מסירת כלבה לאימוץ

lola0

New member
כן אני יודעת שהשנה הראשונה היא קשה אבל

להרגשתי אנחנו לא מתאימות אחת לשנייה כיוון שאני לא מספקת לה את הצורך שלה שהוא להיות בחוץ, לשחק, להשתולל וכו.
ברור לי שכלבייה אינה פתרון אך לפי מי שקראתי באתר של כלביית גבע נראה שהטיפול שם מתאים לכלב אך בעקבות התגובות שקיבלתי כאן אני מבינה שזה אינו מקום מתאים.
&nbsp
אני עדין מתלבטת אם למסור לאימוץ או להשאיר אותה איתי ולנסות לאלף אותה בדרך אחרת.
&nbsp
תודה לכל העונים...

lola0

New member
מסירת כלבה לאימוץ

היי,
בלב כבד אני שוקלת למסור את הכלבה שלי לאימוץ. מדובר בכלבת ביגל בת 9 חודשים. עד כה היא עברה שתי משפחות ואני המשפחה השלישית שלה. היא נמצאת אצלי כחודש וחצי הטיפול בה קשה מאוד עד בלתי אפשרי.
היא כלבה היפראקטיבית מאוד, שאוהבת להיות בחוץ ולהשתולל. לצערי רוב שעות היום היא נמצאת בתוך, נושכת כל דבר והורסת כל מה שבסביבתה. ניסיונות אילוף לא צלחו ואני אובדת עצות, היא נושכת ותוקפת אותי למרות שאני מנסה לשדר לה חום ואהבה.

אני מעוניינת למסור אותה לאימוץ אך כדי למנוע ממנה תסכולים נוספים אני מחפשת בית חם שיתאים לה עד סוף ימה.
שמעתי על כלביית גבע ורציתי לדעת אם מישהו מכם מכיר את המקום ויכול לספר לי עליו.
במידה ומישהו מכיר עמותות נוספת שדואגות לכלבים אשמח לשמוע.

תודה מראש.

את תקרעי את הלב של
שלך

ידוע לכל חובב כלבים כלב ביגל מאדפעיל צריך מאלף טוב ,לא יכולה לקבל שניסית
והאילוף לא עזר צריף להחליף מאלף ולא לזרוק את הכלבה לאימוץ .יש המון כךבים לאימוץ לא צריך אוד אחת שכל אשמת שהיא פעילה מידי .

תחשבי פעם נוספת

נורית

lola0

New member
תודה אבל.....

אני ממש לא זורקת את הכלבה לאימוץ! אני מנסה לחפש פתרון שיהיה טוב גם עבורה, אם את חובבת כלבים ויודעת שכלבי ביגל הם פעילים אז את בטח גם יודעת שהם אוהבים להיות בחוץ. כך שלגדול בדירה ולהיות סגורה רוב שעות היום זה לא דבר שמתאים לכלבה שלי.
לכן אני מחפשת עבורה מקום חדש שיעשה לה טוב ויתן לה מענה לכל הצרכים שלה.
&nbsp
חבל שדברייך כל כך עוקצניים ופוגעניים.
תודה בכל מקרה על התגובה.

צר לי שחשבת שדבריי עוקצניים ממש לא

אני מכירה בבנין לידי אשר אימצו כלב שנדרס ,דרסו לו את הזנב הכלב חי טוב כמה שנים טובות הרים את הראש להגיד תודה למי שהכיר . לאחר שנפטר לקחו הזוג גורת בייגל .
הכלבה שלי היא קטנה מזהה מהר מאד שמדובר בגורה ,במה זה בא לביטוי שכלבתי נשכבת ומרשה לגורת הבייגל לעשות מה שהיא רוצה כולל לעלות עליה ולמשוך לה את האוזניים והזנב האשה והבעל ליטפו את כלבתי. אחרי כמה חודשים טובים כלבתי הבינה שהיא לא גורה ושחיקו יפה מאד .עד היום הכלבה אצלם נולד תינוק להם והכל בסדר .

