בעיטה בכלב...

fortunes

New member
במקרים כאלה עדיף לא להתלונן, אלא לדבר.

"אדוני, אני לא מעוניינת בתקשורת איתך"
&nbsp
ניסית?...

KallaGLP

New member
אני כמובן יוצאת מתוך נקודה, שהיא בעיניי מובנת מאליה,

שקודם מדברים ומבקשים להפסיק, ומתלוננים רק אם זה לא עוזר.
כמובן שמצד אחד העצה פשוט לא להתקרב לאדם הזה היא תמיד נכונה, אבל מצד שני אני מתארת לעצמי שאם זו גינת הכלבים היחידה בסביבה זה מאוד פוגע באיכות החיים של הכלבה ובעליה.

marx04

New member
הייתי מזהיר את האדם הזה שלא יתקרב לכלבה שלי

שלום לך,

אם אדם כלשהו היה מתקרב לכלב שלי וללא רשותי מנסה "לחנך" אותה, "לאלף" אותה או להכות או לבעוט בה, הייתי ניגש אליו ובתקיפות דורש ממנו להתרחק מהכלבה שלי ולא להתקרב אליה.

מעבר לזה אינני חושב שיש טעם להתלונן עליו, משום ששככל הנראה המשטרה לא להתערב (ובצדק - יש לה דברים דחופים וחשובים יותר לעשות).

בברכה,

אורי.

כן, בעלת הכלבה אמנם עשתה זאת...

אני מקווה שהמקרה לא יחזור על עצמו,
אבל עצם העובדה שאין הגנה מהמשטרה,
כמו שהיה קורה אם חלילה היו תוקפים ילד שלך,
היא בעיני בעייתית מאוד.

בואי נדייק את הנקודה.

במקרה של בעיטה בכלב סתם, יש בהחלט מקום להגשת תלונה במשטרה וציפייה לכך שהמשטרה אכן תפעל.

המקרה שאת מתארת הוא אחר.

אם המקרה נראה לך שונה...

זה כנראה בגלל שלא תיארתי אותו נכון.

אציע באמת לבעלים לפנות למשטרה.
לא חושבת שיעשו עם זה משהו.

שירן ל11

New member
האם הכלבה נפגעה ונזקקה לטיפול?

במקרה כזה, אני חושבת שאפשר להגיש תלונה או תביעה. אם לא, אני חושבת שהבעלים של הכלבה יתקשו להוכיח שמישהו בעט בה.
עצה שלי- שיש אנשים רעים או לא אחראיים בגינת הכלבים, אני לא נכנסת. עדיף להיות חכם מצודק, ולא להכניס את הכלבים שלנו לסיטואציות שהם יכולים להיפגע בהם מכלב אחר או בן אנוש אחר. זה לא הוגן שה''רעים'' משתלטים על הגינה, אבל אלו החיים :\

fortunes

New member
לא כל כך ברור...

האם לדעתך, כשלדעתך כלבך בסכנה (או ילדיך), תבדוק את התוקף את כמה הוא מיומן בהפרדה ללא אלימות?
&nbsp
קשה להבין מהתיאור שלך את המצב האמיתי אז אבחר שלא לשפוט אבל זה בהחלט לא חד משמעי.

אם תקראי את השרשור...

תראי שבהחלט לא ביקשתי לשפוט את העניין,
מעצם העובדה שאין לקורא פה כלים לשפוט.

אני רואה לאורך השרשור, לגבי הנקודה שהעליתי,
שכנראה אין הגנה בחוק לכלב שנתקף על ידי אדם.
לדעתי זה עצוב מאוד.

תודה על הקישור...

אני רואה שהאכיפה היא של משרד החקלאות.
לצערי לא הייתי מצפה מהם הרבה.

djal

New member
מקרה שקרה לי לפני 4 שנים

יצאתי לטיול בשכונה עם הכלבה הקודמת שלי ז"ל, כשכבר הייתה זקנה וחולה.
לפתע רצה לכיווננו מאחד הבניינים בוקסרית ששייכת למשפחת ערסים מוכרת באזור.
הבעלים "השגיח מהמרפסת", הכלבה שלו ראתה את הכלבה המסכנה שלי והסתערה עליה בלי לחשוב פעמיים.
הבעלים שלה שרק לה שתחזור הביתה, והיא לא שמה עליו קצוץ כמובן.
הייתי מאופק מאוד כשהיא נבחה וקפצה על הכלבה שלי, בשנייה שראיתי אותה מתקרבת לתת נשיכה, נתתי לה אגרוף באף והיא מיד נרתעה וזזה הצידה.
משפחת הערסים כמובן ירדה למטה והתחילו לצרוח עלי ולאיים שהם יתבעו אותי במקרה הטוב או יהרגו את הכלבה שלי במקרה הרע.
אמרתי להם שלושה משפטים קצרים:
1. אתם מוזמנים לתבוע אותי, אני אפילו אשמח, כי אני אגיש תביעת נגד ואתם יודעים שאנצח.
2. למזלכם זה נגמר באגרוף ולא בכדור לראש.
3. לעולם לא אסלח לכם על שגרמתם לי להכות כלב בגלל הטמטום שלכם.

הלכתי, ומעולם לא שמעתי מהם שוב.

מנגד, אם סתם מישהו היה מנסה "לחנך" את הכלב שלי במכות, בלי סיבה נראית לעין, הייתי אומר לו פעם אחת שלא ייגע בכלב שלי, ואם עושה זאת שוב-להגיש תלונה במשטרה.
אין סיבה להתעסק פה עם משרד החקלאות או כל מיני חוקים ארכאיים.

וזה מהיום, ציטוט מקבוצה של גינת כלבים בהודו.

"Guys a humble request. These days few aggressive dogs are not being controlled by their owners and I say it's not the dog mistake. It's completely owner mistake. Should anything happen to a dog, the physical pain it suffers is intense and we humans don't suffer anything. The dog himself or herself suffer and feel the pain. I'm writing this for the welfare of dogs. And sure I hope it brings some change to pathetic owners, who just pet dog for selfies and show off."

למעלה