בעיית אכילה

yogev333

New member
בעיית אכילה

הכלב שלי הוא גק ראסל בן 8 חודשים נמצא אצלי כבר שלושה חודשים ולאחרונה התחילה אצלו בעיית אכילה מסויימת.
הוא לא מתלהב מהאוכל שאני נותן לו (אקנה) אוכל חצי מהמנה וגם לא ברצף אלא למשך הרבה זמן. השעות אכילה שלו הם ב8 וחצי בבוקר אחרי טיול הבוקר ובערב ב18 . בעבר הוא היה טורף את הקערה ברגע עד כדי כך שהייתי חושש שהוא יחנק.
במידה ואני מוסיף לו טונה או כל דבר בעל טעם שונה לאוכל הוא טורף את האוכל אשמח לדעת מה ניתן לעשות במקרה שכזה ?
תודה

ANZ1

New member
תחליף אוכל

יש לך כלב בריא, עם תאבון שאוכל אם נותנים לו אוכל אחר.
לא טעים לו האוכל הזה, תחליף לו לאוכל של חברה אחרת.
ותראה מה קורה.

DAHUJI

New member
אין בעיה לערבב מידי פעם עם צ'ופרים תזונתים...

קודם כל הבחירה ב- ACANA היא בחירה מצויינת. כיף לי לקרוא שאנשים פה מאכילים במזונות טובים את השעירים שלהם

לערבב את היבש עם בשר טונה משומר מפחית זה מעולה. קוטג' זה מעולה (גבינה דלת לקטוז). בשר ושאריות עוף זה אחלה (לא עצמות עוף!).
להתרחק מג'אנק פוד באריזתו הנוחה = כמעט כל המזונות הרטובים שישנם, פרט לאיכותיים ביותר (והיקרים מאוד בהתאם).
אם הוא מפסיק להתלהב מהאוכל הקבוע שלו, כנראה שנמאס לו. זה הגיוני.
תרכוש שק של אוכל איכותי אחר ותערבב לו ביניהם.
תקפיד על רוטציה בין מזונות ולא לסמוך רק על יצרן או מותג אחד. לשנות ולגוון לכלב זה חשוב.
מבשל לו לפעמים?...

אגב, הוא אוכל אקאנה מאז שהוא קטן?

yogev333

New member
הוא אצלי 3 חודשים ומאז אוכל אקנה

תודה רבה על התשובה המפורטת
לגבי ערבוב עם קוטג או טונה אני מפחד שהוא יתרגל לזה ולא יהיה מוכן לאכול אוכל יבש לבד.
לגבי לבשל שלו גם כן אני מפחד שהוא יתרגל וזה יגרום לבעיות ,בנוסף ניסיתי לחקור קצת בנושא ולא ברור לי מה מותר ומה אסור מה כדאי ומה פחות נראה שהדעות מאוד חלוקות בנושא ה"אוכל הביתי"

danielnir1983

New member
בדקת את הכמויות?

הרבה אנשים לא מייחסים מספיק חשיבות לכמויות שרשום על השק...
רשום שם כמה לתת לאיזה משקל ואיזה גיל...
פלוס הכלב שלי היה עצלן בטירוף ובגלל שהוא זז הרבה פחות מכלב רגיל הוא גם אכל חצי מהכמות שהיה רשום על השק...
בנוסף צריך לתת להם קרדיט שהם מאוד חכמים ואם הם ידעו שהטונה בדרך הם יחכו לאוכל עם הטונה...

דניאל דוגולוג -אילוף כלבים
[URL='http://www.facebook.com/danieldogolog']www.facebook.com/danieldogolog[/URL]

yogev333

New member
תשובות

כן אני עוקב אחר הטבלה המומלצת ומאכיל אותו על פיה ומכיוון שהוא כלב מאוד פעיל הוא גם לרוב צורך יותר מכך.

למעלה