ריסוס נגד קרציות לגינה

shaharc1

New member
אבל הוא מוגדר פרעושים וקרציות ../images/Emo4.gif

בכל אופן, כבר ראיתי קרציות בחצר
שמתי להם פרונטליין פלוס והם נקיים לגמרי. גם הבנתי שאמור להיות לזה אפקט סביבתי, זה נכון?

veredtered

New member
גם פרונטליין רגיל מוגדר נגד

פרעושים וקרציות. לדעתי בהתחלת העונה זה עוד יכול להספיק - בשיא העונה אני לא מוצאת משהו טוב יותר מהקולרים. ובשנה שעברה כשהיתה מתקפת הקרציות בעבודה של בן זוגי, (הם הלכו על הקירות!) גם הכלבים רוססו עם החומר הסביבתי (לא פולריס, קנינו בחנות 'הגרעין' בקרליבך משהו אחר, שגם משמש לטיפול בפרות... בדילול המתאים אפשר גם לרסס על החיה). זו השנה הראשונה שלנו במושב - נראה מה יהיה כאן... יש לי חתולים אז אני לא יכולה לרסס בחומרים הבעייתיים. וכן, מכיוון שזה משפיע על הביצים של הפרעושים, שמוטלים בסביבה, יש לזה גם אפקט סביבתי
. ורד

דידי 82

New member
פרונטליין כן עוזר

התכשיר עוזר מאוד. רק צריך להקפיד לרסס כל חודש. הכלב שלי תמיד נקי.

yaelbm

New member
קולר לא מתאים אצלנו

הילד ( וגם אנחנו ) מחזיקים לא מעט בקולר ולכן זה לא טוב עבורנו. אמפולה נגד פרעושים וקרציות יכולה לעזור ?

yaelbm

New member
ובאיזה תדירות האמפולה?

רצוי לציין שבנתיים היא נקייה ...

shaharc1

New member
גם לי יש ילדים

דווקא בגלל זה הכלבים עם קולר. עדיף שיגעו בו ושלא יהיו קרציות. הילד בן 4 לא? פשוט להסביר לא לגעת בקולר הזה. זה עובד. אצלי כל שנה יש לכלבים קולרים. גם שיהילדים היו תינוקות.

yaelbm

New member
אבל ככה הוא מחזיק אותה

הוא "שולח" אותה למקום שלה כשהיא מפריעה לו במשחקים וכו'. אז מה ? שיהיו לה שני קולרים ? ואחד בסדר ובשני אסור לגעת ? זה יעבוד ?

shaharc1

New member
ברור שני קולרים

הקולר קרציות לא משמש כקולר רגיל . גם הילדים שלי "שולחים" את הכלבים בעזרת הקולר
(במקרה הטוב..
), וכן - הם יודעים שמותר בקולר הרגיל ושאסור לגעת בשני. מן הסתם הם נוגעים לפעמים אבל הם לפחות משתדלים. והם בני שלוש וחצי וחמש וחצי. פשוט תסבירי לו שזה קולר מסוכן . מצד שני... בגלל שאת גרה בבנין, יכול להיות שפרונטליין פלוס יספיק לך. חומר מעולה יעיל ביותר , ולא צריך להזהיר את הילד...

mia01

New member
יש חומרים שניתן לרסס איתם בגינה

והם מותרים לשימוש בסביבת בעלי חיים. הייתי מתייעצת עם וטרינר לגבי מה מותר ומה אסור.

toomuchdogs

New member
התייעצתי

אחרי שאמר לי איך להשתמש בפולריס (אמר שלא מומלץ גם...) זרק משפט: למה לך להתעסק בזה למה לא לקחת מדביר, יותר זול ויותר חסכוני לקחתי טלפון של מדביר וזהו... באמת זול

mia01

New member
תוודאי שהמדביר יודע באיזה חומרים

כדאי להשתמש בנוכחות כלבים...

למעלה