יורקשייר או קינג צ'ארלס

kanterb

New member
יורקשייר או קינג צ'ארלס

הי, יש לי 3 ילדים קטנים ורציתי להתייעץ בבחירת כלב. מעוניינת בכלב שאין לו נשירת שיער גדולה, לא נובח לעיתים קרובות, קטן וקל לגידול ולאילוף ובעיקר מתאים לילדים קטנים. תודה

dani666

New member
לילדים קטנים הייתי לוקח כלב גדול (או לפחות ...

... בינוני+) שיידע להגן על עצמו משדים קטנים. מניסיון.
&nbsp
בכל מקרה את העיוות שנקרא קאווליר קינג צ'ארלס ודומיו לא הייתי לוקח.
&nbsp
בהנחה שברור לך שאת זו שתצטרך לטפל בכלב באופן בלעדי, אז לכי לעמותה בסביבתך, ובקשי כלב מתאים גדול/בינוני, רגוע, בוגר (לא גור !).
&nbsp
אם את תשקיעי בו, יהיה לכם חבר נפלא.

הכלביות, העמותות והאומנות מלאות עד אפס מקום בכלבים.

לא צריך להתעקש על כלב גזעי ובעצם הביקוש לייצר אחד שלא קיים כרגע ובעצם לתעדף אותו על כלב שכבר קיים וממתין לאימוץ.

תעברו בכמה כלביות, הכלבנים ידעו לאיזה כלב לכוון אותכם.

שירן ל11

New member
קוואליר זה אחד הגזעים הכי חולניים שיש

קוואלירים גזעיים סובלים מכל כך הרבה בעיות בריאותיות שיש ועדות מיוחדות באנגליה לשיפור הגזע. לרבע מהם יש גולגולת קטנה מדי (מה שיוצר את המראה ה''חמוד'' של עיניים גדולות ובולטות) שלוחצת באופן כרוני על המוח וגורמת לכאבי ראש עזים כל החיים- לרמה שצריך להרדים את הכלב כי הוא כל כך סובל ויש לו בעיות נוירולוגיות רבות מהלחץ. כמעט כל קוואליר מפתח מחלת לב עד גיל 8-10, שזה לא כל כך מבוגר לגזע קטן. אני מניחה שרוב האנשים שקונים קוואליר לא מודעים לבעיות הבריאותיות הרבות של הגזע ופשוט מתאהבים במראה. כדאי להמנע מכאב הלב של המשפחה והסבל הפוטנציאלי של הכלב ולא לתרום לגידול קוואלירים.

עומר TT

New member
מעבר לכל מה שנאמר פה על הקוואלירים

צריך לזכור שיורקשייר טרייר לא עונה על ההגדרה של 'לא נובח הרבה', כלומר הוא עונה עליה, כי הוא לא נובח הרבה אלא נובח המון.
מצטרף להמלצה לאמץ כלב בינוני בוגר צעיר (כשנה) מעמותה כלשהי.

למעלה