היי הכלבה של אחי, לונה כבר מעל לחצי שנה אצלנו

היי הכלבה של אחי, לונה כבר מעל לחצי שנה אצלנו

ומשום מה היא נרתעת מהליטופים שלי, למשל שהיא באה אליי לחדר ומתקרבת למיטה שלי אני מושיטה את היד שלי והיא לא נותנת לי ללטף אותה או שהיא קרובה אליי ואני רוצה ללטף אותה היא מתרחקת ממני. יכול להיות שהיא עדיין לא מספיק מכירה אותי? אני פשוט באה הביתה לאמא שלי שגרה לונה בסופ"ש ובחגים יצא לי להיות הרבה איתה ולונה אפילו התחברה לאמא שלי ורוצה לשחק איתה ולא איתי ואם נכנסת אליי לחדר זה כדי לחפש מה ללעוס ולישון אצלי.

נ.ב מה הסיבה לכך שלונה נובחת ככה סתם בפתאומיות? האם זה ככה אצל כל הכלבים?

כמה תמונות של לונה שאחת מהן מנמנמת אצלי בחדר.

xfwind

New member
חמודה. תני לה את הזמן. חטיפים גם יעודדו אותה להתקרב אליך

לגבי נביחות "סתם": כלב עסוק כל הזמן ב"מיפוי" הסביבה באמצעות חוש הריח המדהים שלו.
כל מי/מה שעובר בטווח של יותר או פחות 150 מ' (כפוף לתנאי מז"א/רוח) נכנס לה ל"תמונה" ויכול לעורר תגובה.

KallaGLP

New member
עצם זה שהיא רוצה לישון אצלך בחדר זה כבר סימן טוב.

שנית, לתת לה חטיפים ומשחקים שהיא אוהבת, להגיש לה בעצמך לאכול ולשתות, אולי לצאת לטיול משותף, לעבוד על אילוף. כמה שתבלי יותר זמן בחברתה ותתייחסי אליה יותר, כך יש יותר סיכוי שתתרגל אלייך יותר מהר.
מרבית הכלבים נובחים כשהם שומעים או מריחים משהו, אין בזה שום דבר יוצא דופן. חוש הריח והשמיעה שלהם הרבה יותר מפותחים משלנו ולכן לפעמים נדמה שהם נובחים סתם, אבל זה לא בהכרח נכון. אפשר לעבוד עם כלבים על עניין הנביחות, אבל לי אישית אין ניסיון בזה כדי לייעץ, פרט ללהציע לפנות למאלף מקצועי.

למעלה