SOLANO

SOLANO

שלום רב,
1.אשמח לקבל חוות דעת, על החברה הישראלית הזו, שמייצרת אמפולות נגד פרעושים. 2. האם מומלץ, טיפול לכלב בחומר טיבעי , במקום כימי?

בתודה מראש

שירן ל11

New member
הוטרינר שלנו לא ממליץ על סולאנו, לא יודעת למה

בנוגע לטיפול טבעי- לדעתי בקיץ זה לא מספיק יעיל. האמפולות הכימיות גם כבר לא עושות רושם על הפרעושים במרכז (למרות שזה משתנה מכלב לכלב). אנחנו בקיץ עם כדור נגד פרעושים. זה נשמע פולשני, אבל זה ממש מקל על הכלב שלי והוא נקי ולא מתגרד.

עומר TT

New member
יש כלבים, בעיקר קטנים, שרגישים לאחד המרכיבים באמפולות שלהם

והתגובה שהם מפתחים מאד לא סימפטית. לכן יש הרבה וטרינרים שממליצים להמנע מזה מלכתחילה, ולטעמי בצדק.
אישית גיליתי על הבעיה הזו אחרי הפעם הראשונה שניסיתי את התכשיר על הכלבה שלי ולא היתה לה שום בעיה ככה שהמשכנו להשתמש בו, זה החזיק עונה או שתיים ואז איבד יעילות. בקיץ האחרון היינו מרוצים מהכדורים, מקווה שיעבוד גם בקיץ הקרוב.

אני הבנתי, שזה מוצר חדש ובגלל זה, זה אמור לעשות את העבודה.

ובנתיים, שמתי לב, שזה באמת, עושה את העבודה והכלב נקי.

שירן ל11

New member
אם את לא רואה שהמוצר גורם לכלב לגירוי או תגובות לוואי

והוטרינר מכיר את המוצר, אז אני חושבת שאת יכולה לסמוך על הסולאנו. בגלל שמדובר בחומרי הדברה, אני ממליצה לשאול את הוטרינר מה דעתו (בניגוד לאוכל או סוג רצועה). כל וטרינר רואה הרבה כלבים ועושה את המחקר שלו ויגיד מה לדעתו מתאים לכלב, משום מה שלי לא המליץ על סולאנו (קיבלתי להתנסות ולא חזרתי להשתמש בגלל הוטרינר).
אני לא חושבת אגב שיש לו אינטרס כזה או אחר כי ממילא אני לא רוכשת ממנו אמפולות או כדורים.

fortunes

New member
אנחנו עם קולרים של SERESTO כבר שנים.

מרוצים מאוד וכך גם כל חברנו שהמלצנו להם.
באיביי יש במחירים מצויינים, מוזמן להציץ (מזמין משם כל הזמן): http://goo.gl/dbx17F

למעלה