וויכוח משפחתי בנושא אוכל

איתן63ב

New member
וויכוח משפחתי בנושא אוכל

שלום לכולם.
יש לנו כלבה מעורבת בת שנתיים והיא אוכלת את הנטורל בלאנס בטעם כבש, היא אוכלת את המזון הזה כבר כמה חודשים ונראה שדי אוהבת אותו...
היא נראית טוב, הפרווה נראית טוב אבל הנשירה הנשירה לא מפסיקה לה, כך גם גרירות של הטוסיק, ואחת לכחודש אנחנו ניגשים לוטרינר כי לנקות לה את השקים האנליים.
אנחנו לפני קנייה של שק אוכל חדש ואני הצעתי לנסות את ה טסט אוף דה ווילד דגים, אולי זה יישפר במשהו..אבל בני לא מעוניין והוא רוצה שנמשיך עם אותו המזון כי הוא בסדר ומה שיש לה לא נורא...
מה דעתכם?
תודה

שירן ל11

New member
מנסיון אישי- טייסט עשה לכלב שלי עצירות ואולי זה טוב לכם

לפעמים צואה קשה גורמת לזה שהבלוטות יתרוקנו יותר טוב. ניסיתי להאכיל את הכלב שלי בטייסט דגים וזה היה יותר מדי והוא לא התרגל למזון גם אחרי מספר שבועות- הצואה היתה קשה מדי על גבול העצירות. עם זאת זה נחשב לאוכל מצויין והוא דווקא יכול להיות לה טוב אם יש לה בעיות עיכול למינהן.

בנוגע לפרווה- אולי זה פשוט גנטיקה, כדאי להבריש אותה כדי שפחות פרווה תתפזר בבית.

hagaigrin

New member
אוכל לבעיית שקים אנאליים

הי,
בעיית שקים אנאליים נגרמת בעקבות מעבר לא טוב של האוכל במעיים, ולכן לא הכל יוצא החוצה כמו שצריך. מזון שיסייע לבעיה הזו הוא מזון המאופיין באחוז סיבים תזונתיים גבוה שמשפרים את מעבר המזון במעיים.
מצרף לינקים למזון לכלבים פירסט מייט דגים שיש בו 8% סיבים שזה מאוד גבוה לעומת ממוצע של משהו כמו 3%:
https://goo.gl/6p3FQ4
גם פירסט מייט כבש זו אופציה טובה עם 7.5% סיבים תזונתיים:
https://goo.gl/bkpzLD

מקווה שעזרתי :)

be_roo

New member
זה לא נורא אולי בשבילו, אבל הבלוטות מציקות לכלבה

נסי לשאול אותו כמה הוא היה נהנה להגיע לרופא כל כמה שבועות כי מגרד לו התחת וצריך לדחוף לו אצבעות. זה אולי לא מצב מסכן חיים או סבל נורא, אבל זה בטח לא כיף לה.

ואני אניח שלא הבן הוא שאחראי לניקוי הבית מהנשירה, וגם לא לקחת אותה לוטרינר לריקון או לשלם על כך, אז די ברור למה לו העניין פחות מציק.

אין שום סיבה לא לנסות מזון איכותי אחר ולראות אם הוא מקל על אחת או שתי הבעיות. במקרה הכי גרוע חוזרים למזון הקודם, ואחרי כמה חודשים מנסים שוב.

רק חשוב להקפיד לעשות את המעבר בהדרגה ולערבב בכל פעים יחס הולך וקטן של המזון הישן, ובנוסף לתת למזון החדש זמן להשפיע, לפחות חודש עד שתחליטו אם יש לו אפקט.

איתן63ב

New member
הריצה וטרינר..

דווקא במקרה שלנו הבן הוא זה שמתרוצץ איתה לוטרינרים, אם זה להזמין לה את האוכל ולעשות לה מקלחות..

Ani15

New member
טייסט כבש

עברנו אליו מהנטורל בלנס כבש כי הוא הרבה פחות מסריח. הכלבה לא מתלוננת (אבל הנשירה לא הפסיקה. השנה היא תסתפר באביב ונקווה לטוב).

djal

New member
העברתי את הכלב שלי לטייסט דגים בגלל נשירה

אחרי שני שקים לא היה שום שינוי, לפחות לא כזה שנראה לעין.
בכללי הכלב לא אהב כל כך את הטעם ואנחנו חיים בשלום עם הנשירה אז חזרנו לאוכל שהוא אוהב.

אני חושב שהצעד הראשון שנכון לעשות הוא להחליף את האוכל. אם יש בעיות כמו שתיארת תמיד שווה לנסות דברים אחרים.
מקסימום תמיד אפשר לחזור לאוכל המקורי זה לא החלטה לכל החיים.
אנחנו החלפנו בשנה וחצי בערך 5-6 סוגי מזון עד שמצאנו אחד שהכלב (ואנחנו) מבסוטים ממנו

עומר TT

New member
אני מאכיל בTOTW, בעיקר ביזון ולא כבש

למרות שמדי פעם בדיוק אין את הביזון אז היא אוכלת גם דברים אחרים.
אנחנו מרוצים מהאוכל, לא מסריח, הפרווה סבבה (אצלינו אין דבר כזה "אין נשירה", יש עונות של נשירה ועונות של מלאאאאא נשירה, אבל זה תלוי כלב ועונה, שלי היא גוש פרווה), היציאות סבבה, הכלבה אוהבת את הטעם. בעיות בשקים האנאליים מעולם לא היו לה, גם עם המזונות הקודמים וגם עם זה.

ויכוח

נטורל בלאנס צבי בטטה , הוא הכי מתאים לכלבים הסובלים מגרודים ואו נשירת שיער מסיבית בחודשי החורף ( באופן רגיל זה בחודשי הקיץ )
יש להסתכל על הרכיבים בשק מאחור , אם הם מכילים אחד מהרכיבים לפחות של
אלו הם הגורמים לבעיות העור לסוגיו-
-
דגנים---Greins
-חיטה שעורה , תירס , שיבולת שועל , אורז לבן
קמחים..Flour. (קמח תירס , קמח עוף ,קמח דגים , קמח בשר, קמח תפוח אדמה )
וחלבון --protein גבוה מ 27 אחוז במיוחד !!!!!
יש לודא שעל השק כתוב נטול/ללא דגנים -Free Griens
רצוי לבדוק את הרכיבים בחלק האחורי של השק לפני כל קניית שק חדשה !!!!
בריאות שלמה ,

למעלה