.  למי יש סבלנות לקנות מחשב חדש ולהתחיל בניסויים?  רציתי מחשב שמגיע ומתפקד כמו שצריך.  אז לקחתי מחשב עם חלונות 8.

אבל למי שנשארה לו חומרה מתפקדת עם XP באמת לא הגיוני להכריח אותו להחליף למערכת הפעלה אחרת.   גם בגלל הסיבה שמערכת שמתפקדת עם XP מתאימה ל-XP ומערכת יותר חדשה על חומרה כזאת לא מתאימה או שתגרום למחשב לפעול יותר לאט.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'מכל מה שכתבת לא אהבתי שלקחת חלונות 8'
מכל מה שכתבת לא אהבתי שלקחת חלונות 8
07/03/2014 | 15:37
3
43
זה פשוט ביזיון המערכת הפעלה הזאת
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'אבל חלונות 8 יותר טוב.'
אבל חלונות 8 יותר טוב.
08/03/2014 | 03:39
2
41
ממה שקראתי היא מהירה יותר מחלונות 7.

ומלבד כמה דברים שאפשר לסדר (להחזיר את ההתחל ולבטל העלאה ממסך העריכים)
היא בדיוק אותו דבר.

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'ממש לא!'
ממש לא!
08/03/2014 | 20:46
1
31
אני שמתאר את עצמי שמשתמש עם יכולות טכנאיות יותר מהממוצע ואני אומר לך שהמערכת הזאת הוציאה אותי מדעתי והיה לי קשה להתמודד איתה.
כל דבר לקח לי הרבה זמן להבין וקשה
חזרתי ל7 והיא עובדת בצורה מופלאה.
כל כך טוב שאפילו אני לא זוכר שבשנה האחרונה פרמטתי את המחשב מה שקרה בחלונות XP שפורמט הגיעה כל כמה חודשים.
ב7 אין תקלות!!
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'אבל מי שמשתמש ב-8 אומר הפוך'
אבל מי שמשתמש ב-8 אומר הפוך
08/03/2014 | 20:48
33
ש-8 יותר טובה ושבעצם היא בדיוק כמו 7 אבל יותר מהירה.

אני עברתי מ-XP ל-8 ולקח לי איזה שבועיים להתרגל.

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'זה קצת מצחיק, אבל '
זה קצת מצחיק, אבל
07/03/2014 | 07:35
13
65
"תתקין תשתמש אבל אל תצפה לשום דבר ממיקרוסופט "

זה פחות או יותר מה שמקבלים מהתמיכה של מיקרוסופט גם ככה כל הזמן.
מי שמצפה שהתמיכה של מיקרוסופט תפתור לו כל בעיה לא מבין בעסק הזה.
בסופו של דבר גם בתמיכה שלהם מגיעים לנקודה שחייבים לעשות התקנה מחדש.  וב-XP בגלל שהיא כל כך וותיקה אנשים לא היו צריכים את מיקרוסופט בשביל זה.

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
07/03/2014 | 10:53
1
38
לקוחות פרטייים בארץ, בייחוד אלו שהתקינו באופן פיראטי, בד"כ לא פונים למיקרוסופט ולכן גם לא מצפים ממנה לכלום.

לקוחות עסקייים, שלא לדבר על חו"ל בהחלט נשענים על התמיכה של מיקרוסופט

קח בחשבון שכמעט כל מאמר שאי פעם קראת ב KB, וכמעט כל עדכון אבטחה שהורדת דרך Windows Update התחיל בתור תקלה שלקוח כלשהוא דיווח. גם לזה קוראים תמיכה.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'לקוחות עסקיים זה משהו אחר.'
לקוחות עסקיים זה משהו אחר.
07/03/2014 | 11:35
36
אצל לקוחות פרטיים התמיכה של מיקרוסופט זה בהתאם לרמה של מי שמבקש עזרה.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'גרסאות OEM נתמכות על ידי היצרן ולא '
גרסאות OEM נתמכות על ידי היצרן ולא
08/03/2014 | 07:54
10
36
על ידי מיקרוסופט.
מיקרוסופט תומכת ביצרנים אבל רק דרך פורומים ובכתב בלבד.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'ספר לי על זה'
ספר לי על זה
08/03/2014 | 20:51
9
29
זה עוד מינוס לתמיכה שלהם.

