האם יש חוות, משקים או מוסדות אחרים שמחפשים לאמץ כלב נובח

otherwise

New member
האם יש חוות, משקים או מוסדות אחרים שמחפשים לאמץ כלב נובח

לשכונה הגיע כלב כנעני מעורב מבוגר שנובח בעוצמה ובתדירות לא סבירים, ביום ובלילה, ויצר מטרד קשה לשכנים. בעלי הכלב החליטו למסור אותו לאור המטרד (לאחר שנים שהם לא מסתדרים איתו עקב נביחות). הכלב מתאים לחווה, או משק, אבל חשוב גם שיטפלו בו טוב, שיתנו לו יחס ולא יזניחו.
האם יש לכם עצות איך מאתרים חוות כאלה? האם יש ביקוש לכלבים מסוג זה, או שיש גם ככה יותר מדי היצע?
אשמח לעצות בנושא

xfwind

New member
לא נשמע כל כך אטרקטיבי...

יתכן ויש מטפלים שיכולים להתמודד עם בעיה כזו.

קרמיט524

New member
האם הכלב תמיד בחוץ?

האם מרשים לו להכנס הביתה ולהיות עם הלהקה שלו לפעמים?
האם אלו התנאים שלו מאז שהוא גור?
כי אם כן, לא פלא שהוא נובח. וכמה אירוני שהבעלים שלו, שבגלל ההזנחה שלהם אחראיים לכך שהוא נובח כל הזמן, מנסים עכשיו להפטר ממנו. מסכן הכלב הזה.

חווה או משק נשמע מאוד יפה ופסטורלי

אבל במציאות אלה הכלבים הכי מוזנחים שלא מטפלים בהם טוב, וחלקם הגדול חיים בחצר, קשורים תמיד עם מעט מאוד סוציאליזציה. לכלב כנעני מעורב מבוגר שנובח בעוצמה ובתדירות לא סבירים, ביום ובלילה, ויצר מטרד קשה לשכנים אין סיכוי גם במושב.
יש שתי אפשרויות להציל את הכלב הזה, הראשונה היא להזמין מאלף ולעבוד איתו בצורה רצינית, לדעתי הכלב יהיה הרבה יותר רגוע אם הוא ישהה בתוך הבית בשעות הלילה.
האפשרות השניה, שהיא הרבה פחות טובה, אבל אם היא תציל את הכלב אז הייתי שוקלת אותה במקרה עצוב כזה, וזה קולר חשמלי נגד נביחות... הכלב ינבח, יקבל מכת חשמל, זה לא יהיה לו נעים, ואחרי כמה פעמים לא נעימות כאלה הוא ילמד שלנבוח זה מכאיב והוא יפסיק לנבוח... זה עדיף לדעתי מלנטוש את הכלב ...
http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=an-collar&db409946=2667806

https://www.mikmik.co.il/קולר-נגד-נביחות-סוגים/

marx04

New member
פתרון יעל, זול ופשוט - קולר נגד נביחות

שלום לך,

לעניות דעתי, קשה מאד למסור כלב בכלל, וכלב נבחן בפרט.
חמור מכך, גם אם מצליחים למסור את הכלב, לא ניתן לדעת כיצד ייראו חייו אצל המאמצים.

להבדיל ממסירה, קיים פתרון פשוט, יעיל, מהיר וזול לבעיה - קולר נגד נביחות.
מניסיוני עם הכלבה השניה שלי, ויקה, אני ממליץ בחום על הקולר הזה.
אגב, בדקתי את עוצמת הזרם על עצמי ועל הבת שלי בת התשע, והוא בהחלט נסבל. מעבר לכך, הקולר הזה מזהיר את הכלב באמצעות צליל אזהרה פעמיים, לפני שניתן זרם כלשהו. הקולר הזה השתיק לגמרי את הכלבה שלי.

גם אם הבעלים של הכלבה מסתייג מקולר אלקטרוני נגד נביחות, הרי שהקולר יכול לשמש כפתרון זמני עד לסיום תהליך של אילוף שיטפל ביסוד הבעיה.

בברכה,

אורי.

למעלה