גדר וירטואלית

• פותח הנושא in12
  • פורסם בתאריך

in12

New member
גדר וירטואלית

אשמח לשמוע חוות דעת בעד ונגד

תודה

KallaGLP

New member
באזור שבו אני גרה זה מאוד מקובל.

אנשים מאוד אוהבים כאן כלבים ולרבים יש יותר מאחד, והכלבים נראים מטופחים, מאושרים ומרוצים מהחיים. לדעתי האישית, אם אין פתרון אחר, בהחלט עדיף גדר וירטואלית מאשר סכנה שהכלב יברח וידרס ברחוב. לפי מה שהסבירו לי, הכלבים לומדים מהר מאוד.

in12

New member
האם מדובר באזור בארץ?

קראתי ויש לי מספר שאלות,

מדובר על חשמל שהכלב חווה
ואם הגירוי חזק יותר ממכת החשמל,למשל אוהב לרדוף אחרי חתולים אז הכלב ילמד לצאת מהתחום
ומה קורה עם כלבים שנכנסים לשטח, והיא תרצה לצאת?זה לא יתסכל אותה?

האם אפשר לנסות את זה במקום מסויים לפני שמבצעים רכישה?

תודה

KallaGLP

New member
לא בארץ, בארה"ב.

לי אישית אין ניסיון עם מערכת כזו, רק עשיתי בירורים ראשוניים וראיתי קצת איך זה עובד אצל אחרים, אז אני לא רוצה לכתוב דברים שאני לא בטוחה בהם, אם כי ממה שראיתי, הכלבים נשארים בתוך המתחם גם כשיש גירויים בחוץ, כולל כלבים שעוברים ליד. על חתולים לא יודעת כי ממש אין פה חתולי רחוב שמסתובבים בחוץ. אבל כן יש פה המון חיות בר שונות, כולל שפנים, סנאים, איילים ועוד, שנכנסים חופשי לחצרות. לגבי תסכול, אני מניחה שזה תלוי בכלב. יש כלב שיותר יתסכל אותו שלא יוכל לצאת לחצר בכלל. אם את מאמינה שזה פחות מתסכל לכלב שלך להישאר בבית מאשר לחוות גירויים בחצר מבלי יכולת ללכת בעקבותיהם, אולי כדאי פשוט להחזיק את הכלב בבית ולא לתת לו לצאת לחצר לבד.
אני לא יודעת איך זה בארץ, אך כאן החברה שמתקינה את הגדר גם מאמנת את הכלב, וההתחייבות היא לאמן אותו עד שהוא ילמד.

למעלה