העבודה השנייה בחיי - איסוף השערות של הכלב :(

אמילי1984

New member
העבודה השנייה בחיי - איסוף השערות של הכלב :(

כאילו שאין די מטלות של הבית (כלים, כביסה, נקיון, שוב כביסה...),
הכלב שלנו (כנעני מתוק מאומץ בן שלוש) מנשיר כמויות היסטריות ואני כל יום מוצאת את עצמי עובדת בלאסוף את השערות שלו...
קנינו IROBOT ייעודי לאיסוף שערות של כלבים אך הוא לא עומד בקצב, מתמלא מהר מידי (אינו דוחס ביעילות את השערות והן מתחילות להתפזר ממנו) וכל 10 דקות לערך צריך לרוקן אותו. גם לא מגיע לפינות..
אשמח להמלצות על מכשירים אחרים ששואבים ביעילות את השערות בכל הבית וכמו כן לאוכל של כלבים שאולי יגרום לפחות נשירה (הבנתי שגם למזון יש השפעה...). הוציאו אותי מעבדות לחירות :)

zammy

New member
מברשת שיער טובה

והקפדה על תדירות גבוהה של הברשה, סרוק והורדת שיער מחוץ לבית תצמצם את כמות השיער.
יש גם שואב אבק עם פייה מיוחדת שעוזרת לשאוב שיער תוך כדי הברשה ישירה מהכלב, אם הוא יסכים להיות סבלני ברעש וברעד המכשיר על הגב שלו...

אמילי1984

New member
מברשת שיער זה רעיון טוב שעדין לא ניסיתי!

תודה רבה על הטיפ,
מברשת שיער זה רעיון טוב, חייבת לציין שהכלב שלנו נלחץ כשאנחנו מתקרבים אליו עם משהו ולא מסוגל לעמוד בשקט מרוב חרדה, אבל אני אנסה, אולי אחרי כמה פעמים הוא יתרגל. לגבי המכשיר - זה כבר ילחיץ אותו יותר מידי :) תודה!

אנ1נא

New member
נסי להתחיל בעדינות ובשילוב ליטופים

אולי כדאי גם לבחור מברשת עם קצוות מעוגלים כדי למזער אפשרות שההברשה תכאיב

עומר TT

New member
יש כפפות להברשה

זו פשוט כפפה עם בליטות סיליקון, את מלטפת את הכלב וזה מוריד את השיער. יכול להיות שליטוף עם כפפה יהיה מבחינתו פחות מאיים מאשר שימוש במברשת. למצוא בכל חנות חיות, וכמובן ברבע מחיר באיביי.

דגלמנגה

New member
כל כפפת גומי של מטבח עם טיפות סיליקון-לאיטום תעשה את העבודה

וזה בדוק!
כמה טיפות? כמה שרוצים עד צפיפות של קוטר-טיפה בין אחת לשניה.

אמילי1984

New member
הקנייה הבאה שלי...

איזה יופי לא ידעתי שיש כזה דבר, נשמע יותר סביר שייתן לי לסרק אותו עם הכפפות, הלוואי ויעבוד! תודה רבה

שירן ל11

New member
מה הכלב אוכל עכשיו? שמעתי ששואב אלחוטי של דייסון ממש טוב

ואפשר גם בקלות לשאוב איתו את הספות. לי יש שואב חוטי של דייסון והוא חזק, אבל הנשירה של הכלב שלי ממש מינימלית כי הוא ארוך פרווה

למעלה