פנסיון או דוגיסיטר?

לוליקי3

New member
פנסיון או דוגיסיטר?

אנחנו נוסעים ל 3 ימים. הכלב שלנו בן שנה. כלב מגזע גדול שלא רגיל להיות לבד. בשעות הצהריים הילדים חוזרים. שישי שבת וחגים כמובן הוא איתנו. אנחנו מתלבטים מה עדיף: פנסיון או דוגיסיטר?
מצד אחד לא רגיל להיות לבד ועוד 3 ימים זה המון. מצד שני לא נמצא תנאים כמו שיש לו היום. יש לנו חצר גדולה שהוא מאוד אוהב אותה. מתי שרוצה להיכנס הביתה נכנס. אני מפחדת מאוד שלא יפתח חרדות בפנסיון ושלא יפגעו בו. שמעתי על מקרים מזעזעים מאנשים שונים על פנסיונים. מצד שני להיות לבד 3 ימים ושמישהו יגיע להוציא אותו פעמיים - שלוש ביום גם לא אידיאלי. מתלבטת מה עדיף לו.

יש הרבה סוגי פנסיונים

יש גם פנסיונים שלא מסכימים לקבל כל כלב והם מחייבים אותך לבוא מראש לכמה שעות התאקלמות כדי לראות איך הכלב מגיב וכדי שצוות הפנסיון יבחן את ההתנהגות שלו.
זה בערך כמו מלונות, את יכולה ללכת למלון פח אשפה ואת יכולה ללכת למלון 5*.

אפשרויות...

נראה לי, כמו שאתה מתאר, שלהיעזר בדוגיסיטר
זאת האפשרות הפחות טובה.
כלב שרגיל לאנשים ירגיש, לדעתי, מסכן להישאר 3 ימים בבית.

מספר אפשרויות:
- בארץ - להתארח בצימר ידידותי לכלבים.
- פנסיון ביתי, בו יש עוד כלב אחד או שניים, באווירה ביתית
ומשפחתית.
- פנסיון פתוח (ללא כלבים) בו יש מס' כלבים בחצר ובנוסף אולם
מוצל בו הם יכולים לנוח ולישון בשעות הלילה.

בכל מקרה - כדי לא להיקלע למקרים מזעזעים כמו שאתה מתאר, חשוב
לקבל המלצות. נראה לי שפורום זה הוא מקום מצויין לכך !
בנוסף - לבקר בפנסיון לפני הנסיעה ולהתרשם ממנו ומהבעלים שלו (את
יכולה לעשות את זה פעם אחת ואחר כך שזה יהיה הפנסיון ה"קבוע" שלו).
הרבה פנסיונים מבקשים בפעם הראשונה לבוא עם הכלב כדי לראות
איך הכלב מסתגל.

אני יכולה להמליץ על שני פנסיונים פתוחים, מעולים - אחד באיזור השרון ואחד באיזור הצפון. כמו כן על מס' פנסיונים ביתיים (מאלפות חיוביות שבביתן מארחות מס' קטן של כלבים כל פעם) מומלצים.

בהצלחה.

לוליקי3

New member
תודה על התגובות

מכיוון שעכשיו חגים הפנסיונים די מלאים. היום ניקח אותו לראות מקום. חשוב לי מאוד שלא יהיה בכלוב. לקחנו אותו מכלבייה וזה מאוד קשה לראות את הכלובים שהכלבים נמצאים בהם. אני ממש מפחדת שיחזור עם פחדים או פצוע.
בכל מקרה חשוב לדעתי שנעשה מאגר של פנסיונים מומלצים לפי איזורים בארץ. לא בשביל הפירסום אלא כדי לדעת ממי להיזהר, איזה אופציות יש לנו בכל מקום.

ממש לא מציעה פנסיון כלובים...

לגבי המלצות - תוכלו לרשום את שם הפנסיון שאתם מתעניינים בו
במנוע החיפוש של תפוז ולראות תגובות לגביו.
כמו כן, כאמור, תוכלו לרשום את האיזור בו אתם נמצאים
ולקבל המלצות גולשים.

בהצלחה.

xfwind

New member
אנחנו נעזרים בפנסיון הפתוח של גל כתב בכפר חסידים

מקום נפלא. הם מעלים כל יום תמונות וסרטים של הכלבים וכך נשמר הקשר עם הכלב.

העניין הוא שצריך להגיע פעם/פעמיים להסתגלות (אם מדובר בכלב "חדש"). ולא בהכרח הכלב שלכם יתאים להם/ללהקת הכלבים.

אני סבלתי מחרדת הנטשה ביחס לכלבה שלנו ולקראת החופשה הבאה אני כבר רגוע.

שחרית 13

New member
פנסיון ביתי ופתרונות אחרים-

לפעמים אפשר למצוא בן משפחה שסומכים עליו, לפעמים אפשר להציע שמישהו יבוא לגור אצלכם לכמה ימים.
פנסיון כלובים אכן לא מתאים לכל כלב או לכל בעלים.
וגם פנסיון ביתי לא מתאים לכל אחד. כל מקרה לגופו.
מבחינת פנסיון ביתי - אצלי למשל, יש כמעט תמיד מישהו בבית. ומכיוון שאני גרה בקיבוץ יש הרבה איפה להתרוצץ ולטייל ועם זאת, הכלבים ישנים איתנו בתוך הבית ומתאימים לכלבים שמורגלים ואוהבים לשהות בבית.

לא יודעת אם אוכל לעזור הפעם בעניין הפנסיון, אבל תמיד שמחה לשמוע ולענות על שאלות בנושא.

שחר גולני
054-5502268

למעלה