אימוץ כלב - גור או בוגר

26118772

New member
אימוץ כלב - גור או בוגר

אנחנו זוג עם תינוק ורוצים לאמץ כלב.
אנחנו מתלבטים עם לקחת גור או בוגר
אין לי בעיה עם להתמודד עם לימוד צרכים והרס. כבר היו לי כלבים בעבר אבל כולם מגורות.
ההתלבטות היא בגלל שישי תינוק בן שנה בבית ולא בטוחה שכלב בוגר יתרגל לתינוק. מצד שני בכלב בוגר אני כבר יודעת את האופי שלו
אני גם מפחדת שאם אני יאמץ בוגר יהיה לו תראומות קודמות ( ויש לי ניסיון ממש רע עם זה )
תודה
לכל העוזרים

marx04

New member
גור או בוגר

שלום לך,

את מנית כבר את השיקולים המרכזיים.
אציין רק, שאין הכרח שכלב בוגר לא יתרגל לתינוק. זה תלוי באמת בהיסטוריה שהוא "סוחב" מהעבר ובמזג שלו.
אם תצליחו למצוא במכלאות הרשותיות או בעמותות מצילות הכלבים כלב בוגר עם מזג נוח (ואני מניח שיש לא מעט כאלה), אז לא אמורה להיות לו בעיה להתרגל לתינוק.

בברכה,

אורי.

לפני 8 שנים אימצנו את נונה

לברדורית נפלאה שהייתה אז בת 4 והגיעה מבית עם ילדים קטנים. מהרגע הראשון ראינו עד כמה היא אמהית ומקסימה אל הילדים, גם אל הבן הצעיר שקצת קינא בה והחטיף לה לפעמים. נונה איתנו כבר 8 שנים, והיום היא בת 12 (בעוד שבוע), ועכשיו היא כלבה זקנה ... הצער היחיד שיש לי לגבי האימוץ שלה זה ש"הפסדתי" 4 שנים.... מצד שני, עכשיו כשאנחנו מגדלים גםנ גור, ועם כל הצרות שהוא עושה, אני יודעת שאז עם תינוקות בבית זה ממש לא התאים לי. היה מאוד נוח ונעים שהיה אפשר לסמוך עליה בעיניים עצומות מהיום הראשון בבית, גם לגבי הילדים שלי וגם לגבי אורחים.

בהצלחה

למעלה