מי כתב את חלונות?  מיקרוסופט או HP?
אז בבעיות שקשורות למערכת מי אמור לדעת הכי טוב לטפל בתקלה?
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
09/03/2014 | 01:58
3
27
באותו האופן בדיוק אפשר לשאול למה מורידים דרייברים מאתר היצרן של לוח האם ולא מהאתרים של יצרני השבבים השונים? מי אמור לספק את הדרייברים הטובים ביותר אם לא יצרני הסיליקון עצמם?

בשני המקרים התשובה היא זהה: חברה XYZ הוציאה מוצר לשוק ומכרה לך אותו לכן אותה חברה XYZ היא הכתובת הרשמית והמיידית לקבלת שירות/תמיכה בנוגע למוצר שלה.

רוצה שירות של מיקרוסופט? הייה לקוח של מיקרוסופט.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'ההשוואה לא מתאימה.'
ההשוואה לא מתאימה.
09/03/2014 | 03:49
2
21
שבב כשלעצמו הוא חסר ערך מבחינת השימוש.
השבב זה רק רכיב אחד כללי שמבחינה מעשית אתה לא יכול להשתמש בו בנפרד ובטח לא יכול לפתח לו דרייבר.
היצרן של לוח האם בונה את הלוח ושם בו את השבבים והרכיבים המתאימים.
הלוח עצמו הוא המוצר השלם שאתה קונה ובגלל זה מי שיפתח לו דרייבר זה מי שיצר אותו.

את מערכת ההפעלה חלונות מיקרוסופט מיצרת.
מערכת ההפעלה זה המוצר השלם שאתה קונה.
אם יש קומבינה שמיקרוסופט מוכרת את מערכת ההפעלה שלהם לכל מיני חברות בשביל שתגיע ביחד עם המחשב שלהם, זה לא ממש משנה.  כי זה מינוס כל מיני דברים לא מהותיים, בעצם אותה מערכת שמיקרוסופט יצרה.

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
09/03/2014 | 11:56
1
14
הלוח עצמו הוא המוצר השלם שאתה קונה במידה ואתה קונה אותו בנפרד. במידה ואתה קונה את המחשב כמכלול (למשל מחשב נייד) גם הלוח עצמו הופך ל "בורג במערכת"

בנוסף, יצרניות הלוחות לא באמת מפתחות דרייברים, הן מקבלות אותם מיצרני השבבים ולכל היותר מבצעות שינויים מינוריים

השורה התחתונה לא השתנתה: את התמיכה מקבלים מיצרן המוצר המוגמר ולא מהספקים או "קבלני המשנה" שלו.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'אבל מיקרוסופט היא יצרן המוצר'
אבל מיקרוסופט היא יצרן המוצר
09/03/2014 | 21:23
13
ולא אף חברה אחרת.
מי שקנה את המוצר הם החברות האחרות וקבלני משנה.
ולהם אין שום נגיעה בפיתוח המוצר.

מקסימום יש להם על המוצר כמה תוכנות שהם התקינו שממש לא קשורות לתפעול הבססי של המוצר.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'קרא את תנאי השרות של OEM . זה'
קרא את תנאי השרות של OEM . זה
09/03/2014 | 06:26
4
25
נמצא אצלך במחשב.
לא נראה לך ?  
קנה RETAIL ולא OEM.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'עלית על עוד בעיה'
עלית על עוד בעיה
09/03/2014 | 09:53
3
27
המחשב הגיע עם חלונות.  זאת אומרת שלא אני התקנתי את מערכת ההפעלה.  זאת אומרת שלמעשה לא הסכמתי לשום תנאי של הרשיון, שצריך לסמן אותו כשמתקינים את המערכת..

