כלבים וטיסות

כלבים וטיסות

היי,
המון זמן לא הייתי כאן, אני בקושי מזהה את הכינויים :)
האם יש למישהו ניסיון במעבר עם הכלב לחו"ל בכלל ולניגריה (או מדינה אחרת באפריקה) בפרט?
בעוד כמה חודשים אנחנו צפויים לעזוב ואע"פ שהכלבה תוכל להישאר אצל גיסי ולהנות מחברת הכלבה שלו.. העדיפות הראשונה מבחינתי היא לקחת אותה איתנו.
החשש העיקרי הוא כמובן מהטיסה עצמה:
היא כבר לא צעירה (לפחות בת 7 או 8) אבל בריאה לגמרי.
האם ניתן לקחת כלבה בינונית (16 קילו) בתא הנוסעים או שהגזמתי?
אין לניגריה טיסות ישירות אלא רק דרך גרמניה או דרך אתיופיה, מה קורה בזמן הקונקשן במידה והיא שוהה בתא המטען??
ולגבי טיפול וטרינרי, אני לא בטוחה מה האפשרויות שם...
ב-5 השנים שהיא אצלנו היא חוסנה כמו שעון - תמיד במועד.
לכן, אני מניחה שחיסוני השגרה (בעיקר הכלבת) יחזיקו גם בלי הצורך לחדשם כל שנה...
אך לגבי הטיפול המונע בתולעת הפארק - האם הטפיל נפוץ שם בכלל? או שהוא מקומי?
האם ניתן להצטייד באספקה של כדורים נגד תולעים ולתת במועדים הקבועים?

אודה על כל התייחסות,
עירית

בתמונה: סוקי שומרת על המבצר...

ANZ1

New member
כמה הערות

- לכל מדינה חוקיo שונים לגבי הכנסת כלבים אל המדינה והחזקת כלבים במדינה, כך שידע של מישהו אחר למדינה אחרת, גם אם היא באפריקה, לא תעזור לך, את צריכה לדעת בדיוק מה החוקים באותה מדינה.
- לכל מדינה מתוקנת (אני לא יודע איך ניגריה נופלת בקטגוריה הזו), יש אתר מפורט של המכס ומשטרת הגבולות לגבי מדיניות הכנסת כלבים.
- לכל חברת תעופה יש מדיניות אחרת לגבי הטסת כלבים, חלקם לא מוכנים בכלל, או לא בתקופות מסוימות, אבל גם אלו שמוכנות לא יתנו להטיס כלב כבד כמו שלך בתא הנוסעים.
- לא צריך להיות בעיה להטיס כלב, אם תקנו מספיק זמן קודם כלוב הטסה והיא תהיה רגילה להיות בו, לא אמורה להיות בעיה עם טיסה של כמה שעות, כלבים מרגישים נח להיות בכלוב שלהם לילה שלם.
- יש כאלו (אני בינהם) שחושב שיותר נח לכולם להרדים קלות את הכלב לפני הטיסה, שתישן בטיסה.
- אני חושב שאם מדובר על קונקשיין, עדיף להמתין יום יומיים באמצע, למשל בגרמניה, כך שהכלבה תהיה איתכם ולא מחכה באיזה מקום לא מוכר, לפצל את הנסיעה ל2 נסיעות נפרדות
- יש חברות שמתעסקות עם כל עניני הטסת כלבים, הם יעזרו לכם בכל הניירת ומציאת הנהלים המתאימים אם לא בא לכם לחפור לבד.

למעלה