המלצה למזון טוב במחיר שפוי

omer73

New member
המלצה למזון טוב במחיר שפוי

חברים ערב טוב,
אני אשמח לקבל חוות דעת או המלצה למזון שהוא ברמה טובה, אבל מצד שני לא יקר. סדר גודל של 15 ש"ח לק"ג.
ערכתי חיפוש גם בפורום וגם ברשת ומצאתי שרשורים שכל אחד מביע דיעה אחרת לגמרי...במקרה מסוים הייתה המלצה חיובית ומצד שני על אותו האוכל המלצה שלילית מאוד "שק של חרא מלא בשאריות של גוויות מורעלות" וכו'.

מה דעתכם על פרו פלאן וטכניקל?
אם יש המלצות נוספות אשמח :)

שירן ל11

New member
דעתי שאלו מזונות בינוניים מינוס...

ולפרו-פלאן היו בעיות של בקרת איכות על המזון.
מה התקציב שלך?
אישית אני מאכילה ב-GO, קונה ב-280 שק של 11.3 קילו. המזון מאד מתאים לכלב שלי והוא אוהב אותו, וזה גם מחיר ממש טוב למותג הזה אבל הוא לא זול.
מבחינת תמורה לכסף- לדעתי taste of the wild הוא מהמזונות המשתלמים והאיכותיים שמוכרים בארץ, אפשר להשיג אותו ב-250 ש''ח ל-13 קילו. זה יכול להתאים לתקציב?
אני מאמינה שמזון איכותי הוא חסכוני יותר, כי ככל שיש יותר מרכיבים איכותיים (בשר ופירות טריים) ופחות קמחים זולים ושאריות (תירס, חיטה, סויה, שומן עוף), הכלב שבע יותר וכמות ההאכלה קטנה יותר, גם אפשר להשוות טבלאות האכלה של מזונות שונים ולראות.

omer73

New member
האמת היא שאני דיי מוגבל בתקציב

רויאל קנין נחשב למזון טוב? כי אני יכול לקנות במחיר של 13 ש"ח לק"ג.
בעקרון ברור לי שמזון ירוד דורש כמויות האכלה גדולות יותר, מה שאומר שזה לא ממש חסכוני...
אני מחפש משהו נורמלי, לא הכי טוב אבל לא אוכל ירוד, משהו טוב באמצע.

שירן ל11

New member
בכל רמת תקציב יש הרבה מותגים באיכות שונה

ורויאל קנין הכי גרוע מכל מה שכתבת לצערי...
לא עולה לי כרגע משהו לראש, אם אחשוב על אוכל מומלץ סביב ה-15 ש''ח לקילו (נכון?) אני אכתוב. בכל מקרה, אם אתה מתעניין במזון, תסתכל על רשימת הרכיבים ותראה שאין בין ה-5 הראשונים תירס או סויה או קמחים למינהם. זה כבר טוב.

zammy

New member
אוכל זול לכלב משמעותו סיכון לבעיות בריאות

כמו שלנו אומרים כל היום לא לאכול קמחים, שומנים, סוכרים, כימיקלים ועוד. למה שתשמור על בריאותך ולא על בריאות הכלב?
אני העברתי את הכלבים ל HITEK, ומקודם ACANA
וזאת על פי המלצות אתר
DOGFOODADVISOR
שק 14 קג עלה 370 שח כלומר 27 שח לק"ג אולם הכלבים אוכלים פחות ביחס לאוכל זול שקיבלו לפני שנה. הצואה שלהם נראית הרבה יותר טובה ,כנ"ל הפרווה ואני שקט לגבי סיכונים ממחלות לב וכלי דם.
מה משקל הכלב שלך? אם זה כלב קטן עד בינוני לדעתי המחיר אינו שיקול ביחס לתקופה הצריכה של שק מתאים.

omer73

New member
תראה, אני מחפש אוכל שהוא ברמה טובה

העניין הוא שאני מגדל רועה גרמני ששוקל 42 ק"ג ועוד כלב מעורב ששוקל 26 ק"ג, ככה
שאני מחפש את האיזון בין משהו טוב לבין עלות נורמלית שאוכל לעמוד בה...

omer73

New member
זה בדיוק העניין

כבר הלכתי לאיבוד עם כל הנושא הזה ויש כ"כ הרבה שמות ומותגים ...

שירן ל11

New member
איפה אתה משווה מחירים? בזאפ?

אני מכירה כמה חנויות עם מחירים ממש טובים (יותר זולים מהמינימום בזאפ) ואולי שווה להתקשר ולהתייעץ, תסביר למוכרים את התקציב והדרישות ואולי הם ידעו לכוון. אתה יכול לחזור הנה להתייעץ על האופציות ונעזור לך עם מידע על המוצרים.
חנות שהרבה חברים בפורום ובעבודה שלי מזמינים ממנה:
גג לחיות רעננה
http://www.gag-lachayot.co.il/
חנות שאני אישית מזמינה ממנה, מחירים הרבה יותר זולים מזאפ ויש מבצעים מדי פעם (המחירים בפועל יותר זולים לפעמים ממש שמפורסם באתר):
קניון עולם החי נתיבות
http://www.olamahay.co.il/
0505804596

omer73

New member
אז ככה

ערכתי השוואה בא]ליקציה "סנופי" ובנוסף התקשרתי לחנויות באזור ירושלים שאני מכיר ופשוט התחלתי לקבל הצעות מחיר .
היום אצור קשר עם החנויות שכתבת, בתקווה שהם עושים משלוחים לאזור י-ם. תודה רבה :)

nangel

New member
עולם החי

יש לי נסיון קצר אך מאוד חיובי עם עולם החי

hagaigrin

New member
פרו נייטיב מומלץ!!

הי חבר,
פרו נייטיב עוף ואורז מלא הינו מזון לכלבים המיוצר בארה"ב, אינו מכיל חיטה, סויה ותירס ומועשר גם בגלוקוזמין שזהו תוסף התורם לחיזוק הפרקים ולכן מצויין לרועים גרמניים שהאגן שלהם דפוק. מעבר לזה הניסיון האישי שלי איתו מצויין המחיר שלו מצויין למשקל שהוא מגיע: 269 ל 15 ק"ג.
פרטים נוספים על המוצר בלינק: [URL]https://goo.gl/1pAqH3[/URL].
מקווה שעזרתי :)

omer73

New member
היי,

קודם כל תודה :)
בסוף קניתי הילס , יצא לי 210 ש"ח לשק של 14.5 ק"ג.
לפי מה שהבנתי זה אוכל ברמה טובה והמחיר שווה.

sonik28

New member
אני התחלתי לפני כחודשיים להאכיל את הכלבה שלי בגוסבי אקסלוסיב

הכי זול שמצאתי שק של 15 ק"ג ב 285 ש"ח
טרי ממש אוהבת את האוכל הזה. מנקה את הצלחת תוך דקה.
הפרווה שלה טובה ומבריקה. היציאות טובות.
זאת החנות: http://hai-bar.co.il

לא ניסתית עוד לקנות מהם.

למעלה