מישהו מעוניין לאמץ כלבת שמירה?

מישהו מעוניין לאמץ כלבת שמירה?

שלום לכולם.
אני רוצה למסור את הכלבה שלי בגלל אילוץ של בעלי הדירות שלא מוכנים לשמוע על כלבים. הכלבה מעורבת בת שנה וחצי ושוקלת בסביבות 30 קילו,מיועדת בעיקר למקום עם חצר גדולה. היא תצטרך תקופת הסתגלות אם מפגישים אותה עם כלבים אחרים כי היא תוקפנית.
אני מאזור הצפון ואם יש מעוניינים בבקשה לשלוח לי הודעה.
תודה.

אני רואה שאין ביקוש הא?

אם היה מדובר באקיטה או צ'יוואווה או במלטז הייתם קופצים במאות נכון?
עצוב

מיההס

New member
מקווה שתהיה לך

סבלנות לשמור אותה עד שתמצא לה את הבית המושלם.

אין שום קשר לסבלנות כאן

זו בעיה של למצוא בעל דירה שאין לו בעיה עם כלב כאן באיזור שלי,נשאר לי שבוע וחצי לפינוי ועדיין לא מצאתי דירה חדשה אז בבקשה לא לכתוב סתם דברים.

marx04

New member
ממש לא.

שלום לך,

לא ברור לי מדוע אתה מעז לתקוף את חברי הפורום.
הגולשים כאן הם בד"כ בעלי כלבים, ועל כן אך הגיוני שלא יהיה כאן "ביקוש" לכלב שבעליו מבקשים למסור אותו.
ככלל, יש "היצע" גדול מאד של כלבים לא רצויים ב"שוק", ולכן עליך לקחת בחשבון שתתקשה למצוא מאמץ לכלב שלך.
אני ממליץ לך לנסות לפרסם באתרים כמו יד 2, אגורה, WINWIN, הומלס וכיו"ב.

בברכה,

אורי.

be_roo

New member
מה שעצוב זה שאתה חושב שיש לך לגיטימציה לבוא בתלונות

כאילו מישהו מגולשי הפורום חייב לך משהו.
&nbsp

KallaGLP

New member
לא, מה שעצוב הוא שאתה מנסה להפיל את המחויבות והאחריות

שלקחת על עצמך כשבחרת לגדל כלב על חברי הפורום, שכבר מטופלים בכלבים משלהם (ואגב, רובם כלבים מעורבים מעמותות כי מרבית חברי הפורום נגד הרבעות כלבים לא מבוקרות או אפילו רכישת כלבים גזעיים. ה"מלטז" שלי, למשל, הוא כלבון מעורב ו"קומפקטי" ששוקל מעל 60 קילו שהגיע מעמותה, ובשלב זה הוא מתגורר איתנו בארה"ב, אבל אולי אתה מצפה שגם נחזור לארץ רק כדי שנוכל לשחרר אותך מכלבתך), ועוד מתעצבן כשהם לא קופצים על המציאה. אף אחד כאן לא חייב לך שום דבר, ואין לך להלין אלא על עצמך על כך שלא חשבת עד הסוף ולא תכננת קדימה כשלקחת על עצמך את האחריות העצומה שבלגדל יצור חי.

סליחה חברה ,קצת חמלה ברור שהאדם

במצוקה ,חייב לפנות את הדירה -דירה שכורה או התחייבות אחרת האדם מצוי עם כלבה גדולה .זה ברור שלא חושב שאני או גולש אחר אמור לפתו את הבעייה ....
קצת חצלה על האדם והכלבה.כך אני חושבת.אין לי שום כוונה לפגוע במישהו .אם פגעתי בלי כוונה ,מתנצלת מראש

נורית

צודקת כמובן

אבל בכל זאת לפי עולם המשתמש את גרה בחו"ל ,זה לא דומה לארצנו הקטנה.
אני שכרתי הרבה דירות מגיל 18 (כאשר אימי נפטרה ) כל שכירת דירה והבעיה שלה.
תמיד אהבתי כלבים .מצרפת תמונות האחת שלי ושל מיטשל ז"ל ושל כלבה קטנה אשר אימצתי.
תמונה אחת שלי ושל מיטשל ז"ל בדשא ליד דירה שעורה.
נורית

KallaGLP

New member
ראשית, אני גרה בחו"ל רק ב-3 וחצי השנים האחרונות,

כך שלא חסרים לי ידע ומודעות באשר למצב בארץ.
שנית, גם איפה שאני גרה מרבית בעלי הבתים מסרבים להשכיר בתים או דירות לשוכרים עם בעלי חיים, כך שאין ממש הבדל.
שלישית, זו אחת הסיבות שהרשיתי לעצמי להחזיק חיות מחמד רק אחרי שרכשתי בית משלי. מי שמאמץ בעל חיים זו אחריותו קודם לבדוק שאכן יוכל להתחייב אליו לטווח הארוך. להבין שגרים בדירה שכורה ושלא כל בעל בית יסכים להשכיר למישהו עם בעל חיים זה חלק בלתי נפרד מזה.
אבל, למרות זאת, אני מבינה שאדם עלול לא לדעת ולא לחשוב קדימה, זה בהחלט אנושי ולא על כך יצא הכעס. אני מבינה את מצוקת הגולש, ויכולתי אף להזהדהות איתה, אבל לא מבינה את ההשתלחות הבלתי מוצדקת בפורום. אילו היה מתייחס בכבוד לגולשים האחרים, היה זוכה אף הוא ליחס של כבוד והבנה, לפחות מצדי.

למעלה