אוכל לגורים

דגלמנגה

New member
יש לך קישור לידיעה הזאת? אנא הוסף.

עדיף להיבהל קצת מאשר להסתכן באיבוד הכלב.

hayley03

New member
אוכל לגורים

אימצתי גורה מעורבת בת חודשיים מגזע קטן (תגיע למשקל עד 10 ק"ג או פחות) ואני מחפשת לה אוכל מזין (חוץ מאקנה).
כרגע אוכלת 1st choice toy & small breeds - growth.

עדיפות למשהו מעל 10 ק"ג שק. מחיר לא כל כך חשוב.

תודה.

KallaGLP

New member
מה הסיבה שאת רוצה להחליף לה את המזון?

האם המזון הנוכחי לא איכותי? או שהיא לא אוהבת אותו? או שיש לה אלרגיה לאחד המרכיבים? כעיקרון, אין צורך להחליף מזון בלי סיבה טובה.

hayley03

New member
אוכל

לא נראה שהיא כל כך מתלהבת ממנו. נתנו לה את אותו הסוג לפני שאימצתי אותה ל למשך משך שבוע בערך ישר אחרי שהפסיקה עם החלב מאמא שלה. אז אני מחפשת לה אולי משהו יותר איכותי ושיהיה לה יותר טעים.

KallaGLP

New member
המבחר עצום.

כל אחד שתשאלי יגיד לך משהו אחר על פי ניסיונו האישי. את יכולה לקרוא באתר Dog Food Advisor על מזונות מומלצים לגורים (וזה מחולק לפי גודל הגור).

ממליצה בחום על "סלקט"

אוכל איכותי, כמעט 40 אחוז בשר, עם רמת טעימות גבוהה. הכלבות שלנו סופר מפנקות. ניסינו המון סוגים וזה מזון שתיהן טורפות. (לא נמצא בכל חנות. אנחנו לפעמים מזמינים באינטרנט).

שירן ל11

New member
סלקט עוף לפחות מלא באורז ותירס וקמחים

רכיבים זולים, לא התלהבתי בכלל.

יש בו אחוז גבוה של בשר

ברור שיש בו גם דגנים. (לנו יש את הסלט לגזעים קטנים בוגרים. אין לי מושג אם זה עוף דווקא).
מבחינת טעימות - הוא המזון היחיד שהכלבות שלי ממש אוהבות (וניסיתי המון מזונות בעבר. הן העדיפו לא לאכול כלום מאשר לאכול אותם. או שממש לקחו כמה גרגירים...הוא נחשב מזון טוב והכי חשוב שהוא נאכל בשמחה. אגב, גם טומי החתול שלנו מאד אוהב. הוא אוכל גם סלקט חתולים וגם סלקט כלבים. והוא לא אוהב מוצרים ביתיים כמו עוף מבושל או אפילו שימורי חתולים)

שירן ל11

New member
על טעם אין להתווכח :) אבל מבחינת מרכיבים תזונתיים

האוכל בינוני מינוס, לפחות מהבנתי, והשואל ביקש המלצה לאוכל מזין.
לפעמים דווקא המזונות הפחות טובים הם יותר טעימים, כמו פאסט פוד. אני לא אומרת שזה ''זבל'' או משהו כזה, אבל הרכיבי בשר שבסלקט עוף לא איכותיים.

4 רכיבים ראשונים במרכיבים של מזון עוף: קמח בשר עוף (37%),אורז (26%),שומן עוף,תירס
תירס לא צריך בכלל (לא מתעכל, דרך זולה לנפח את האוכל) ואורז יש יותר מדי לדעתי. אין בעיה עם דגנים אבל שיהיו דגנים מלאים איכותיים בכמות הגיונית ולא תירס.
כלבים בררנים זה לא קל, אז לא הייתי ששה להחליף להם אבל אם אפשר להרגיל מגיל גורות למשהו יותר איכותי זה לדעתי כדאי.

שירן ל11

New member
אני ממליצה על GO, זה המזון של הכלב שלי ויש גם לגורים

עוד מומלצים לגורים זה TASTE OF THE WILD, NOW (לבחור מתכון גורים)
יש המון מבחר של מזונות איכותיים בארץ

למעלה