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
09/03/2014 | 12:03
2
20
בחרת לקנות מחשב עם מע' הפעלה מותקנת מראש והתחלת להשתמש בו = קיבלת את תנאי הרשיון

אם אתה לא מוכן לקבל את תנאי הרשיון, קנה מחשב ללא מע' הפעלה. לא חסרים כאלה.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'וואלה? להכול יש למיקרוסופט תשובה.'
וואלה? להכול יש למיקרוסופט תשובה.
09/03/2014 | 21:20
1
15
בשביל לקבל תנאי רשיון צריך להסכים להם.
אם מי שהתקין קיבל אותם בשמי ולא אמר לי שום דבר בנושא אז אני למעשה לא הסכמתי על שום דבר.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
10/03/2014 | 01:25
14
מי שהתקין התקין ביוזמתו ועל דעת עצמו? או שהוא עשה את זה כי שלמת על רשיון OEM כחלק מעלות המחשב?
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'זה לא זה אבל דומה. 3.3 גיגה של עדכונים'
זה לא זה אבל דומה. 3.3 גיגה של עדכונים
09/03/2014 | 09:58
1
35
לכמעט כל החלונות להורדה כ ISO.
מתעדכן כל חודש.
ההתקנה אוטומטית מהתקליטור עצמו.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.as...

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-''
09/03/2014 | 12:24
8
סחתיין על המציאה!

חבל שצריך להוריד טונות של קבצי ISO כדי למשוך קבצים בודדים חסרים, אבל טוב שהאפשרות קיימת.

מסתבר שזה קיים משנת 2006
http://support.microsoft.com/kb/913086

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'יש לי כבר'
יש לי כבר
07/03/2014 | 12:00
27
והמחשב שלי MSI WIND U 100 שזה נטבוק די פשוט ולא נראה לי שהמחשב (גם אם הייתי ואני לא, מוכן לשלם אלפי שקלים בשביל ווינדוס חדש) יכול לקבל עליו את המערכת החדשה
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'פתרון פשוט'
פתרון פשוט
07/03/2014 | 02:35
6
66
תתקין מערכת הפעלה, תתקין את כל העדכונים שצריך
תגבה את הכל על קובץ שחזור גוסט למשל..
וזהו..

אני כבר לא יודע אם הייתי חושב על עדכונים בXP שכן היום כבר לוחות אם לא תומכות בXP והזמן להתקדם ולשדרג גם מבחינת תוכנות ותמיכה.

גם אני אהבתי פעם מאוד את windows 98 secuond edition
ומאז התבגרתי ועברתי לXP ומאז התבגרתי עוד טיפ טיפה והבנתי שחלונות 7 זה דבר הרבה יותר יציב מVISTA  ונשארתי עד היום עם חלונות 7

במייקרוסופט זה עובד ככה
חלונות 3.11 הייתי בכיתה ב ואני לא יודע אם זה היה לי טוב וכל מה שידעתי לעשות זה להשתמש ברשמקול

חלונות 95  העולם נהייה ברור יותר

חלונות 98 קצת חששות

חלונות 98 גרסא שניה! ואו!! מדהים ותקופות מעולות היו לי עם הגרסא הזאת, יציבות ואיכות!

win me בעעעעעע כמה שזה קרס!

חלונות 2000 נחמד, לא מעבר

VISTA-איכסה!

חלונות 7 ואווו!! עד היום עם אותה מערכת, לא קורסת ולא כלום.. אין חלונות כחולים ואין באגים נראים לעין והעל פשוט ונוח

חלונות 8.. שמישהו ירה באידיוט שחשב על האריכים האלה זוועה!

חלונות 9... נקווה שיהיה טוב ואז נשדרג!

בינתיים XP זרוק לפח יש יופי של של חלונות 7 שרצות על כל מחשב.. אלא אם כן אתה עם פנטיום 4 ונוסע בחיפושית אז זאת בעיה!

תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'>>>'
>>>
07/03/2014 | 11:05
33
זה פחות או יותר מה שאני מתכוון לעשות בשבוע הראשון של אפריל, רק שבמקרה שלי זו תהיה מכונה וירטואלית שאני מחזיק לצרכי בדיקות/ניסויים.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'להתקין מערכת הפעלה?'
להתקין מערכת הפעלה?
07/03/2014 | 11:51
4
36
אם הייתי יכול להתקין את הווינדוס החדש לא הייתי בכלל בבעיה, השאלה אם למרות שאני עם XP תהיה לי בעיה בטיחותית
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד'
לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד
07/03/2014 | 15:35
3
27
מה בעיה בטיחותית?
מהבחינה של עדכוני אבטחה?

