לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3931139,311 עוקבים אודות עסקים

פורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כלבים

ברוכים הבאים לפורום כלבים,

הפורום הוא מקום מפגש לאוהבי כלבים בכלל ולבעלי כלבים בפרט, והוא נועד לשמש במה להחלפת ידע, ניסיון, חוויות ועצות בנושא כלבים, גידולם, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הפורום נועד גם לעודד אוהבי כלבים לסייע ולתמוך בהצלת כלבים נטושים, לעודד טיפול אחראי ויחס הוגן לכלבים, ולעודד עיקור וסירוס כלבים.

הפורום נועד לשרת אותנו הגולשים, ועל כן חשוב שתשרור בו אווירה נעימה וחברית.

לכן כל אחד מוזמן לבטא את עמדותיו ולהביע את דעתו בחופשיות, יהיו עמדותיו אשר יהיו, אך יש להקפיד על תרבות דיבור נעימה וראויה בפורום.

בפורום לא יותרו שימוש בשפה בוטה, ואף לא השמצות או התקפות אישיות כנגד גולשים או כנגד אנשים או גופים, אף אם אינם גולשים בפורום.

הנה קישור לתקנון הפורום המלא - נא קראו אותו.

גלישה נעימה.

x
הודעה מהנהלת הפורום
נא  קראו  את  תקנון הפורום  לפני  שאתם  מתחילים  לכתוב  בו !

קחו את העצות הניתנות בפורום בעירבון מוגבל. זכרו כי העצות עלולות להתברר כשגויות ולא נכונות.
בכל מקרה, העצות הניתנות בפורום אינן מהוות תחליף להתייעצות ולביקור אצל וטרינר, או לפניה לבעל מקצוע מיומן ומנוסה.

המשך >>

לצפיה ב-'גור כלבים'
גור כלבים
28/09/2019 | 07:35
3
70
יש לי גורת פיטבול בלו נאוז בת כחצי שנה
הכלבה כול הזמן רעבה וכול הזמן יש לה יציאות
(בכמויות גדולות יחסית)
1. איך אני יכול לדעת האם אני נותן לה מספיק מזון ?
2. האם יש המלצה לסוג מזון

כלבים >>
לצפיה ב-'הכלבה שלך זקוקה לאוכל מזין שמתאים לגודל שלה, למבנה הפיזי '
הכלבה שלך זקוקה לאוכל מזין שמתאים לגודל שלה, למבנה הפיזי
28/09/2019 | 08:25
50
ולגיל שלה. ככל שאחוז החומרים המזינים במנה גדול יותר ואחוז חומרי המילוי קטן, כך פוחתים גם הרעב וכמות היציאות שלה. חומרי מילוי הם מרכיבים שלא נותנים לכלב שום דבר מבחינה תזונתית. כל מטרתם להגדיל את הכמות על חשבון האיכות ובהתאם גם את הרווח של היצרן על חשבון התועלת שבמזון. אתן לך דוגמה. כלב לא מסוגל לעכל תירס. אם התירס במנה הוא 50%, אז הכלב מקבל, למעשה, רק חצי מנה של מזון שנחוץ לו. כלב שאוכל מזון כזה, יהיה רעב תכף אחרי התרוקנות הקיבה שלו ובנוסף לכך, כמות היציאות שלו תהיה אדירה.
לגבי סוג המזון הרצוי, המותג המסחרי ואיך בוחרים על סמך המרכיבים - תצטרך לקבל תשובה ממומחים גדולים ממני.
כלבים >>
לצפיה ב-'פתרון'
פתרון
10/10/2019 | 10:53
30
כלבים תמיד יהיו רעבים כי אכילה מקערה משעממת אותם 
מנגנון השובע שלהם מתחיל לעבוד בערך אחרי 30 -45 דקות אכילה 
ממליץ מאוד על פיידמי הכלבה תלמד את עצמה כמה היא צריכה לאכול וגם זה יתן לה תעסוקה וגם ילמד אותה להיות שבעה
כלבים >>
לצפיה ב-'מזון לכלבים'
מזון לכלבים
<< ההודעה הנוכחית
10/10/2019 | 11:19
29
שלום לך,

1. יש סוגי מזון רבים בשוק - חלקם מצויינים, חלקם בסדר, וחלקם גרועים.
בהעדר הנחיה אחרת - גור בן 6 חודשים אמור לאכול 2-3 פעמים ביום, וכלב בוגר יכול להסתפק ב-1-2 ארוחות ביום (אני מאכיל את הכלבות שלי פעם אחת ביום).
כמות המזון שיש לתת לכלב בכל יום, בהנחה שאתה נותן לו מזון מסחרי, תלויה במשקל הכלב ובגילו, וכתובה על שק המזון שאתה רוכש.

2. לפי התיאור שלך, המזון שאתה נותן לגורה שלך הוא ככל הנראה מאיכות בינונית ומטה, או שאתה מאביס את הגורה שלך הרבה מעבר לצורך האמיתי שלה.
אני מאכיל את הכלבות שלי לא בהתאם לתחושת הרעב שלהן, אלא בהתאם לכמות המזון שהן זקוקות לו.
כך, כלבה אחת (נמש) אינה יודעת שובע, ויכולה לאכול ללא הפסקה, ואם הייתי מאכיל אותה בהתאם ל"רעב" שלה הייתי גורם לה נזק בריאותי חמור.
אני נותן לה מזון בכמות שמשאירה אותה בדיוק במשקל שבו היא אמורה להיות על פי עצת הווטרינר שלה (סביב ה-30 ק"ג).
לעומת זאת, הכלבה השניה (ויקה) אינה מתלהבת במיוחד מאוכל, וכמעט אף פעם לא "מבקשת" אוכל. אבל, גם היא, מקבלת את כמות המזון שהיא זקוקה לו, ואוכל אותו (היא מקבלת כחצי כמות מנמש, כי היא שוקלת כמעט חצי ממנה).

3. מותגי מזון איכותי, לטעמי, הם Orijen, אקאנה, Taste of the wild, GO ועוד.
כאשר כלב אוכל מזון איכותי בכמות המתאימה לגילו ומשקלו הפרווה שלו תרגיש טובה ונעימה ללא תחושת שומניות, היציאות שלו יהיו סדירות (פעם-פעמיים ביום) מוצקות ומעט לחות. כמו כן, הוא יתנהג בצורה עירנית וחיונית (כמובן בהתאם למזג ולאופי הטבעיים שלו).

בברכה,

אורי.

כלבים >>

הודעות אחרונות

14:05 | 31.10.19 אורחים בפורום
19:15 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:01 | 30.10.19 אורחים בפורום
16:25 | 28.10.19 אורחים בפורום
10:25 | 21.10.19 אורחים בפורום
11:14 | 18.10.19 שרונה200
22:03 | 16.10.19 בלנס6
13:03 | 16.10.19 shirul2
14:16 | 13.10.19 SHAY820
22:31 | 10.10.19 DARKSEID
15:44 | 10.10.19 אורחים בפורום
09:45 | 08.10.19 אורחים בפורום
09:44 | 08.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