הכל תלוי בהרגל והגבולות ששמים לכלבים .

אין לי טענות אלייך אבל אולי לנסות להציב לה גבולות .

כל כלב זקוק לכלבים אידאליים, אבל...

רובינו ככולנו לא יכולים לספק להם תנאים אידאליים.
לכן אנחנו נעזרים בהדרכה של מאלף, כפי שתיארתי פה,
כדי שנוכל למצוא את שביל הזהב שיתאים לנו ולכלבים
בתנאים שאנחנו יכולים לספק להם.
אני בטוחה וחווה שהכלבים אסירי תודה על מה שאנחנו
יכולים לתת להם, במיוחד כלבה שעברה כל כך הרבה סבל,
ועלולה להמשיך לעבור, ככל שתנדוד מבית לבית.
היא עלולה למשל (וחלילה לא מכוונות רעות) לעבור למגדל כוחני
ואלים (ושוב - מבלי לדעת ומתוך מצוקה), ואז גורלה ייחרץ.
לכן חשוב מאוד לקבל הדרכה בגידול, במקום לוותר על הגידול.
בהצלחה רבה !

לא למסור ... בודאי ובודאי ובודאי לא לכלביית גבע !

תרשמי במנוע החיפוש של תפוז את המילים כלביית גבע...
אני מצטטת לך מה שמצאתי ברפרוף - אכזרי ביותר....
אביא עוד בהמשך, שכן אני זוכרת לרעה את השם הזה.
לגבי ביגלים - אתייעץ עם חברה שמעורה עמוק בתחום כדי לעזור לך.
מאיזה איזור את בארץ? תוכלי לכתוב לי גם בפרטי.
"
עינוי הונגרי- על מה ולמה?

אם פספסתם את תקופת הגורות וברגע זה ברשותכם כלב בוגר הסובל מחרדת הנטישה, יש פטנט פשוט וזול יחסית - מה שנקרא עינוי הונגרי. גשו לחנות תבלינים באזור מגורכם ובקשו פפריקה חריפה אמיתית, פזרו את הפפריקה על חפצים שנפגעו בעבר משיניו החדות של הכלב. קחו קורט פפריקה והחדירו לתוך פיו של הכלב וסגרו את פיו מספר שניות. לאחר מכן שפשפו את ידכם על אפו של הכלב ולכו לשלום. נכון שחוש הטעם של הכלב לא מפותח, אך למרות זאת ירגיש הכלב בחריפות הקטלנית ברגע שינגוס בחפץ מתובל בפפריקה. גם את החפירות מונעת הפפריקה, מאחר והכלב נוהג להריח את המקום בו הוא מתכוון לחפור. ברגע שיריח, יתחיל הכלב להתעטש ארוכות, הכלב יקשר את ההתעטשות לאדמה או לדשא ולכן החפירה תפסק. "

הנה עוד...

ציטוט שלו:
"קולר חשמלי הוא אמצעי ידוע ומוכר וחוקי הן מצפונית..
כלב קשור זו האופצייה האחרונה אבל לעיתים הכי טובה כי הכלב רגיל לכך לא טוב לו עם כלבים,לא בכלוב אלא לבדקשור ומטייל כל יום כמו שמגדלים עשרות אלפי בני אדם בישראל.."

עוד ציטוט: "שני הכלבים עברו מס' אילופים ולא עזר כלום...יש גם עבריינים ששום שיקום לא עוזר להם והם חוזרים לסורם...

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/708/161839696/בעלי_חיים/כלבים
"
ציטוט של תגובות לגביו : "מי שיש לו קצת (לא הרבה) הגיון.צריך לראות את המובן מאליו...
במדינה בה כל העמותות קורסות, במדינה בה מרדימים 100000 כלבים בשנה ,ביניהם גם צעירים ,בריאים וללא בעיות התנהגות, במדינה בה ההיצע של הכלבים עולה בהרבה על הביקוש, לא יתכן מצב שכולם..כל העמותות וההסגרים לא מוצאים בתים לכל הכלבים ורק גוף אחד,פרטי,רק הוא מצליח למצוא בתים..ולא "סתם בתים"...בתים מצויינים, "חוות" וכו'..ומעניין שדווקא הגוף הזה הוא לא גוף התנדבותי(כמו אלו שלא מצליחים למצוא בתים), הוא גוף פרטי שזו פרנסתו...גוף שמקבל כסף ממי שרוצה למסוראת כלבו ומקבל כסף ממי שקונה ממנו....אז תחשבו על זה...!!!"

