סיפורה של ניבלר

kitsi666

New member
סיפורה של ניבלר

מוקדש לכל מי שזורק את כלבו החולה מהבית. ניבלר נמצאה לפני כ- שנה וחצי כשהיתה בת 3 חודשים. מישהו זרק אותה אצלי במושב כנראה בכלל שהיתה חולה- היה לה דמודקס מפושט,היא היתה מלאה בפצעים מוגלתיים והיה לה חום גבוה, אך זה לא מנע ממנה לרדוף אחרי כל אוטו שעבר בתקווה שאלו הבעלים שלה שם בפנים :( לקחנו אותה כבר באותו הלילה לבית דגןומשם הפנו אותנו לוטרינרית שמתמחית בבעיות עור. יום למחרת כבר היינו אצל הוטרינרית, היא אמרה לנו שמדובר בדמודקס מפושט ואמרה שהבעלים הקודמים שלה או הזניחו אותה או נתנו לה סטרואידים שגרמו למצב להחמיר ולמערכת החיסונית שלה להחלש, היא נתנה לנו אייבומק לחודש,צילמה אותה ושלחה אותנו לדרכינו. לאחר שבוע מצבה של ניבלר החמיר :(העיניים שלה היו נפוחות,עצומות ומודלקות, העור שלה נטף מוגלה והחום לא ירד. לקחנו אותה שוב לוטרינרית והיא אמרה שכנראה המערכת החיסונית שלה יותר מדי חלשה ויש סיכוי שנאבד אותה, לא הסכמנו לוותר,העלנו לה את כמות האייבומק (בהמלצת הוט' כמובן),מרחנו לה סינטומיצין על העיניים, הורדנו לה את חום והתחלנו במאבק מאוד מאוד ארוך ומייגע. לאחר כחודשיים המצב התחיל להשתפר, היא אמנם היתה קרחת אבל הפצעים התחילו להתייבש,הדלקת בעיניים עברה,החום ירד וניבלר התחילה להראות סימני חיים. חודש לאחר מכן לניבלר כבר היתה פרווה יפה ומבריקה ומברווזון מכוער היא הפכה לכלבה מדהימה!! אמנם לא הכי ממושמעת וקצת מפונקת (טוב, זה באשמתי...
) אבל בהחלט אוצר! לאחר בירורים גיליתי שבפנסיון שנמצא במושב לידי היתה "פאדיחה" הפאג שלהם ברח מהכלוב והלך לקוקרית, עשו מה שעשו ונולדו גורים מעורבים,כולם עם דמודקס. בעל הפנסיון מסר חלק מהגורים ואת השאר הרג
(כך סיפרו לי..) 2 מהגורים שנמסרו מתו מהמחלה (כנראה בגלל מערכת חיסונית מאוד חלשה וטיפול לקוי) ואת ניבלר זרקו (למזלי ולמזלה). אני רוצה להודות למפלצת שזרק את ניבלר ולבעל הפנסיון! בזכותם זכיתי בכלבה מהממת! כמעט כל מי שרואה אותה מתאהב בה ורוצה "בדיוק כזה כלב", מעניין אם היו רוצים אותה גם לפני שנה וחצי... מוסר השכל:עם קצת אהבה וכמה ביקורים אצל הוט' אפשר להתגבר על הכל ולזכות באוצר אמיתי, אל תוותרו כ"כ מהר. בתמונה: ניבלר יום אחרי שמצאתי אותה.

b love

New member
../images/Emo99.gif

היא מדהימה.. אהבתי את המוסר השכל! פשוט נכון!!

../images/Emo23.gif קיטסי - אני אוהבת אותך.

מבחינתי את
. התרגשתי לקרוא על המקסימה הקטנה ועל ההשקעה והאהבה שלכם. כל הכבוד.

בתור מי שעברה תופת לא קטנה עם

לאנס המהם שלי, שהגיע חולה בפרוו, ולא ויתרתי ולא אוותר - הוא ייצא מהכל וזו הבטחה! אני כל כך מבינה את מה שכתבת. מרגש. מחזק. אין כמו הדרך הקשה שעוברים כדי להפוך את הקשר להרבה יותר מיוחד והרבה יותר מיידי. כל הכבוד לך ושרק תהנו מעכשיו ועד בכלל. בלי צרות. וזה לאנס, חלש, לא ממש מגיב ובעיקר מופצץ אנטיביוטיקה.

kitsi666

New member
כל הכבוד לך!!../images/Emo24.gif

אני רק מקווה שאנשים ילמדו מהסיפורים שלנו ויבינו עד כמה שווה המאמץ הזה והמאבק על חייהם.

tau13

New member
מקווה שגם אני אצטרף למספרי הסיפורים

האלה, אמנם לא מאבק על חיים (לא באופן ישיר לפחות), אבל מאבק בלתי פוסק..

מיוקי

New member
אני בטעות כאן...../images/Emo24.gif../images/Emo99.gif

אוי אני זוכרת איך המתוקה הזו היתה בלילה שהיא נמצאה....

kitsi666

New member
מיוקי!!../images/Emo24.gif ברוכה הבאה!

מיוקי ואחי הם אלו שמצאו את ניבלר! הם באו לבקר אותנו ובדרכם הביתה הם ראו אותה על הכביש,התקשרו אליי וביחד לקחנו אותה לבית דגן. תודה למיוקי ואחי שאספו אותה מהכביש
זו היתה המתנה הכי יפה יכולתי לקבל!

למעלה