מישהו שמע על אמפולות אלימינל?

מישהו שמע על אמפולות אלימינל?

זה מומלץ?
עובד טוב?
האם באמת נכון לשלב אותן עם קולר?
עד היום השתמשתי באדוונטיקס ואמרו לי בחנות חיות שצריך כבר להחליף תכשיר..

DAHUJI

New member
קצת תשובות, לא מנסיון אישי...

קודם כל וראשית כל - "אמרו לי בחנות חיות"... מי אמר ולמה את סומכת עליו? מי או מה הוא בדיוק? מוכר מן השורה? בעל החנות? אדם עם נסיון של עשרות שנים בגידול כלבים (שעדיין מאכיל בבונזו)?
לא בא להפחית מכבודו או מיושרתו של אף אדם, אבל מה האינטרס שלו? (ואני לא מצהיר פה קבל עם ופורום שיש לו אינטרס" רק מטיל ספק)...
עצה, או אמירה של מישהו מהחנות זה אחלה. אבל להתייחס אליה בחשדנות הראויה וטוב ששואלים לפני שעושים מהלך.
האם התייעצת עם ווטרינר? מישהו שמבין בצורה עניינית, מושכלת ומלומדת בהקשר של טיפול בחומרים נגד פרזיטים?

מומלץ?... רצוי מאוד לשאול ווטרינר או לפחות בעל כלב/חתול שעושה בהם שימוש באופן אישי וממושך ולא אקראי חד-פעמי על החמוד/ה שלו.
רצוי מאוד להיוועץ בפורומים/אתרים ברשת. יש המון מידע אני מניח באנגלית, בטוח שהרבה פחות בעברית.

עובד טוב?... אני מניח שכן (שוב, לא מנסיון אישי). למה אני מניח זאת?... היות והאמפולה מחברה מוכרת ומכובדת (Pfizer, של הוויאגרה), ובעיקר כי היא לא המציאה פה שום דבר אלא עושה שימוש בחומר פעיל מוכח ומוכר למדע בשם FIPRONIL (אותו אחד של פרונטליין).

שילוב עם קולר?... בשביל מה? אם הקולר הוא טוב, רציני ועובד יופי, למה להוסיף?
על הכלב והחתולה שלי יש סרסטו (בהתאם למשקל הגוף בק"ג) והוא עובד נ-ה-ד-ר. במהלך השימוש לא נצפו פרעושים, קרציות ושאר מרעין עם שלד חיצוני מורכב מכיטין. פנים האוזניים נקיות, כפות הרגליים ובין האצבעות נקיות, מסביב לזנבות הכל נקי והכל מעולה.
וגם אם יש איזה פרעוש פה ושם, או קרציה פה ושם, זה לא אסון. מידי פעם הם עולים, קופצים בהתמדה, אך לא שורדים והכי הכי חשוב - לא מעמידים צאצאים. זה שהתגלו או נצפו באקראי, לא אומר שצריך להלעיט את מערכת הדם/לימפה של בעל החיים בעוד ועוד חומרים מיותרים (ואפילו שהם בטוחים לשימוש!).
שמים קולר, ונותנים לו לעשות את העבודה שלו, לפי משך הזמן שלו ולפי הנחיות השימוש שלו.
אם צריך לחזק, נניח בקיץ, או לקראת סוף חיי הקולר (היקר...) כשרוצים למשוך איתו עוד קצת (לא יותר מחודש-חודשיים מהצהרת היצרן), אפשר לחזק עם אמפולה למשקל קטן יותר ממשקל הכלב/חתול שבה יש פחות חומרים פעילים - שוב, רק חיזוק, לא טיפול "מן המניין".

סרסטו ... מאוד יקר .. משתמשת עדיין באמפולה לגור שלי

אבל כנראה שלא תהיה ברירה ואקנה סרסטו.

שירן ל11

New member
את יכולה להזמין באיביי מאירופה, זה זול משמעותית

אני מזמינה אמפולות אדוונטיקס מאיטליה, יצא לי כ-200 ש''ח ל-8 אמפולות (=8 חודשים). המוכר מוכר גם קולרי סרסטו. בכל מקרה, שווה לברר מאיזה גיל אפשר לשים קולר. אני לא ממליצה לערבב קולר ואמפולות, זה יותר מדי חומר הדברה על הכלב.
ד''א, על אף הצהרות היצרנים, החומר הורג את הפרעושים אחרי עקיצה, וכך קוטע את מעגל החיים- מסיים את החיים. הוא לא עושה משהו מתוחכם כמו לעקר את הביצים שלהם או משהו כזה. זה מבאס כי הכלב שלי אלרגי לפרעושים.

edenu1

New member
אדוונטיקס באיביי

יכולה לצרף את שם המוכר שאת קונה ממנו?
תודה

DAHUJI

New member
סרסטו ממש לא יקר, ואמפולה שעושה את העבודה זה מספיק והותר...