נשמע כמו אדם כוחני העושה מסחר מהכלבים.

שירן ל11

New member
ממש לא לכלבייה!

הייתי נכנסת לקבוצות ביגלים בפייסבוק, מספרת את הסיפור ומבקשת עצה. אולי מישהו שם גם ירצה לקחת את הכלבה שלך... ביגל זה כלב ציד ולא קל לגידול בדירה. מצד שני, כלב שעובר 4 בתים זה טראומה קשה והיה לה קשה לקום מזה ולהשתקם... בטוח שלא לכלביה ולא לכלביית גבע! הוא לוקח ממך כסף אבל את לא תדעי מה יעלה בגורלה ויש חשדות לגביהם.
אם למסור- רק למישהו עם ניסיון עם ביגלים כדי שזה יהיה בית לתמיד.

lola0

New member
את ממש צודקת

תודה רבה
הדברים שלך מאוד נכונים, לגדל ביגל בבית זה קשה גםלבעלים וגם לכלב. אני לגמרי מסכימה שהבית הבא שלה צריך להיות הבית האחרון ולכן אני מחפשת את הפתרון הטוב ביותר עבורה.
המון תודה על העצה.

אוקיי, בדקתי ...

עם חברה בעלת ביגל:
יש מאלפת מאוד מומלצת בקרב בעלי ביגל,
שמכירה את אופיים המיוחד ועובדת איתם -
"אילונה - אילוף ורפואה סינית משלימה לכלבים פוחזים ושובבים בשיטות חיוביות" - בפייסבוק.
וקבוצה בפיסבוק מאוד תומכת ומתמצאת: "קבוצת הביגלים הישראלית".

מציעה בחום לא להרים ידיים ולתת לכלבה מה שמגיע לה!
נשמע שגם את רוצה בכך ופחות יודעת מה הכיוון. בודאי יש סיבה שאימצת
את הכלבה, ועם הדרכה מתאימה תוכלו להסתדר.

ומקריאה שנייה של הודעתך אני רוצה לספר: כששוגי הכלבה שלנו הגיעה
אלינו - חשבתי שקיבלנו "כלבה מקולקלת"... היא היתה כדור צמר קטן בת
חודשיים, אבל נשכה ושרטה את כל בני המשפחה, כך שהסתגרנו בחדרים
וכשיצאנו היתה שוב נושכת ושורטת עם שיני הגור הקטנות והכואבות שלה.
ממש היינו מטפסים על הספות והכסאות.
ואז הזמנו אלינו מאלפת (במקרה שלנו נגה רונן הנהדרת), ותוך כשבועיים למדנו אחד את השני/ה והיא הפכה לכלבה מקסימה. במהלך הזמן הפכה גם לכלבה
מתרפקת ואוהבת ליטופים - דבר שלא האמנו שיקרה.

הכלבה שלך היא צעירה מאוד, כמעט גורה. בחייה הקצרים עברה כבר בודאי
כל כך הרבה סבל. היא נמצאת אצלכם רק כחודש שזה כלום זמן. היא צריכה
להתרגל וללמוד אתכם - וכמובן שגם אתם אותה!
ממליצה בחום לתת לה ולכם את ההזדמנות לכך!
בהצלחה.

(כתבתי לך גם במסר)

אשלוזון

New member
אימוץ

מעוניין לאמץ, יש לי ביגל זכר בן 5, הגורה תעוקר, אין לי רצון בגורים נוספים, מקום מגורי מושב, הרבה שטח פתוח.

למעלה