מחפש רופא עור לכלבים

Shaycus

New member
מחפש רופא עור לכלבים

היי,

קודם כל כתבתי את אותה הודעה בפורום רפואת חיות מחמד אבל אני חושב שהפורום הזה רלוונטי גם כן.

יש לי כלב בן ~3, מעורב, בינוני.
בחצי שנה האחרונה הוא אוכל/פוצע/מכרסם את עצמו, ברמה של דימום עמוק.
ניסיתי ללכת לשלושה וטרינרים שונים ללא הועיל:
- וטרינר שכונתי שאצלו אנחנו עושים את כל החיסוים
- מוקד חירום פעם שהוא עשה את זה בשעה שלא הייתה יכולת ללכת לוטרינר השכונתי
- וטרינר שנמצא בשכונה הסמוכה אלינו מהמלצות שקיבלנו מחברים
כל הוטרינרים נתנו לו כדורים / זריקות / נוזל למשך ~10 ימים.
כל פעם מחדש זה עזר נקודתית אבל אחרי שזה נרגע למשך שבועיים / חודש זה חזר על עצמו.

נולדה לנו ילדה לפני כ-10 חודשים וחשבתי שאולי זה קשור וזה עניין של קנאה אבל אני מבין שזה לא משהו שעובר לכלבים בראש אז שזה כנראה לא זה.
עשינו כל מה שאמרו הוטרינרים בהמשך לאנטיביוטיקה שהוא קיבל (להעיף שטיח מסוים שיש לנו בבית, לשנות את מסלול ההליכה שלו, להחליף לו את האוכל, להפסיק לתת לו חטיפים ועוד).
שום דבר לא עוזר, הוא כרגע עם "אהיל", זה שנותנים אחרי סירוס, 24 שעות ביממה, כבר שבועיים. כל פעם שאנחנו מורידים את זה לכמה דקות בזמן שאנחנו לידו הוא עושה את זה שוב.

אנחנו פשוט מרחמים עליו, ברמה שאני חושב שאולי זה קשור אלינו או לבית שהוא
גר בו ואולי פשוט לא טוב לו איפה שהוא נמצא.

מיותר לציין את העלות הכלכלית שמשוייכת לזה, שהגיעה כבר לאלפי שקלים בחצי שנה האחרונה.

אם יש לכם רעיון, גם אם יצירתי, נשמח לשמוע, אם יש לכם המלצה לרופא עור (דרמטולוג) או לכל דבר שיכול לעזור להציל את המצב אנחנו פתוחים לכל רעיון אפשרי.

* בגדול הוטרינרים זיהו לו טפיל שנקרא דמו-דקס (ואמרו שזה נפתר), ושיש לו אלרגיה כלשהי אבל לא יודעים להגיד למה אז נתנו לו אנטיביוטיקה וכדורים שממזערים את הגירוד אבל גם הכדורים האלה לא עוזרים לטווח הארוך רק לימים הראשונים.

** אנחנו גרים באיזור המרכז (תל אביב סמוך לרמת השרון).

סליחה על החפירה ותודה מראש

שי

עומר TT

New member
שני דברים

ראשית, אני מכיר כלבה שהיתה כבר כמה שנים מתגרדת כל הזמן, לאחרונה כבר שקלו להעלות אותה על סטרואידים, אבל הוטרינר אמר שיש כדורים חדשים שכדאי לנסות והם אכן עובדים לה ואין צורך בסטרואידים. אני יכול לברר לך מה שם הכדורים ומה שם הוטרינר (הוטרינר באזור שלכם אם אני זוכר נכון) אם אתה רוצה.
שנית, למיטב זכרוני יש בארץ 3 וטרינרים מומחים ברפואת עור, אחת נמצאת בחיפה (וסובלת מהיסטריה קלה בכל הנוגע לטפילים) אבל תחפש מי השניים האחרים ואיפה הם נמצאים, הסטטיסטיקה אומרת ששניהם יהיו במרכז, אבל גם אם רק אחד נמצא זה סוגר לך את הפינה.

Shaycus

New member
היי עומר

קודם כל תודה על התגובה.

1. אני אשמח לקבל את שם הכדורים ושם הוטרינר.
2. באמת מצאתי 3 בגוגל, אחת בחיפה ושניים במרכז (יהוד ורמת גן), פשוט תהיתי אם ללכת ככה על עיוור על זה שגר הכי קרוב אלי כי תמיד כדאי לקבל המלצות לפני. לאחד מהם קוראים אילן סקורינסקי והעלות של הבדיקה שלו היא 540 ש"ח, זה לא שאני נרתע מהסכום אבל בשביל לקבל חוות דעת שכבר שמעתי מ3 וטרינרים שונים יהיה בזבוז של זמן אז חשוב לי לדעת שאני לא שורף את הכסף סתם.

תודה,
שי

מחפש

אנני רוצה להלאות אותך בסיפורים , אבל אינך צריך וטרינר מומחה על מנת לעלות על הבעיה שהעלית כאן , צור עימי קשר ואסביר לך מה צריך להעשות כדי שכל הדברים הללו יפתרו , הפלפון שלי 0544252256 , אני וטרינר 47 שנות ותק , עובד במרכז הארץ .
רפואה שלמה

be_roo

New member
אם הבעיה היא אכן אלרגיה, כל הטיפולים הם לטווח ארוך

זו בעיה כרונית.
אם האלרגיה היא למזון, אז אפשר לאתר את הרכיב הבעייתי להמנע מחשיפה אליו, אבל לוקח זמן לאתר.
אם האלרגיה היא למשהו אחר בסביבה (צמחים, חרקים וכו), אז ברירה אלא להמשיך טיפול בכדורים כי את החשיפה לא ניתן למנוע.
&nbsp
מציאת האלרגן לא פשוטה. אבל לרוב היא למזון כך שהסיכויים לטובתכם.
&nbsp
אם לא ניסיתם עדיין, אמליץ על ד"ר נרי ברמה"ש.

למעלה