סרסטו באיביי עולה בסביבות ה- 135 ש"ח כולל משלוח.
הקולר עובד נפלא כ- 8 עד 10 חודשים (עפ"י הצהרת היצרן - 8 חודשים, מנסיון אישי שלי, מחזיק שנה שלמה, ואפילו ש"נחלש" עובד מעולה).
הנה קישור למוכר שממנו אני רוכש את הסרסטו שלי, שבאירופה (פולין, אירלנד וכו') נמכר כ- Foresto, וזה אותו המוצר בדיוק:
[URL]http://www.ebay.com/sch/m.html?_ssn=euromedsforpets&_armrs=1&_from=R40&_sacat=0&_nkw=SERESTO&_sop=15[/URL]
אם עד עכשיו חששת לרכוש מאיביי ומסביב, הגיע הזמן ללמוד ולקחת את זה כפרוייקט. זה ממש קלי קלות ואם את צריכה הדרכה, נעזור לך.

ולגבי אמפולות - גם הן נמכרות בזול באיביי.
אם האמפולה שאת משתמשת בה כעת עובדת ועושה עבודה טובה, אז אין צורך להחליף חוץ מהנוחות שבקולר.

זה לשיקולך...

בהחלט - כל מילה...

אבל - אפשר בכיף להמשיך גם עם האמפולות, אם מתאים
לכם (וגם אפשר לקנות אמפולות במחיר מופחת בהרבה
באיביי ודומיו)...
אין שום צורך להחליף תכשיר - סתם אמירה שיווקית של אותו
מוכר (או שלא היה להם במלאי באותו זמן)...

לא הבנתי

אני מאוד מודה על התשובה המפורטת אבל יש לי כלבים שנים ואני יודעת את כל זה.. מדי כמה שנים נהוג להחליף את החומר וכמו שהיה מאוד פופולרי פרונטליין ואז עברו לאדוונטיקס ועכשיו יש הרבה שעוברים לסטרטרו, אמר לי המוכר גם על החומר הזה שיצא. אני לא סתומה וברור לי שהוא רוצה למכור אבל מנסיוני רב השנים, אני גם מודעת לזה שיכול להיות צדק בדבריו. לקרוא מה יש בחומר גם אני יכולה... והנה, באתי ושאלתי אז אני לא מבינה מה ההתנפלות.. ובסוף לא ענית על השאלה. האם אתה מכיר? זה מה שעניין אותי. האם בתור צרכנים גם אתם שמעתם על החומר הזה והאם גם אתם שמעתם שאדוונטיקס נהיה פחות יעיל? הסטרטרו היה לא ככ יעיל עם הכלבה שלי. היא בת 10, אין לה הרבה פרעושים כרגע ובד"כ אין לה בכלל כי אני דואגת לה היטב תמיד לטיפול מונע.
אשמח אם תענו על השאלה.. ולא על דברים אחרים :)
שוב תודה לכל העונים!

שירן ל11

New member
הוטרינר שלי ממליץ על אדוונטיקס ואבולושן

ולא ממליץ על השאר. מקווה שזה עוזר... שאלתי אותו על סולאנו שקיבלתי להתנסות והוא מאד התנגד, יש שם חומרים שלדעתו יכולים להזיק ואני סומכת עליו.
אנחנו משתמשים באדוונטיקס.

מי שמתנפל זו דוקא את !

שאר המגיבים מנסים לסייע מנסיונם ומידיעותיהם,
משקיעים מזמנם ומרצם כדי להפנות אותך לטיפול שבעיניהם
הטוב ביותר לכלב שלך...
ונכון - רוב המגיבים לא מתייחסים למוצר שהזכרת (למעט
המגיב שתקפת
)... אז מה דעתך ? אולי המוצר הוא, איך לומר,
עלום משהו ?
(ואולי, רק אולי, יש פה איזו שועלית שמנסה להוציאו מהנפטלין ?)

KallaGLP

New member
הגיע הזמן מאיזו בחינה?

אם האמפולה שאת משתמשת בה כיום עושה את עבודתה ואת מרוצה ולא התכוונת להחליף לפני ששמעת את דברי האיש בחנות - אין לדעתי כל צורך להחליף.

למעלה