גם ככה מי ששם XP הוא שם על מחשב ישן שהיום הלוחות החדשים כבר לא מתאימים לXP ככה שיהיה קשה להתקין

אם המחשב ישן מאוד תהנה מהXP כמו שהו..
אם חדש, חלונות  7  עובד כמו שעון שוויצרי!
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'כן, בגלל העדכונים. וכל מה שהם כתבו על סיום'
כן, בגלל העדכונים. וכל מה שהם כתבו על סיום
07/03/2014 | 16:23
2
34
התמיכה שמעכשיו מחשבים יהיו פגיעים בגלל שהם לא ישלחו עוד עדכונים. לא הבנתי מה אתה אומר על לוחות. לא שמתי XP אגב, הוא בא עם המחשב. [וכאמור אני לא חושב שהמחשב שלי יוכל לשאת דגם חלונות חדש יותר, תקנו אותי אם אני טועה]
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'אם יש לך מחשב עם חלונות XP'
אם יש לך מחשב עם חלונות XP
07/03/2014 | 20:24
45
אז נראה שהמחשב שלך די ישן כי כבר שנים לא מוכרים מחשבים עם חלונות XP.
במיוחד שעבר כבר VISTA וחלונות 7 ועכשיו חלונות 8.

לדעתי תנסה להתקין חלונות 7 ולראות איך המחשב מסתדר או שתעלה לכאן את הדגם עם המעבד וזכרון ואפשר לעזור לך. במקרה הטוב אפשר אולי להוסיף עוד קצת זכרון ולהנות מחלונות 7.

לגבי הלוח אם:
כיום הלוחות עובדים בשיטה שונה עם ציפסט שלא מאפשר להתקין חלונות XP.. למה? אין לי מושג ואני גם לא מבין למה אין תמיכה אחורה אבל כשאני קניתי בעבר מחשב נייד של לנובו ללא מערכת הפעלה לחבר טוב לפני כשנה וחצי, החבר החליט שאני יתקין לו חלונות XP בגלל התאמה טובה למערכת אבטחת המצלמות שהוא עובד איתה בעסק ופשוט לא הצלחתי להתקין את המערכת הפעלה.
בשיחה עם LENOVO  אמרו לי שיש צורך לעשות שינוי הגדרות בביוס להתאמה בין כל התקנה בין 7/XP

וכאשר אני קניתי לעצמי מחשב נייח מאיבורי, לוח של אסוס. המוכר אמר לי "אתה נשמע אחד שמבין משהו במחשבים אז רק לידיעתך שתדע שאתה לא תוכל להתקין חלונות XP בגלל אי התאמה של הלוח למערכת הזאת" וזה היה בשיחת חולין עם המוכר והטכנאי החביב שישב איתנו לענות לי על שאלות להתאמת המחשב לסוג מסויים של לינוקס ויוניקס.

ואכן בברור עם אסוס העולמית אין אפשרות להתקנת XP

גרגע זה לא מפריע לי כלל שיש לי חלונות 7.
באופן אישי יש לי עוד לפטופ עם חלונותXP במקור כמו אצלך ומזמן הוא עבר לחלונות 7 והיום בגלל קירטועים אני עובר ל4 גיגה זכרון במקום 2 וSSD כי ההרדיסק נשמע שהולך לעולמו.
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'...'
...
08/03/2014 | 09:34
37
במקום לחשוב ולחשוב ולחשוב.... פשוט הורד והיעזר בכלי הזה. אם ב8 חשקה נפשך (ל-מ-ה???!!!) אז גגל בהתאם.

ובעניין פגיעות מחשבים, לדעתי, כל אדם בר-דעת חייב לצאת מהנחת עבודה שכל מע' ההפע' פגיעות וחשופות בצריח. נקודה.
הדרך "להילחם" בפרצות האבטחה הללו היא בעזרת שני סוגי גיבויים:
1. גיבוי מידע - לפזר במיידית בין כמה סלסלות ביצים.
2. גיבוי אימג' - לאחר כל התקנת תוכנה, כולל לאחר ביצוע עידכון/י MS האחרונים. גם את קבצי הגיבוי לשמור במספר סלסלות ביצים.

הבעיה היחידה (מבחינתי) שעדיין תישאר ללא פתרון אלו פעילויות מקוונות, כגון אימייל, בנקאות, מידיה חברתית וכו'. "איכשהו", אני מצליח לישון רגוע בלילות...
תמיכה טכנית >>
לצפיה ב-'השירשור טוגלן(גם בפורום חלונות windows)'
השירשור טוגלן(גם בפורום חלונות windows)
09/03/2014 | 13:20
17

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